EPF Graduate School of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EPF دانشکده تحصیلات تکمیلی Engineering یک مدرسه پیشرو مهندسی، "گراند اکول" در فرانسه است، به طور کامل توسط وزارت آموزش و پرورش فرانسه و پژوهش معتبر و اعطای "تیتر د l 'Ingénieur" با توجه به "کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و د l' Ingénieur" (CTI).

در سال 1925 بنا نهاده شده، EPF اکول D 'INGENIEURS، پس از آن به عنوان "اکول پلی تکنیک زنانه"، شناخته شده یکی از دانشکده های مهندسی برای اولین بار در فرانسه به پذیرش زنان بود. EPF سال 1994 از آموزش مختلط بوده است.

EPF آموزش مهندسین عمومی به عنوان برنامه درسی دوره ترکیبی از علمی، فنی و فن آوری. این مهندس فارغ التحصیل را قادر می سازد به شرکت در پژوهش، برای مدیریت پروژه با توجه به تمام جنبه ها و به ورزش استعداد خود را در بخش های مختلف در فرانسه و خارج از کشور.

برنامه درسی طولانی پنج ساله به دو دوره تقسیم می شود:

 • چرخه کارشناسی به دوره های مهندسی عمومی اختصاص داده شده
 • چرخه کارشناسی ارشد را پوشش می دهد در دو سال گذشته از برنامه زمانی که دانش آموزان می توانند تخصص خود را انتخاب کنید اجازه می دهد آنها را به فرد مطالعات خود را.

در سال 4، دانش آموزان باید انتخاب بین 6 رشته های مختلف: مکانیک، محیط زیست، انرژی؛ IT ارتباطات، توسعه شهری، و مدیریت مهندسی.

در سال آخر، 12 تخصص ارائه شده، 3 تا از آنها به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس:

 • محیط زیست و مهندسی نوآورانه
 • مهندسی تصمیم گیری کسب و کار
 • نوآوری، ایجاد و کارآفرینی (مسیر ICE کارشناسی ارشد)

EPF دارای 3 دانشگاه در فرانسه: Sceaux (نزدیک به پاریس)، تروا (در آبمیوه های گاز دار، 1 ساعت و نیم از پاریس با قطار) و Montpellier (جنوب فرانسه).

در EPF، شما می توانید با استفاده از یک فرصت منحصر به فرد را به مطالعه علوم مهندسی و کشف تنوع فرهنگ فرانسه، به لطف 30 سازمان های دانشجویی خود.

برنامه های درسی ما به نفع یک یکپارچه سازی سریع به بازار کار با یکی از بالاترین حقوق را در میان شروع دانشکده ها فنی. بیش از 9 800 فارغ التحصیلان EPF در سراسر جهان در صنعت و خدمات بخش گسترده شده.

موافقت نامه های همکاری با حدود 150 دانشگاه در 46 کشور مختلف دانش آموزان ما را قادر می سازد برای به دست آوردن یک تجربه دانشگاهی جامد خارج از کشور.

صنعت نقش فعال در تنظیم برنامه درسی دانشگاهی به خصوص به عنوان 450 حرفه ای شرکت در دوره را به عنوان استادان و یا بازدید از استادان ایفا می کند.

سیاست تحقیقات EPF طراحی شده است برای پرورش یک "فرهنگ پژوهش" درست در قلب مدل تدریس آن است. این نیز طراحی شده به دانش آموزان با فرصت های شغلی جدید.

EPF عضو است که "کنفرانس DES GRANDES Ecoles"(CGE) که جمع آوری کسب و کار و فنی دانشکده برتر در فرانسه با نقش مجوز رسمی از درجه کارشناسی ارشد. EPF همچنین عضو "اتحادیه DES GRANDES Ecoles Indépendantes" (UGEI) است.

چهره های کلیدی

 • 1700 دانش آموز (40٪ از زنان)
 • 15 درصد از دانشجویان بین المللی
 • 9 200 فارغ التحصیل EPF از سال 1925
 • 30 سازمان های دانشجویی (باشگاه بین المللی، دفتر دانشجویان، دفتر ورزش، دفتر موسیقی ...)
 • 154 دانشگاه های همکار بین المللی در 46 کشور مختلف
 • 100٪ از دانش آموزان صرف حداقل 1 ترم در خارج از کشور
 • 800 شرکای صنعتی
 • 6 رشته و 12 تخصص
 • 95٪ در سال 2013 فارغ التحصیلان در کمتر از 4 ماه استخدام
 • 39،4K €: متوسط ​​حقوق و دستمزد ناخالص شروع
 • 49،5K €: متوسط ​​حقوق و دستمزد ناخالص پس از 3 سال
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • فرانسوی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد نوآوری، ایجاد و کارآفرینی

