EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده هر امکان

به عنوان یک مدرسه مهندسی رسما توسط دولت به رسمیت شناخته شده و توسط CTI (فرانسه موسسه مهندسی اعتباربخشی) صالح ساخته شده بر حرفه EISTI است به آموزش مهندسین آینده در ریاضیات و را Computering.

فراتر از ساخت یک کار حرفه ای با شما، شروع یک آینده امیدوار این که آیا آن را در زمینه امور مالی و یا صنعت گسترده و متنوع از فن آوری های جدید است، EISTI به بیش از 50 شغل مختلف در بخش های بسیار متنوع فعالیت منجر به دانش آموزان آن است.

در جهان همیشه در حال جهش که در آن فن آوری در سرعت بزرگ جایگزین شود، EISTI انتخاب کرده است به در قلب نیازهای شرکت ها و تکامل تکنولوژیکی ماندن و آموزش آموزش آن برای کمک به دانش آموزان خود را در رسیدن به شغل جذاب ترین و نوآورانه است.

کارآموزی، تحرک بین المللی، دیپلم دو: باز کردن ذهن خود را به جهان

در EISTI، دوره های کارآموزی و تجربه حرفه ای ها بخشی جدایی ناپذیر از آموزش های خود، و شبکه که مدرسه به ارمغان می آورد با هم با شرکت های "سرعت بالا" و همیشه فعال است.

تفکر چند فرهنگی و تحرک بین المللی یک موقعیت کلیدی در دوره های آموزشی که ما ارائه می دهیم. بیش از 40 مشارکت با موسسات در سراسر جهان گره خورده است.

EISTI نیز مدرسه دیپلم دو نفره با دانشگاه های معتبر و مدارس مدیریت. تشکل های مکمل و تفکر باز به یک دامنه گسترده ای از تجربه و تخصص برخی از ارزش های اصلی مدرسه هستند، و آنها از طریق همکاری تحقق. برای یک دانشجوی مهندسی، آن است که هنوز فرصت دیگری برای اضافه کردن مقدار اضافی به رزومه خود را.

تجربه Eistian: تنها در EISTI

زندگی دانشجویی در اینجا غنی و پر از شور و شوق است، گام های رویدادهای جامعه دانشجویی و اختلاط از طبقات مختلف است. در دو پردیس که متعلق به مدرسه، در سرژی و Pau، هر کس می پیوندد نیروهای ایجاد یک فضای جمعی از کار و رفاه.

برتری علمی همراه با یک حس قوی از انسان همواره فرهنگ Eistian و روح و روان به زندگی به ارمغان آورد. حرفه ای، باز بودن، همبستگی و اخلاق: مدرسه 4 ارزش های اصلی در منشور خود انتخاب کرده است. آنها را EISTI یک نهاد منحصر به فرد و یک محل عالی برای مطالعه در حالی که ساختن آینده ای امیدوار کننده برای خودتان.

زندگی دانشجویی

تحصیل در EISTI همچنین به معنای زندگی در یک مدرسه مهندسی بالا که در آن دانش آموزان ارزش ها و فعالیت به اشتراک بگذارید. در حال eistian هم یک راه از بودن و عمل هر روز، با احترام به منشور ما چهار مقدار: حرفه ای - باز بودن - Solidarity- اخلاق. هر کس می تواند در همکلاسی ها، معلمان و کارکنان خود را از هر دو دانشگاه های ما تکیه می کنند. از آنجا که سرمایه انسانی به ما ضروری است، در حال حاضر بیشتر از همیشه است. کار سخت و اراده و همیشه پیروز.

زندگی دانشجویی در اینجا غنی و پر از انیمیشن است، گام های ریتم از فعالیت های گوناگون که در سی یا جوامع دانش آموز باید ارائه دهد. به یکی برای شما در میان آنها ساخته شده وجود دارد. و در صورتی که این مورد نیست ... چرا خود را ایجاد کنید؟

اختلاط جشن و مطلوب از سال های مختلف هر دو پر جنب و جوش و گرم است. این یک محل که در آن اوراق قرضه می تواند جعلی، و آخرین به مراتب فراتر از سال EISTI است. در طول سال های خود را در EISTI، ما می خواهیم شما را قادر به ابراز استعداد خود را، توسعه احساسات جدید، باز کردن به دیگران، تغذیه در تجارب با ارزش، از طریق لحظات فراموش نشدنی ... در یک کلام: در سطح شخصی و جمعی رشد.

این رفاه بخشی از آنچه که eistians موفق است.

در سرژی و Pau، محیط کار هر دو ابزار مدرن لذت بخش و کاربردی، و مختلف به گردش کار بهینه کمک در مطالعات خود را: لپ تاپ، یک مدرسه مجازی آنلاین، ویدئو کنفرانس و بیشتر. دانشگاه EISTI منعکس کننده ارزش های ما: آنها ساده، پویا، دوستانه، و همچنین به خوبی یکپارچه در دانشگاه های شهر خود هستند.

