EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EDC Ecole des Dirigeants

EDC یک مدرسه کسب و کار منحصر به فرد است. این امر منحصر به فرد است زیرا متعلق به 240 فارغ التحصیل، همه رهبران کسب و کار است که در سال 1995 خود را از مدرسه خریداری کردند. بر اساس ارزش های همبستگی و نکته ای که در فرانسه وجود ندارد، آموزش عالی در واقع سازگار با کارآفرینی نبود، ما این پروژه را توسعه دادیم مدرن، مستقل و عملی باشد.

EDC منحصر به فرد است؛ زیرا این یک مدرسه کاملا مستقل است که معاینه ورودی خود را دارد. اگرچه توانایی های علمی بسیار مهم است، هیئت های نمایندگی نیز اهمیت زیادی برای ارزش هایی دارند که باید کسب و کار را هدایت کنند: جاه طلبی و احترام، رانندگی، جستجو برای برتری، اخلاق و همبستگی.

تقریبا 9 سال پیش، EDC اولین کسی بود که در ایجاد اخلاق در کسب و کار با ایجاد " EDC - Ethique

ما اعتبار خود را در یک روحیه کارآفرینی، با تمایل و توانایی که می خواهیم با دانش آموزان جوانمان به اشتراک بگذاریم، ساخته ایم. ما می خواهیم به آنها کمک کنیم تا کارفرمایان خودشان و توسعه کسب و کار در فرانسه یا جاهای دیگر، در حالی که از طریق رفتار کارآفرینانه مسئولانه، خلاق و فعال که منعکس کننده تصویر مدرسه آنهاست، کمک می کند.

روش های آموزشی EDC به دانش آموزان اجازه می دهد تا در دنیای کسب و کار در اوایل غوطه ور شوند. شبکه قدرتمند ما از دانش آموزان سابق با 13000 فارغ التحصیل، مخصوصا در استقبال از دانشجویان فعال است و بعدها به آنها فرصت های شغلی ارائه می دهد. کیفیت و وفاداری متمایز این شبکه باعث ایجاد EDC Capital، صندوق هدفمند برای کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان جوان که می خواهند شرکت خود را راه اندازی کنند؛ رویکرد منحصر به فرد در فرانسه.

20 درصد از فارغ التحصیلان ما شرکت خود را در ظرف پنج سال از فارغ التحصیلی از مدرسه شروع می کنند.

80٪ از اولین کار خود را بلافاصله پس از اخذ دیپلم خود را.

مدل اصلی و موثر ما در حال حاضر در بالاترین سطح شناخته شده است. از آغاز سال 2009، دیپلم Bac 5 مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرده است. این سطح تکمیلی EDC اجازه می دهد تا در میان مدارس کسب و کار برتر در فرانسه رتبه بندی کند و فارغ التحصیلان آن را در اروپا و قابل تحویل بین المللی افزایش می دهد. از آوریل 2010، EDC عضو "Conférence des Grandes Ecoles"، یک انجمن فرانسوی است.

مکان ها

پاریس

Address
EDC 70, Galerie des damiers Paris la défense 1
92415 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: