EM Normandie Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بازرگانی نرماندی (Ecole de Management de Normandie)

در طی 25 سال گذشته ، اتاق های بازرگانی کاون و لو هاور تلاش های خود را برای ایجاد یک ساختار مشترک در آموزش عالی به نفع شهرها و مناطق مربوطه خود جمع کرده اند.

امروز ، این تلاش ، Ecole de Management de Normandie ، یک مدرسه تجاری یکپارچه و تقویت شده برای تأمین نیازهای ملی و بین المللی شرکت ها را به دنیا آورد.

8128_CAEN-171.jpg

Ecole de Management de Normandie (مدرسه بازرگانی نرماندی) ، که منشأ آن به سال 1871 باز می گردد ، تلاش می کند که یک مدرسه تجاری انتخابی باشد که تجربه قبل و ادامه تحصیل را در یک محیط آموزشی با کیفیت و محور دانش آموز فراهم می کند.

برنامه های کلی و تخصصی آن برای ایجاد یک هماهنگی نزدیک بین خواسته های ذینفعان شرکت های منطقه ای و ملی و آرزوهای فردی دانشجویان و دانشکده ها به منظور آموزش شهروندان مسئول جهانی طراحی شده است.

برای دستیابی به این اهداف ، مدرسه رویکرد تدریس مبتنی بر یادگیری عملی و رابطه معنادار مربیگری با اساتید ، متخصصان و جوامع حامی را به کار می گیرد. ورودی دانشگاهی ، تحت تأثیر تحقیقات مربوط به ماموریت ، مجموعه ای از برنامه های طراحی شده برای دیدار با استانداردهای ملی و بین المللی کیفیت را تأیید می کند.

همه ساله بیش از 1700 دانشجو مشاغل تحصیل می کنند. این مدرسه همچنین بیش از 8000 فارغ التحصیل دانشگاه دارد.

8127_CAEN-064.jpg

ساختار مدرسه

ساختار Ecole de Management de Normandie اکنون یک انجمن غیر انتفاعی است. این پیشرفت بزرگ نمونه ای از تکمیل ادغام سه نهاد قبلی و همکاری های پیشرفته ساخته شده توسط دو اتاق بازرگانی است.

این سرمایه گذاری قابل توجه با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پایدار است: 2،000 متر مربع دیگر نیز در کاون افتتاح شده است.

8129_Deauville__EMN-439.jpg

کیفیت

چند سال پیش ، این مدرسه طرح کیفیتی را برای برآورده کردن مراحل ارزیابی اعتبار سنجی مدرک کارشناسی ارشد توسط وزارت آموزش فرانسه و فرایند توسعه راهنمایی EQUIS آغاز کرد.

امروز ، استاد "Ecole de Management de Normandie" توسط کشور فرانسه شناخته می شود.

در ماه مه 2006 ، دانشکده واجد شرایط اعتبار سنجی EQUIS شد و برنامه نامزدی اکنون به سمت ممیزی ارزیابی همتایان تنظیم شده است.

Ecole de Management de Normandie عضو "کنفرانس des Grandes Ecoles" است.

کلیه مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ارائه شده در مدرسه توسط "Convention des Grandes Ecoles" معتبر شناخته می شوند ، و گواهینامه "Badge" به یکی از برنامه های آموزش مداوم طراحی شده برای بخش بانکی نرماندی (مدیریت و توسعه تجاری) اعطا شده است.

"Grandes Ecoles" مختص بخش آموزش عالی فرانسه است: آنها بسیار گزینشی هستند و ثبت نام محدود دارند. آنها هدف از تولید فارغ التحصیلان سطح بالا در رشته های مهندسی ، تجارت ، هنر ، هنرهای زیبا و علوم اجتماعی است.

مکان ها

کائن

EM Normandie - Normandy Business School

Address
9, rue Claude Bloch
14000 کائن, نرماندی, فرانسه
تلفن
+33 2 31 46 78 78

لو هاور

EM Normandie - Normandy Business School

Address
30, rue de Richelieu
76087 لو هاور, نرماندی, فرانسه
تلفن
+33 2 32 92 59 99

پاریس

EM Normandie - Normandy Business School

Address
64, rue du Ranelagh
75016 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 (0)1 75 00 00 76

روون

Address
روون, نرماندی, فرانسه

آکسفورد

Address
آکسفورد, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited