EPITA Graduate School of Computer Science

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره EPITA

در سال 1984 تاسیس شد، EPITA مشهور دو زبانه دانشکده مهندسی کامپیوتر واقع در پاریس است. این عضو از IONIS آموزش و پرورش گروه، گروه آموزش عالی خصوصی منجر شده است، با برخی از 20 مدارس و موسسات آموزشی. با تشکر از رویکرد آموزشی منحصر به فرد خود، EPITA آموزش دانش آموزان خود را برای تبدیل شدن به مهندسان برجسته که به رخ کشیدن یک پایگاه جامد از دانش علمی و مهارت های پیشرفته در بخش های دیجیتال است. یک مهندس کامپیوتر، آموزش دیده در EPITA دارای مشخصات حرفه ای: به عنوان فن آوری کامپیوتر در همه جا حاضر در تمام زمینه های یک شرکت است، یک مهندس دیجیتال ممکن است در زمینه منابع انسانی، بازاریابی، ارتباطات و حتی امور مالی کار می کنند. EPITA است در میان پنج دانشکده های مهندسی کامپیوتر برتر در فرانسه قرار گرفت و همکاری با طیف گسترده ای از شرکت توسعه داده است.

در یک نگاه

در سال 1984 به دنیا آمد، EPITA (از مدرسه فرانسوی پور l'INFORMATIQUE همکاران له تکنیک Avancées: دانشکده علوم کامپیوتر و تکنیک های پیشرفته) به طور پیوسته به دست آوردن شهرت از برتری در میان شرکت های چند ملیتی، که اغلب دانش آموزان ما قبل از پایان مطالعات خود استخدام . در EPITA، محاسبات و فن آوری اطلاعات هستند افراد اساسی در نظر گرفته و همیشه در زمینه نقش مدیریتی آینده دانش آموزان و در دیدگاه از موقعیت خود را از مسئولیت قرار می گیرد. مطالعات علمی تکمیل این آموزش برای گسترش و تکمیل فرهنگ علمی به مهندس آینده حیاتی است.

تلاش برای تعالی

اجازه می دهد دانش آموزان به کار در شرایط مطلوب نگرانی EPITA است. استادان، کارکنان اداری، منابع فنی و امکانات پژوهشی همه به سمت موفقیت دانش آموزان EPITA که برای تبدیل شدن به حرفه ای به رسمیت شناخته شده بهترین در زمینه خود را از تجربه و تخصص است.

EPITA فراهم می کند فرصت به طور عمیقی در تحقیقات برش، لبه با دانشکده فکری متنوع نه تنها قادر به برتری علمی فرد درگیر اما همچنین می توانید ایجاد و استفاده از دانش به عنوان بخشی از یک تیم تحقیقاتی میان رشته ای.

روح نوآوری به عنوان یکی از مدارس علوم و مهندسی پیشرو فرانسه، EPITA به تضمین این که همه دانش آموزان فرصت معنی دار برای رشد شخصی و موفقیت حرفه ای در آینده متعهد است.

متولد با گسترش فن آوری های جدید، EPITA همگام با تکامل خود را نگه داشته است. دوره های، هر چند بسیار فنی در آغاز، باز کرده اند تا یک معامله بزرگ حتی به عنوان پیچیدگی های فنی افزایش یافته است. EPITA رویکرد مخالف از یک تصویب شده توسط ترین دانشکده های مهندسی دیگر در زمان: در حالی که دومی علوم کامپیوتر مجاز در به سعی کنید به آن را به یک مکان می دهد، EPITA در علوم دیگر به ارمغان آورد برای پیوستن به فن آوری اطلاعات و در عین حال بدون از دست دادن هر یک از تواناییها و ظرفیتهای اصلی آن که قدرت و هویت خود را تشکیل می دهند.

عمل گرایی، مسئول ریسک پذیری، و روحیه نوآوری: در تماس دائمی با دنیای کسب و کار، EPITA همچنین ارزش های آن سهیم است. ارزش های اصلی مطالعات عبارتند از: عمل، مسئولیت و بهره وری. پیوستن EPITA به شما یک تجربه آموزشی که در آن پیشرفت یک "باید" و موفقیت یک "مورد نیاز" است را.

غوطه وری پیشرو در دنیای کسب و کار ساخته شده در اطراف نیازهای واقعی دنیای کسب و کار، برنامه درسی EPITA طراحی شده است برای پاسخگویی به انتظارات آن است. از کمیته بهبود و کمیته علمی، که در آن مدیران کسب و کار ارشد و مدیران سطح بالا برای بهبود برنامه های مدرسه و تمرکز پژوهشی (آی بی ام، مایکروسافت، شرکت مخابرات فرانسه، سیسکو، SYNTEC ...) به کلاس های خود را اغلب تدریس فراهم ورودی خود توسط حرفه ای به رسمیت شناخته شده مشغول به کار در صنعت، کسب و کار در تمام سطوح از مدرسه موجود است.

بودن در محتوای آموزش و مشارکت، شرکت منطقی در میان بالاترین حقوق پس از فارغ التحصیلی و سال به سال از ارائه، آنها در مدرسه در میان بهترین (رتبه بندی منتشر شده توسط کسب و کار اصلی فرانسه قرار گرفت و IT مجلات: entreprendre است، 01 INFORMATIQUE، 01 DSI، RESEAUX همکاران مخابرات ...). در نهایت، هر سال، شرکت اهدا بیش از 1،000،000 € قرارداد پروژه های خاص به آزمایشگاه تحقیقات کاربردی مدرسه، و یک میلیون یورو به برنامه تاریخ و شرکت.

کلید تمام فرصتهای شغلی مهندسی کامپیوتر زمان و دوباره، کسب و کار دولت است که آنچه که آنها بیشتر در مورد EPITA درک روح از مدرسه، همیشه نزدیکی خود را به واقعیت مشخص شده است: پروژه های متعدد، کارآموزی سطح بالا، و مشارکت در دنیای کسب و کار. فارغ التحصیلان EPITA اعمال تخصص حرفه ای خود را در مناطق به عنوان به عنوان طراحی نرم افزار و سخت افزار راه حل، مشاوره، تحقیق و توسعه، مدیریت شبکه متفاوت است. در کوتاه مدت، مهارت های خود را در تمام جنبه های مهندسی کامپیوتر بدرخشد. مهندسان تحقیق، پروژه و یا مطالعات مدیران، مدیران فنی، مشاوران، مدیران کسب و کار، مدیران عملیات و یا معماران شبکه: آنها در میان دیگر انجام شغل است تبدیل شده است.

در EPITA، ما به دنبال بهترین دانش آموزان، دانشجویان اختصاص داده شده به رویارویی با چالش ما ارائه می دهیم، دانش آموزانی که دارای طعم و مزه برای دستیابی بتن، روح ابتکار و مراکز بسیار متنوع از علاقه. سی و پنج باشگاه دانش آموز می تواند به این گواه است. بعضی از آنها برای سال وجود داشته است، در حالی که دیگران ممکن است فقط یک ترم به طول انجامد. این یک سوال از احساس و انعطاف پذیری است. EPITA نیز چیزی است که شما از آن را.

مکان ها

پاریس

EPITA

Address
14-16 rue Voltaire
Kremlin Bicêtre Cedex

94276 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه