École des Mines d'Alès

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1843 در Alès تاسیس شد، École پردازنده و معادن D'در Alès را توسعه داده است و سازگار با تکامل صنعت و جامعه است. تاسیس جهت آموزش کادر را برای صنعت معدن، در حال حاضر یک مدرسه بزرگ از مهندسین چند رشته با نفوذ بین المللی. مدرسه عضو انستیتو معادن-مخابرات، معادن موسسه کارنو، کنفرانس DES GRANDES Ecoles و عضو وابسته از COMUE لانگدوک روسیون است.

پس از نظرات مختلف توسط SIC (کمیسیون به عنوان یک مهندس)، مدرسه معادن ای Ales به جایزه مجاز در رشته مهندسی (عمومی) و همچنین بالا تا آموزش مداوم، و ارائه به سه درجه مهندسی با تخصص های زیر است: رایانه ها و شبکه ، طراحی و مدیریت ساخت و ساز و مکاترونیک.

مدرسه نیز ارائه می دهد دو استاد تخصصی "ایمنی صنعتی و محیط زیست" و "محیط زیست عامل و معدن"؛ و سه کارشناسی ارشد: "مهندسی زیستی در همکاری با دانشگاه مونپلیه"؛ "مهندسی زیستی در همکاری با دانشگاه"؛ دیپلم از طریق VAE "ارتباطات و فن آوری دیجیتال به طور مشترک با Celsa معتبر".

ماموریت École پردازنده و معادن D'در Alès

ایجاد شده در 1843 به حمایت از نیازهای صنعت و معدن، معادن École پردازنده D'آلس در حال حاضر یک مهندسین عمومی گراند اکول، با 203 مهندس دیپلم در سال 2011.

با روش تدریس ابتکاری و آموزش های علمی و فنی بسیار قوی، مدرسه در مهارت های کارآفرینی و مدیریت است که کمک به دانش آموزان تبدیل تمرکز "کارآفرینان مهندسان." این مدرسه همچنین آموزش های تخصصی در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات و محیط زیست فراهم می کند. آن در مجموع از 870 دانش آموزان است.

در سه مرکز پژوهش، 110 دانشکده پژوهش متمرکز انجام پروژه های بالا تحقیقات علمی، قرارداد صنعتی در زمینه های استفاده عمومی و محیط زیست مواد را در سایت خود ای Ales، و مدیریت سیستم های پیچیده در سایت ها Nîmes.

تحت وزارت اقتصاد، امور مالی و صنعت تاسیس، هدف مدرسه به یک بازیکن پویا در توسعه اقتصادی صنعت آن است. آن انکوباتور کسب و کار فن آوری برای اولین بار از فرانسه است. آن یک شریک فعال در Technopolis آلس (آلس Myriapolis) و نیم (NRCT) است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

International Master DAMAGE : Disaster Management Environmental Impact

Campus تمام وقت 24  September 2018 فرانسه Alès

[+]

مدیریت شرایط اضطراری انسانی [-]

تماس
آدرس محل سکونت
6 Avenue de Clavières
Alès, Languedoc-Roussillon, 30100 FR
رسانه های اجتماعی