ESC Clermont Graduate School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

اکول سوپریور د بازرگانی، گروه ESC-کلرمون ارائه می دهد کارشناسی، کارشناسی ارشد، برنامه های تخصصی و کارشناسی ارشد اجرایی در اورن و دارای یک انکوباتور کسب و کار در محل آن است.

تاریخ ما

اکول سوپریور د بازرگانی د کلرمون محل جامد برای خود از زمان ایجاد آن در سال 1919 ساخته شده است. تحت حمایت وزارت بازرگانی، این شهرستان از کلرمون فران، به نام Conseil کارپردازی ارتش DU پوی-دو-دم (شورای عمومی)، اتاق بازرگانی و شرکت های متعددی در همکاری با شورای عمومی، ESC کلرمون اولین استقبال کلاس 76 دانش آموزان است. از آن زمان، بیش از 11 000 مرد و زن از تمام جنبه های زندگی اساس دانشگاه Trudaine پیموده اند.

بصورتی پایدار و محکم به جهان اطراف باز، گروه ESC کلرمون روابط قوی با ذینفعان اقتصادی منطقه ای و بین المللی، همکاری با 100 میلادی در بیش از 50 کشور ساخته شده است و دانشکده خود را دریافت اساتید و پژوهشگران که به شدت به زندگی از متعهد غنی مدرسه. برنامه های جدید، در خط با نیازهای بازار آن ارائه شده در مدرسه را تشکیل می دهند: کارشناسی مدیریت بین المللی، در سال 2007 ایجاد شده و یا کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت هر دو به طور برجسته و به طور منظم در رتبه بندی های ملی (فیگارو) و رتبه بندی های بین المللی ( 50 از بار مالی) بالا؛ مدرسه شده است توسط دولت از زمان آغاز آن به رسمیت شناخته شده، ویزا، برنامه گراند اکول در سال 2009 به مدت 6 سال تمدید شد و رتبه کارشناسی ارشد در سال 2010 برای یک دوره 5 سال است.

مدرسه شده است یک عضو از کنفرانس DES GRANDES Ecoles، از سال 1985، یک عضو از: Chapitre DES GRANDES Ecoles د مدیریت، از سال 1986، و در سال 2006 رسمیت شناختن بین المللی با مجوز رسمی AACSB که به مدت 5 در سال 2011 تمدید شد دریافت سال است.

مدرسه در مقیاس انسانی سازمان یافته و به تنوع باز بودن متعهد است. این امضا کنندگان این منشور از 'لس Cordées د لا Réussite و یکی از اعضای برجسته سازمان است. در این زمینه، آن را میزبان 'اکول د لا 2E احتمال اورن و قطار و همراه 260 مردان و زنان جوان هر سال است.

پس از یک دوره کوتاه از 18 ماه به عنوان یکی از 4 مدرسه تحصیلات تکمیلی مدیریت که ادغام شدند به شکل مدرسه کسب و کار فرانسه، و گروه ESC کلرمون استقلال خود را در ژانویه 2015 به دست آورد. با سابقه قدیمی نزدیک به 100 ساله خود، قاطعانه نسبت به انواع آموزش مدرن، دنیای دیجیتال و کارآفرینی تبدیل شده است، مدرسه هدف امروز به جای یادگیری، از تجربه و نوآوری برای دانش آموزان خود را از تمام افق ها، شبکه های خود و محیط آن . در سال 2015 افتتاح، در Quartier DES آزمایشگاه خود را همراه با جوجه کشی کسب و کار در سال 2014 ایجاد شده، اند نشانگر قوی از پروژه خود را برای سال 2020 بوده است.

تاریخ قدیمی نزدیک به 100 سال ... به ادامه!

 • 1919: اکول سوپریور د بازرگانی د کلرمون کلاس اول خود را از 76 دانش آموز دریافت می کند.
 • 1929: 40 درصد از دانش آموزان از ESC کلرمون زن هستند.
 • 1949: ESC کلرمون اولین نشانه همکاری بین المللی خود را با دانشگاه کانزاس در لارنس
 • 1951: استاد در برنامه مدیریت است که توسط وزارت آموزش و پرورش ملی شناخته شده است.
 • 1979: اکول سوپریور د بازرگانی د کلرمون می شود و گروه ESC کلرمون ارائه می دهد و برنامه های آموزش مداوم.
 • 1985-1986 شرکت Groupe ESC کلرمون می پیوندد کنفرانس DES GRANDES Ecoles، ایجاد "مرکز D مطالعات ET DE Recherches جنوبی (CER)، و یک عضو از دایره بسیار بسته از« Chapitre پاریس Ecoles د مدیریت 'می شود.
 • 2005: مدرسه به دست آوردن، AASCB، مجوز رسمی برای 1
 • 2007: و گروه ESC کلرمون برای کارشناسی در برنامه های مدیریت بین المللی استقبال اولین کلاس خود از دانش آموزان
 • 2010- 2011: به رسمیت شناختن مدرک کارشناسی ارشد به مدت 5 سال تمدید کرد، و همچنین به عنوان مجوز رسمی AACSB. استاد در دیپلم مدیریت است در سال 4 متوالی در بالا 50 از فایننشال تایمز، آمار و ارقام، حسابرسی-تخصص »تخصص در 10 صفحه قرار گرفت. برنامه کارشناسی برای اولین بار در فرانسه (رتبه بندی از فیگارو) در سال 2011 و 2012 رتبه
 • 2013: گروه، ESC کلرمون ادغام با 3 مدرسه تحصیلات تکمیلی مدیریت فرانسه به شکل مدرسه کسب و کار فرانسه است.
 • 2014: افتتاح انکوباتور، آزمایشگاه میدان
 • 2015: و گروه ESC کلرمون شکسته دور از ادغام و مستقل شود. افتتاح، در Quartier DES آزمایشگاه

ماموریت ما

برای آموزش مدیران شفاف و مسئول، کارآفرینان و رهبران:

 • در اختیار داشتن دانش fundemental در مدیریت.
 • قادر به درک پیچیدگی و مخاطرات از محیط اقتصادی و کسب و کار که در آن خلاقیت و نوآوری کلید به تصمیم گیری موفق، و اقدامات موفق هستند.
 • که ایجاد ارزش در جبهه اقتصادی، اجتماعی و کسب و کار.
 • ما با استفاده از روش های کارآمد و اصلی همراه دانشجویان ما نسبت به برتری حرفه ای.

ارزش های ما

دو تیم و گروه ESC کلرمون نسبت به موفقیت دانش آموزان کار می کنند. هویت ما این است که در آموزشی جامد، انسانی و پایه ارضی ساخته شده است. این مقادیر برای نزدیک به 100 سال هدایت کرده اند.

 • احترام به خود، احترام به دیگران، احترام به قوانین و محیط زیست برای آماده سازی افراد و شرکت ها فکر و مسئول مدنی.
 • شفاف در برابر همه اشکال کوری یا ذهن انسداد، اجازه می دهد تا بازیکن را به خود بارها و بارها ارزیابی مجدد و به آغاز هر گونه تغییر را عالمانه.
 • هوش اجتماعی از طریق به دست آوردن مهارت های قابل انتقال هستند که نسبت به کار گروه، تحمل و حس مسئولیت گرا.
 • تحقق حرفه ای، درک فضائل از کار، که منبع نوآوری اجتماعی است.

و گروه ESC کلرمون است، نیز:

 • یک پردیس دانشگاهی در مرکز شهر
 • 1 400 دانش آموز
 • 5 انجمن
 • 305 دانشجویان خارجی در دانشگاه از 38 کشور مختلف
 • 39 استادان دائمی
 • همکاری با 100 دانشگاه های خارجی در 50 کشور
 • 200 دانشیار
 • برنامه 1 کارشناسی در فرانسه، توسط فیگارو در سال 2013 رتبه بندی Etudiant
 • 11 000 فارغ التحصیلان در 130 کشور
 • 200 شرکت در تماس با دانش آموزان
 • 9 تخصص ممکن است در برنامه PGE
 • 58 دانش آموزان با وضعیت یک Alternant (کار حرفه ای / برنامه های آموزشی)
 • 1 انکوباتور و 15 پروژه بتن در سال 2014
 • 9 300 کارآموزی و قرارداد VIE هر سال ارائه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدیریت پروژه کارشناسی ارشد تخصصی

Campus تمام وقت October 2017 فرانسه Clermont-Ferrand

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه در پردیس 15 ماه 9900 در سال (ملی) انگلیسی (نگاهی به آزمون IELTS یا یافتن یک دوره) ESC کلرمون دانشکده مدیریت | کلرمون فران، فرانسه کارشناسی ارشد. در PM یک برنامه کارشناسی ارشد 2 سال است (100٪ برنامه انگلیسی، سریع از 13 ماه) است که با هدف آماده سازی هر دو فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان با تجربه با دانش گسترده ای از اصول کسب و کار و تجهیز آنها با روش ها، ابزارها و تکنیک های مدیریت پروژه به منظور راه اندازی و سازماندهی پروژه در محیط های متعدد است. [+]

کارشناسی ارشد. در مدیریت پروژه یک برنامه کارشناسی ارشد 2 سال است (100٪ برنامه انگلیسی، سریع از 13 ماه) است که با هدف آماده سازی هر دو فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان با تجربه با دانش گسترده ای از اصول کسب و کار و تجهیز آنها با روش ها، ابزارها و تکنیک های مدیریت پروژه به منظور راه اندازی و سازماندهی پروژه در محیط های متعدد: در زمینه بین المللی و چند فرهنگیدر شاخه های صنعت یا خدمات خاص یک شرکت است. کلاس های گذشته از سپتامبر تا ماه مه، پس از کارآموزی از یک حداقل 4 ماه همراه با یک گزارش اجرایی. به دست آوردن یک درجه دو ممکن است از هر دو بریتانیا یا آلمان. برنامه به طور کامل مورد تأیید کنفرانس DES GRANDES Ecoles،. نقاط قوت: به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس. امکان به دست آوردن یک درجه دو. پروژه زندگی واقعی تدریس توسط مدیران پروژه و اعضای PMI. رویکرد به PRINCE2 و PMI گواهی نامه. زمینه های بین المللی. کارآموزی در فرانسه و یا در خارج از کشور در شرکتهای کوچک و متوسط ​​و شرکت های چند ملیتی. پذیرش پذیرش مورد نیاز برای دانشجویان بین المللی: 4 سال مدرک کارشناسی تسلط به زبان انگلیسی (نمره TOEFL رسمی 550 حداقل یا آیلتس 6.0) * معافیت از شرط زبان برای دانش آموزانی که مدرک لیسانس خود را در زبان انگلیسی تکمیل تمام برنامه های کاربردی به صورت آنلاین از طریق لینک زیر ارسال کنید: http://www.esc-clermont.fr/en/apply-online مدارک مورد نیاز برای ارائه آنلاین: کپی از پاسپورت گواهی فارغ التحصیلی رونوشت از پرونده رزومه نامه انگیزه دو نامه مرجع گواهی زبان نامزد خواهد شد برای مصاحبه اسکایپ با مدیر برنامه پس از اتمام این روش نرم افزار آنلاین و ارائه مدارک مورد نیاز دعوت کرد. برای اطلاعات بیشتر پذیرش بین المللی - لطفا تماس آدری Villerette - Audrey.villerette@esc-clermont.fr - 0033473982408 [-]

کارشناسی ارشد تخصصی کسب و کار بین المللی توسعه

Campus تمام وقت October 2017 فرانسه Clermont-Ferrand

کارشناسی ارشد. در IBD یک برنامه کارشناسی ارشد 2 سال است (100٪ انگلیسی برنامه، سریع از 13 ماه) طراحی شده است که اجازه می دهد فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان با تجربه به ساخت مبانی نظری قوی در مدیریت کسب و کار و به دست آوردن مدیریت لازم و مهارت های تحلیلی برای تبدیل شدن به موفق کسب و کار مشاوران، تحلیلگران و یا مدیران در محیط کسب و کار به طور فزاینده جهانی امروز است. [+]

کارشناسی ارشد. در بین المللی توسعه کسب و کار یک برنامه کارشناسی ارشد 2 سال است (100٪ برنامه انگلیسی، سریع از 13 ماه) طراحی شده است که اجازه می دهد فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان با تجربه به ساخت مبانی نظری قوی در مدیریت کسب و کار و به دست آوردن مدیریت لازم و مهارت های تحلیلی برای تبدیل شدن به موفق کسب و کار مشاوران، تحلیلگران و یا مدیران در محیط کسب و کار به طور فزاینده جهانی امروز. کلاس های گذشته از سپتامبر تا ماه مه، پس از کارآموزی از یک حداقل 4 ماه همراه با یک گزارش اجرایی. به دست آوردن یک دو درجه ممکن است از هر دو بریتانیا یا آلمان. برنامه به طور کامل مورد تأیید کنفرانس DES GRANDES Ecoles'. نقاط قوت: به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس. رتبه در بهترین استادان نوآورانه توسط SMBG Eduiversa L. امکان به دست آوردن یک درجه دو. پروژه مشاوره برای شرکتهای متوسط ​​محلی موارد کسب و کار در زندگی واقعی. گروه دانشجویی چند فرهنگی است. کارآموزی در فرانسه و یا در خارج از کشور در شرکتهای کوچک و متوسط ​​و شرکت های چند ملیتی. پذیرش پذیرش مورد نیاز برای دانشجویان بین المللی: 4 سال مدرک کارشناسی تسلط به زبان انگلیسی (نمره TOEFL رسمی 550 حداقل یا آیلتس 6.0) * معافیت از شرط زبان برای دانش آموزانی که مدرک لیسانس خود را در زبان انگلیسی تکمیل تمام برنامه های کاربردی به صورت آنلاین از طریق لینک زیر ارسال کنید: http://www.esc-clermont.fr/en/apply-online مدارک مورد نیاز برای ارائه آنلاین: کپی از پاسپورت گواهی فارغ التحصیلی رونوشت از پرونده رزومه نامه انگیزه دو نامه مرجع گواهی زبان نامزد خواهد شد برای مصاحبه اسکایپ با مدیر برنامه پس از اتمام این روش نرم افزار آنلاین و ارائه مدارک مورد نیاز دعوت کرد. برای اطلاعات بیشتر پذیرش بین المللی - لطفا تماس آدری Villerette - Audrey.villerette@esc-clermont.fr - 0033473982408 [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت "برنامه اکول بزرگ"

Campus تمام وقت 3 - 4  September 2017 فرانسه Clermont-Ferrand

استاد در برنامه مدیریت (100٪ آهنگ به زبان انگلیسی یا فرانسه مسیر ممکن است) در همکاری با شرکت های همکار طراحی شده است به مطمئن شوید که فارغ التحصیلان دارای مهارت و تجربه لازم به طور کامل عملیاتی در اسرع وقت آنها حرفه ای خود را آغاز خواهد شد. در طول برنامه، دانش آموزان خواهد شد طیف گسترده ای از امکانات در نظر آهنگ مطالعه، تخصص و محیط کار ارائه شده است. همچنین گزینه های مختلف از نظر مبادلات دانشگاهی، دیپلم دو و دوره های زبان وجود دارد. [+]

استاد در برنامه مدیریت (100٪ آهنگ به زبان انگلیسی یا فرانسه مسیر امکان پذیر است) در همکاری با شرکت های همکار طراحی شده است به مطمئن شوید که فارغ التحصیلان دارای مهارت و تجربه لازم به طور کامل عملیاتی در اسرع وقت آنها حرفه ای خود را آغاز خواهد شد. در طول برنامه، دانش آموزان خواهد شد طیف گسترده ای از امکانات در نظر آهنگ مطالعه، تخصص و محیط کار ارائه شده است. همچنین گزینه های مختلف از نظر مبادلات دانشگاهی، دیپلم دو و دوره های زبان وجود دارد. و گروه ESC است معتبر AACSB بین المللی و توسط CGE - کنفرانس DES GRANDES Ecoles - یک کنسرسیوم برای بالا فرانسوی مدارس کسب و کار است. برنامه ما این است که در آماده کردن دانش آموزان برای هدف پست سطح بالا در مدیریت. فارغ التحصیلان ما به طور کامل برای توسعه شرکت های موجود و همچنین فعالیت های جدید مسلح. در طول برنامه خود، دانش آموزان یک طیف گسترده ای از آموزش خلاق و نوآور و مهارت در دولت از هنر تکنولوژی و ابزارهای مدیریت به دست آورید. هر دانش آموز ثبت نام در برنامه گراند اکول این فرصت را برای به دست آوردن دارند تجربه در خارج از کشور در طول برنامه. هنگامی که ما به مراجعه تجربه در خارج از کشور، منظور ما یک دوره حداقل یک ترم در خارج از کشور، یا به عنوان بخشی از cursus دانشگاهی (ترم در خارج از کشور، دو دیپلم، قرار دادن شرکت)، و یا کارآموزی و یا پروژه های شخصی است. پذیرش پذیرش مورد نیاز برای دانشجویان بین المللی: 4 سال مدرک کارشناسی تسلط به زبان انگلیسی (رسمی تافل iBT 80 یا معادل آن) تمام برنامه های کاربردی به صورت آنلاین از طریق لینک زیر ارسال کنید: http://www.esc-clermont.fr/en/apply-online مدارک مورد نیاز برای ارائه آنلاین: کپی از پاسپورت گواهی فارغ التحصیلی رونوشت از پرونده رزومه نامه انگیزه دو نامه مرجع گواهی زبان نامزد خواهد شد برای مصاحبه اسکایپ با مدیر برنامه پس از اتمام این روش نرم افزار آنلاین و ارائه مدارک مورد نیاز دعوت کرد. لطفا توجه داشته باشید: معیارهای علمی و زبانی خاص خواهد شد در نظر گرفته شود را انتخاب کنید مطالعه نامزدهای خارج از کشور. آزمون زبان (بسته به مقصد و برنامه مورد نظر TOEFL، گوته، آزمایش اسپانیایی ...،) همچنین برای تمام تحصیل در خارج برنامه الزامی است. برای اطلاعات بیشتر پذیرش بین المللی - لطفا تماس آدری Villerette - Audrey.villerette@esc-clermont.fr - 0033473982408 [-]