Campus تمام وقت 12 - 13  September 2017 فرانسه Troyes مون‌پلیه + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد علوم نوآوری، ایجاد و کارآفرینی از یک همکاری بین و گروه ESC تروا (دانشکده مدیریت) و EPF دانشکده تحصیلات تکمیلی مهندسی تاسیس شد [+]

کارشناسی ارشد نوآوری، ایجاد و کارآفرینی از یک همکاری بین و گروه ESC تروا (دانشکده مدیریت) و EPF دانشکده مهندسی همراه با پارک علم Technopole د l 'اوب EN شامپاین و آن 60+ شروع یو پی اس تاسیس شد. معتبر توسط "کنفرانس DES GRANDES Ecoles"، این برنامه ای مشترک برای دانش آموزان با مدیریت، مهندسی و یا پس زمینه طراحی باز است. یک برنامه مشترک ترکیب مهندسی، طراحی و مدیریت این ماه برنامه 13 12 / با 7 ماه / دو ترم از کلاس به دنبال یک 5/6 ماهه کارآموزی و یا شخصی پروژه کسب و کار ایجاد می شود. 100٪ از دوره های به زبان انگلیسی تدریس. کارشناسی ارشد علوم نوآوری، ایجاد و کارآفرینی برای مدیران فردا مایل به کار در زمینه های مختلف از تجربه و تخصص در یک محیط فرهنگی ساخته شده است. کارآفرینی و کسب و کار بازی فرهنگ بخشی از برنامه هدف ارائه دانش آموزان با فرهنگ کارآفرینی جامد را از طریق ملاقات با صاحبان کسب و کار، جلسات شبکه، سخنرانی ها، کارگاه ها و لابی های کمیسیون اروپا است. در این دوره از 8 ماه خود را از مطالعات، آنها را با چند جلسه فشرده 3-daychallenges داده شده توسط راه اندازی مواجه شده است. در پایان ترم دوم، به منظور ارزیابی مهارت های کلی خود، دانش آموزان در یک بازی کسب و کار است. برای یک هفته تمام، از آنها خواسته برای مدیریت و اجرای یک پروژه های نوآورانه در حالات به چالش کشیدن. سازمان مطالعات ترم 1 و 2 2 ترم اول اختصاص داده شده به عمیق تر در دانش مدیریت با کارآفرینی و دوره نوآوری گرا. نمونه هایی از دوره های آموزشی: اطلاعات اقتصادی، نظارت و تحقیقات کارشناس اطلاعات استانداردها و کیفیت مهندسی سیستم، مفهوم و مدل سازی عددی ایجاد یک سازمان نوآور مدیریت شده توسط Processess سازند تیم کارآفرینی تجدید نظر و طراحی کسب و کار جدید مدل دستاورد طرح کسب و کار امور مالی کارآفرینی طراحی تفکر پروژه نهایی(5 ماه حداقل) پروژه نهایی است که نسبت به کارآفرینی نوآورانه گرا. این پروژه ممکن است در یک شرکت و یا انجام اختصاص داده شده به ایجاد یک شرکت (راه اندازی): انکوباسیون در Technopole د l 'اوب EN آبمیوه های گاز دار (پارک علم) نمونه هایی از مشاغل رهبران پروژه های نوآورانه کارآفرینی و نوآوری مشاور تغییر / مشاور مدیریت استراتژیک رئیس R & D و مدیر نوآوری کارآفرین پذیرش متقاضیان ممکن است برنامه های آموزشی در زمینه های مهندسی، مدیریت و یا طراحی حضور داشتند. دانشجویان بین المللی باید یک مدرک لیسانس داشته باشد. دانش آموزان فرانسه باید حداقل 240 ECTS اعتبار (معادل آموزش عالی 4 سال) در این دوره از مطالعات قبلی خود را به سرمایه است. انتخاب بر کیفیت از پس زمینه های علمی همراه با یک پروژه شخصی جامد استوار است. استفاده از نامزدها با تجربه حرفه ای قابل توجه ممکن است در نظر گرفته. هیئت مدیره پذیرش خواهد برنامه های کاربردی در نظر گرفته و ممکن است برای مصاحبه به زبان انگلیسی تصمیم به روشن شدن بیشتر انگیزه از نامزدها. [-]

تماس

EPF Graduate School of Engineering - Paris

آدرس Rue Lakanal 3
Paris 92330, France
وب سایت http://www.epf.fr/en
تلفن +33 1 41 13 01 51

EPF Graduate School of Engineering - Troyes

آدرس Rue F Sastre 2
10430 Troyes, France
وب سایت http://www.epf.fr/
تلفن +33 3 25 70 77 19

EPF Graduate School of Engineering - Montpellier

آدرس Boulevard Berthelot 21
Montpellier 34000, France
وب سایت http://www.epf.fr/
تلفن +33 4 99 65 41 81