Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش برای همه: کسب و کار اصلی گروه ESCCOM

گروه ESCCOM - www. ESCCOM .net

گروهی که توسط میشل رولان ایجاد شده است، از سال 1983 در بخش اداری Alpes Maritimes حضور دارند. مدرسه حرفه ای و مرکز آموزشی ما می دانستیم که چگونه به درخواست ها و انتظارات هر یک از آنها گوش فرا دهیم و با پیشنهاد فعالیت های مختلف به آنها بپردازیم. با 32 سال تجربه، دانشکده تجارت و ارتباطات و مدیریت دوره های زیادی را برای همه مخاطبان ارائه می دهد.

آموزش مدرسه:

با ESCCOM Tertiaire ما شما را برای مدرک کارشناسی، Brevet Technician Supérieur (BTS)، دیپلم Bac 3 و Bac 5 و Titles Professional آماده می کنیم. ما آموزش هایی در زمینه های زیر ارائه می دهیم: بازرگانی، بازاریابی، امور مالی، حسابداری، مدیریت، مالیات، مدیریت و منابع انسانی.

ما شما را برای دیپلم های اروپا آماده می کنیم، از جمله DEES (مدرک لیسانس 3) در بازاریابی و مدیریت منابع انسانی و همچنین استادان اروپا در استراتژی های مدیریت و کسب و کار. این دیپلم ها ارزش افزایشی قوی در سراسر اروپا و بین شرکت ها دارند. جهت گیری هر چه که شما انتخاب می کنید، نگرانی ما باقی می ماند موفقیت حرفه ای و آکادمیک شما است. با انتخاب ESCCOM ، همه از پشتیبانی، نظارت بر یک تیم از معلمان از دنیای حرفه ای بهره مند می شوند، بلکه دارای یک تجربه آموزشی ESCCOM است. دانش آموزان و کارآموزان ما از مکان های راحت و مجهز به تجهیزات کامپیوتری با کارایی بالا بهره مند می شوند.

دانش ما به ما اجازه می دهد که بیشتر و بیشتر به یک رابطه مستقیم با شرکت ها اطمینان دهیم که جستجوی کارآموزی را تسهیل می کند. دو مرکز آموزشی در این بخش حضور دارند: ESCCOM Nice و ESCCOM Cannes.

و بیایید سومین مرکز ما را ESCCOM : آکادمی آشپزی ESCCOM که در آن ما حرفه ای های آینده را در صنعت هتل و رستوران آماده می کنیم و آنها را برای دیپلم هایی مانند Brevet de Technicien Supérieur (BTS) آماده می کنیم. با توجه به رستوران برنامه ما، ما آموزش حرفه ای فشرده ای را در ایده آل و نزدیک به واقعیت ارائه می دهیم. این یک پلت فرم فنی با کارایی بالا و یک اتاق غذاخوری کاربر پسند است. در ESCCOM Académie Culinaire، شما می توانید دوره های آشپزی، آشپزی و خدمات را ESCCOM . آکادمی آشپزی در نیس واقع شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به پیوند زیر مراجعه کنید: www. ESCCOM

مکان ها

عقد

Address
22 Rue El Nouzah
0600 عقد, اکسیزی, فرانسه

عقد

E.S.C.COM.

Address
5 Rue Migno
06400 عقد, اکسیزی, فرانسه
تلفن
+33 4 93 68 42 11

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: