Groupe ESC Troyes in Champagne

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گروه ESC Troyes در شامپاین

جوان ترین کالج Grande در فرانسه دارایی Groupe ESC Troyes است، که از زمان ایجاد آن در سال 1992، تلاش کرده است تا با نوآوری های جسورانه و به حداکثر ممکن آزمایشات را به چالش بکشد.

از آنجایی که ما شروع کردیم، شور و شوق و جسارت، نیروهای محرک همه چیزهایی است که ما انجام می دهیم. هدف ما این است که این ذهنیت را روزانه به دانشجویان ما تزریق کنیم. در یک مدرسه منطقی، جنبه های بین رشته ای و چند فرهنگی از بلوک های پایه ای موسسه ما تشکیل شده اند - دانش آموزان بخشی از این پویای واقعی برای راه خود در جهان هستند. ما گروهمان را ساختیم که با باز کردن جامعه جهانی، با تیم های اختصاصی به استقبال و هدایت دانشجویان بین المللی ادامه می یابد. از هر کجا که آمده اید، ممکن است اطمینان حاصل کنید که با انتخاب یکی از برنامه های ما در Groupe ESC Troyes، شما انتخاب می کنید بسیار بیشتر از یک مدرسه: انتخاب زندگی است که به شما اجازه توسعه، رفتن به جلو و قادر به آینده را تصور کنید

ما گروهمان را ساختیم که با باز کردن جامعه جهانی، با تیم های اختصاصی به استقبال و هدایت دانشجویان بین المللی ادامه می یابد. از هر کجا که آمده اید، ممکن است اطمینان حاصل کنید که با انتخاب یکی از برنامه های ما در Groupe ESC Troyes، شما انتخاب می کنید بسیار بیشتر از یک مدرسه: انتخاب زندگی است که به شما اجازه توسعه، رفتن به جلو و قادر به آینده را تصور کنید

این گروه در حال حاضر 4 مدرسه بزرگ را اجرا می کند:

مدرسه تجارت بین الملل

مدرک کارشناسی مدیریت (مدرک کارشناسی ارشد 2 ساله با رشته های بازاریابی

-دانشگاه گردشگری، اوقات فراغت

-School of Design (دوره کارشناسی 3 ساله کارشناسی ارشد 2 ساله)

در حال حاضر دانشجویان 1800 دانشجو (440 در سال 2004) 380 دانشجوی تبادلی بین المللی هستند. شبکه بین المللی آن (واقعا زنده) (بورس تحصیلی و دانشجویی / پژوهشی) شامل 196 دانشگاه شریک است.

شهر Troyes

Troyes en Champagne در قلب این منطقه اسطوره ای و جشن می باشد، در 90 دقیقه از مرکز شهر پاریس، ساکنان ترویس روحیه نمایشگاه های قدیمی Champagne را حفظ کرده اند: طعم مهمان نوازی، اشتها برای زندگی و تشنگی برای کشف . امروزه، ترویس امروزه یک جنجالی فرهنگی، دانشگاه و تجاری را تجربه می کند. زندگی دانشجویی شهر و معماری افسانه ای آن را بهبود می بخشد. بسیاری از رویدادهای فرهنگی، نمایش ها و رویدادها به شما نشان می دهد که چگونه زندگی شامپانی را درک کنید!

مکان ها

تروی

Address
Campus Brossolette (ESC, INBA, EMVOL)
217 avenue Pierre Brossolette

BP 710 - 10002 تروی, گراند Est, فرانسه