EIPM - The European Institute of Purchasing Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EIPM در یک نگاه

موبایل، آئروسپاسیال، Amae، گاو، Cerestar (Ferruzzi)، Herberts (هوخست)، نوکیا، Pechiney، فیلیپس، رنو - - EIPM در دسامبر سال 1990 توسط شرکت های برتر منجر ایجاد شد و حمایت شده توسط کمیسیون اروپا، رون آلپ منطقه و بخش اوت سووآ برای ایجاد یک آموزش و پرورش اجرایی اروپا و مرکز آموزش در آموزش و پرورش خرید.

امروز از طریق برنامه های مختلف آن، قطار EIPM و هر سال بیش از 4000 حرفه ای خرید در سراسر جهان آموزش در 9 زبان مختلف در اروپا و از طریق شعب خود را در مشارکت.

EIPM بود برای اولین بار به:

ارائه MBA اجرایی که بعد استراتژیک از تابع خرید به رسمیت شناخته شده توسعه ابزار برای حرفه ای بر اساس تحقیقات کاربردی تاسیس یک چشم انداز مشترک در سراسر اروپا برای تابع خرید سکه عبارت «بالادست خرید استراتژی پاسخ به نیازهای حرفه با ارائه راه حل آموزش در سراسر جهان ارائه اروپا برنامه صدور گواهینامه برای خرید حرفه ای برگزار می کند.

EIPM چشم انداز است که به پیشرو موسسه در آموزش (آموزش و پرورش، پژوهش و آموزش) در یافتن منابع استراتژیک و مدیریت عرضه.

EIPM یک مرکز یادگیری منحصر به فرد در جهان ارائه چنین طیف کاملی از راه حل برای مدیران در تدارکات و مدیریت عرضه از جمله:

آموزش و پرورش: برنامه صدور گواهینامه، "جداجدا سفارش داده شده" آموزش ماژول ها، کارشناسی ارشد و MBA اجرایی در خرید و تامین مدیریت در فرانسه دانشگاه ژنو و شانگهای ما. در شرکت آموزش: بیش از 4000 شرکت کنندگان در هر سال در 9 زبان مختلف آموزش داده است. EIPM دارای یک توانایی منحصر به فرد برای استقرار برنامه های آموزشی جهانی برای تابع خرید. ارزیابی و معیار برای بهترین روش ها: ارزیابی استعدادهای درخشان (ابزار در 8 زبان های خارجی و بیش از 6000 شرکت کنندگان)، ارزیابی سازمان، جایزه سازمان تعالی شبکه فعالیت: میزگرد برای مدیران در سراسر جهان، کارگاه های آموزشی موضوعی، کنفرانس سالانه پژوهش کاربردی: طراحی و توسعه با اعضای EIPM باشگاه و تیم اختصاص داده شده EIPM.

امروز، EIPM می تواند به شما یک همکاری منحصر به فرد برای پوشش آموزش های خود، تعیین معیار، پژوهش و نیازهای شبکه در صنعت خرید و مدیریت عرضه را ارائه دهد.

روح EIPM

ما را از راه تفکر از اهمیت فوق العاده برای ماموریت EIPM و استراتژی:

حرفه ای: ما به همکاری نزدیک با مشتریان خود به ارائه راه حل که نیازهای خود را. نوآورانه: ما با ارائه طیف کاملی از محصولات. ما به طور مداوم همکاری با مشتریان خود را به ایده های جدید به بازار است. کارشناس: از طریق تحقیق، تعیین معیار و شبکه فعالیت ما، ما در خط مقدم دانش خرید ماندن صلیب بازیکن تیم فرهنگی: جهت گیری بین المللی ما، ما ترکیبی از انعطاف پذیری و نزدیکی عوامل کلیدی برای روابط مشتری ما هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد خرید و مدیریت عرضه

Campus پاره وقت 3 - 10  September 2018 فرانسه Archamps چین Shanghai سویس Geneva + {تعداد} بیشتر

EIPM کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در یافتن منابع استراتژیک و مدیریت زنجیره تامین است برای حرفه ای ها در وسط و به سطوح بالاتری از مدیریت طراحی شده است. [+]

EIPM کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در یافتن منابع استراتژیک و مدیریت زنجیره تامین برای حرفه ای در سطوح متوسط ​​و بالاتر از مدیریت طراحی شده است.

هدف از این برنامه کارشناسی ارشد EIPM است به منظور توسعه خرید و تامین حرفه ای زنجیره ای، آنها را قادر به پیاده سازی استراتژی خرید و استفاده از طیف گسترده ای از خرید و تامین ابزار های زنجیره ای. این یک برنامه یادگیری مادام العمر، که ترکیبی از سطوح مختلف از برنامه های صدور گواهینامه و انتخاب MBA ماژول است. این یک برنامه انعطاف پذیر، به طور معمول بیش از 3 تا 10 سال گرفته شده است.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
EIPM
French Geneva Campus
Site d’Archamps
74160 Archamps
France

Archamps, Rhone-Alpes, FR
رسانه های اجتماعی