کارشناسی ارشد کنترل های تخصصی، حسابرسی و امور مالی شرکت

Campus تمام وقت October 2017 فرانسه Clermont-Ferrand

کارشناسی ارشد. در کنترل، بازرسی و امور مالی شرکت یک برنامه کارشناسی ارشد 2 سال است (100٪ برنامه انگلیسی، سریع از 13 ماه) فراهم می کند که هر دو فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان با تجربه با دانش و ابزار لازم برای بهینه سازی طرف های مختلف از عملکرد حسابرسی، امور مالی و کنترل. [+]

کارشناسی ارشد. در کنترل، بازرسی و امور مالی شرکت یک برنامه کارشناسی ارشد 2 سال (استبرنامه انگلیسی 100٪، سریع از 13 ماه) که هر دو فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان با تجربه با دانش و ابزار لازم برای بهینه سازی طرف های مختلف از عملکرد حسابرسی، امور مالی و کنترل فراهم می کند. آنها همچنین مقابله با چالش های شرکت های بزرگ بین المللی کار در محیط های در حال تغییر امروز از طریق مدیریت ریسک، حصول اطمینان از چک مربوطه را در سیستم حسابرسی و استفاده از فرصت های مالی. کلاس های گذشته از سپتامبر تا ماه مه، پس از کارآموزی از یک حداقل 4 ماه همراه با یک گزارش اجرایی. به دست آوردن یک دو درجه ممکن است از است کشور پرتغال. برنامه به طور کامل مورد تأیید کنفرانس DES GRANDES Ecoles،. نقاط قوت به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس. در بهترین استادان رتبه بندی توسط SMBG Eduniversal. دانش و آگاهی عملی در مورد تجزیه و تحلیل مالی و کنترل ریسک. زمان واقعی پروژه حسابرسی در یک شرکت تحویل داده است. اعضای «آموزش آموزش ضد تقلب". شریک از انجمن بازرسان تقلب گواهیشده. (ACFE) پذیرش پذیرش مورد نیاز برای دانشجویان بین المللی: 4 سال مدرک کارشناسی تسلط به زبان انگلیسی (نمره TOEFL رسمی 550 حداقل یا آیلتس 6.0) * معافیت از شرط زبان برای دانش آموزانی که مدرک لیسانس خود را در زبان انگلیسی تمام برنامه های کاربردی به صورت آنلاین از طریق لینک زیر مشاهده کنید به پایان خواهد رسید: http://www.esc-clermont.fr/en/apply-online مدارک مورد نیاز برای ارائه آنلاین: کپی از پاسپورت گواهی فارغ التحصیلی رونوشت از پرونده رزومه نامه انگیزه دو نامه مرجع گواهی زبان نامزد خواهد شد برای مصاحبه اسکایپ با مدیر برنامه پس از اتمام این روش نرم افزار آنلاین و ارائه مدارک مورد نیاز دعوت کرد. برای اطلاعات بیشتر پذیرش بین المللی - لطفا تماس آدری Villerette - Audrey.villerette@esc-clermont.fr - 0033473982408 [-]

ویدئو ها

Master ESC Clermont

تماس

Groupe ESC Clermont

آدرس Boulevard Trudaine 4
Clermont-Ferrand 63000, France
وب سایت http://www.esc-clermont.fr/
تلفن +33 4 73 98 24 24