دانشگاه های ما

دانش آموزان ما به دانشگاه به انتخاب خود خوش آمدید، چه در سرژی و یا در پو.

سرژی پردیس (95)

ساخته شده در 1989، دانشگاه EISTI ویژگی های سه ساختمان های مختلف (کوشی، کندورسه و تورینگ) اضافه کردن به مساحت 8400 متر مربع. به طور کامل با تجهیزات مدرن (از جمله 3 ویدئو کنفرانس آماده آمفی تئاترهای و ویدئو پروژکتور در هر کلاس درس) و در نزدیکی خوابگاه دانشجویی، آن قابل دسترسی از طریق RER A. حضرت در 2 بزرگترین مرکز دانش آموز در ایلد فرانس واقع شده است نصب شده، در محوطه دانشگاه در است نزدیکی پارک استانی، دانشگاه سرژی-پونتوآز از ESSEC و مرکز خرید ترویس-FONTAINES. لذت بخش، محیط زندگی سبز، چند ورزشی و فعالیت های فرهنگی موجود (یک مرکز ورزش های آبی، تئاتر، سینما و بیشتر): یک شهر سرژی دانش آموز پر انرژی، با چند دارایی های قابل توجهی است.

دانش آموزان می توانند سرمایه در عرض چند دقیقه از طریق 35 RER A (از «سرژی-ریاست» ایستگاه) برسد.

Pau در پردیس (64)

مزایای دانشگاه Pau از تمام دارایی های اصلی از شهرستان های بزرگ در یک منطقه و از نزدیکی اسپانیا، کوهستان و کنار دریا.

این ویژگی یک ساختمان رسیدن به نزدیک به 5000m² در قلب شهر در بالای محوطه دانشگاه. این دانشگاه ارائه می دهد یک محیط کاری لذت بخش، مدرن و هم درخشان سازگار با محیط زیست (HQE) و مجهز به آخرین فن آوری (آمفی تئاترهای با ابزار کامل HD ویدئو کنفرانس، فیبر نوری، کنترل دسترسی و بیشتر)، و به ویژه برای دانش آموزان پسند. این دارای یک دهلیز-پوشش گیاهی پر، آمفی تئاترهای متصل شده و کلاس های درس، سالن های دانشجویی و کافه تریا، آموزگار صوتی برای زبان های خارجی و مناطق آرامش.

Eistiens از کیفیت زندگی یک شهر ورزشی بهره مند با یک تاریخ غنی، در بین اقیانوس و کوه.

ارزش برای موفقیت

منشور ما این است که از چهار ارزش های قوی اجازه می دهد هر فرد در EISTI ساخته شده در طول زمان خود شکوفا در اینجا، و بعد از. منشور و همه از آن می ایستد برگ یک علامت در دانش آموزان ما، به ویژه در طول مسیر و توسعه حرفه ای خود را به نمایش. دانشجویان قبلی ما اغلب اشاره به منشور، و شبکه های خود حساس باشید. در حال Eistien راهی که، بازیگری و فکر را به صورت روزانه است. با هر سال تحصیلی جدید، منشور است به همه در مدرسه برای فلسفه مدرسه ارائه شده است، به منظور تبدیل شدن به طور کامل یکپارچه در راه خود را از تفکر، عمل و.

حرفه ای گری

 • قدردانی کار گروه
 • گرد هم آوردن استعداد فردی و موفقیت جمعی
 • حصول اطمینان از اعتماد کسب و کار

باز بودن

 • باقی مانده کنجکاو از زندگی دیگران
 • رفتن به دیگران به منظور غنی سازی دانش و به اشتراک گذاری یک خود با آنها
 • شجاعانه برای به اشتراک گذاشتن
 • سوال خود
 • در حال اثبات فروتنی؛
 • نادیده گرفتن فرضیات بی فایده
 • اجتناب از غرور و خود رضایت

همبستگی

 • نمایش همبستگی به بزرگان ما و همچنین کسانی که جوان تر از ما
 • ساخت کمک به دیگران رفلکس طبیعی
 • گوش دادن احترام به دیگران
 • نگه داشتن همبستگی بین مختلف مدرسه سال

اخلاق

 • احترام به کار معلمان و همکاران یک
 • انجام کار انتظار می رود
 • نمی دادن تا، با مشکلات روبرو سر در
 • جدی، دقیق، گرفتن ابتکار عمل: بر روی کارآموزی یکی از درگیر

مکان ها

سیر

EISTI

Address
Avenue du Parc
95000 سیر, ایل دو فرانسه, فرانسه
وب سایت

پاو

EISTI

Address
2 Boulevard Lucien Favre - CS 77563
64075 پاو, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
وب سایت