ECAM Lyon

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ECAM LYON

بیش از 100 سال از تاریخ

مدرسه در Reims توسط برادران Lasallian در سال 1900 تاسیس شد و در سال 1946 به لیون نقل مکان کرد. آن تحت مدیریت بنیاد ECAM شده و به رسمیت شناخته عنوان ارائه دهنده خدمات عمومی از سال 1977. افتخار میراث غنی آن، ECAM لیون همچنان به رشد و در حال حاضر به نظر می رسد به سوی آینده.

ارزش ECAM لیون

توجه به دیگران، احترام، همبستگی و تعهد: در ECAM لیون ما به حفظ ارزش های اصلی ما اختصاص یافته است. همه کارکنان و مهندسان ECAM سفیران افتخار از این فلسفه، مطمئن شوید که آن را با به اشتراک گذاشته و سرانجام به همه دانشجویان ورودی می باشد.

رویکرد آموزشی

ما در روش باز و حمایتی برای یادگیری بر این باورند. دانش آموزان در کنار معلمان با تجربه ما کار می کنند برای ایجاد برنامه های یادگیری شخصی. این اجازه می دهد تا هر یک از مهندسان دانش آموز ما را به رشد در پروژه های آموزش فردی خود را.

لینک های کسب و کار

ECAM لیون از نزدیک با شرکت های داخلی و صنعتی: سخنرانان حرفه ای، بازدیدکننده داشته است به سایت های صنعتی، مشارکت، حمایت مالی، و رویدادهای شرکت (Fest'Innov - مسابقه نوآوری، جلسات میز گرد، کارگاه اشتغال، مشاوره و غیره).

لیون، شهر علم و فرهنگ

ثبت نام در ECAM لیون به معنی حرکت به شهرستان پویا و بین المللی غنی با علم و فرهنگ. لیون سومین شهرستان در فرانسه و از نظر کیفیت زندگی در میان جذاب ترین در اروپا است. محل آن ایده آل است: دو ساعت از پاریس و دریای مدیترانه، آن نهفته است که نزدیک به کوه های آلپ و بین دو رودخانه ها، رون و سئون گهواره. منابع فرهنگی غنی و متنوع است: تئاتر، موزه ها، سالن های کنسرت و جشنواره های متعدد، از جمله جشنواره سالانه از چراغ. شهرستان نیز خارج از غرفه را برای تنوع اقتصادی خود: 40،000 و 1،500 مراکز شرکت سیاستگذاری در سراسر طیف وسیعی از بخش رقابتی.

ECAM لیون، بیش از یک مدرسه

دانشگاه ما ارائه می دهد 20 باشگاه ها و انجمن ها، سالن اقامت و امکانات متعدد برای لذت بردن دانش آموزان ما: سالن بدنسازی، رستوران، اتاق موسیقی، اتاق استراحت و غیره

روح ECAM: AN آموزش بر اساس ارزش های قوی.

برای بیش از یک قرن، روح ECAM است در قدرت، سال به سال رشد کرده است، از ارزش های بنیادین این مدرسه. این ارزش ها همه توسط استادان، دانش آموزان، مهندسان فارغ التحصیل ما، سر و بنیاد است، که یک غیر انتفاعی گیری به رسمیت شناخته شده به اشتراک گذاشته. روح ECAM معنی هدایت و کمک به همه دانش آموزان، گام به گام، در طول سفر خود برای تبدیل شدن به مهندسان. این هویت ECAM از پذیرش آغاز می شود و همچنان به در طول سال از لطف آموزش به کیفیت تدریس و ارزش های ما به اشتراک گذاری توسعه.

ارزش آموزشی در قلب های آموزشی ما:

  • استقبال و هدایت مهندسان دانشجویی،
  • استقلال و قضاوت شخصی، مهارت های خاص است که به شدت در طول آموزش توسعه یافته،
  • آموزش در علوم و فنون، نظریه و عمل به نسبت مساوی،
  • نتایج تدریس موفق ثابت شده است که توسط بازخورد از شرکای صنعتی تایید شده است.

مهندسین ECAM به رسمیت شناخته نه تنها برای توان علمی خود، بلکه برای مهارت های نوآورانه خود و کیفیت در رهبری و روابط انسانی.

یک رویکرد جدی به کار و بررسی مستمر

روح ECAM همچنین شامل مفهوم موفقیت بر اساس شایستگی و کار سخت است. این به این دلیل است که در مدرسه به انتخاب روشهای آموزشی در ارزیابی منظم مهارت به دست آورد و تواناییها و ظرفیتهای پایبند است. مهندسان ECAM این رویکرد جدی در فرایند یادگیری، که همچنان به عنوان یک دارایی که موقعیت های چالش برانگیز در حرفه خود روبرو تایید کند.

تواضع و همبستگی ذاتی آموزش هستند.

توسعه کیفیت های شخصی

موفقیت در آینده ما بستگی به کیفیت از مردان و زنان جوان که ما آموزش دهد. آن را یک اولویت از مدرسه به نوبه خود از بهترین ها در نظر آموزش آموزشی بلکه در شرایط استفاده از ویژگی های انسان است. بنابراین، فراتر از مهارت های علمی مورد نیاز هر مهندس، مدرسه هدف القای کیفیت انسانی و تفکر باز به برآورده کردن انتظارات از صنعت امروز است.

توجه به اخلاق مدرسه، هر دانش آموز به عنوان یک انسان منحصر به فرد در نظر گرفته، قادر به تطبیق در یک گروه. امتحانات، پروژه های گروه های کوچک، و یا کار جفت. همه چیز انجام شده برای تشویق توسعه شخصی هر دانش آموز و ادغام خود در گروه در سال است. دانش آموزان تشویق می شوند و در تعهدات شخصی خود و یا از طریق فعالیت های جامعه کمک کرده است.

ECAM LYON ارزش قدرت گوش دادن و آگاهی از دیگران است.

روح FAMILY: تفکر فعال و رو به جلو

با بیش از 6000 مهندسین آموزش دیده از زمان تاسیس مدرسه، همبستگی و احساس تعلق به خانواده ECAM است از یک گروه سال به سال بعد منتقل می شود. ارتباط بین مهندسین ECAM و مهندسان دانش آموز جدید توسط یک سیستم نظارت تضمین شده است. در هر گروه یک دانش آموز سال دارای مسوولیت برای یک دانش آموز در یک گروه در سال برای کمک به پایین و توصیه شده است. مهندسان ECAM تشویق می شوند به تصویب در دانش خود را. کنفرانس ها، مباحث و روز تا دیدار با مربیان سازمان یافته برای اطمینان از این تعهد است.

تکامل و انطباق با اقتصاد جهانی

مهندسان ECAM در قلب فن آوری های جدید می باشد. از آنجا که از فارغ التحصیلی از 9 مهندسان برای اولین بار در سال 1903، ECAM لیون آموزش آن اقتباس شده است به پیش بینی تحولات اقتصادی در جهان اطراف ما برای تبدیل شدن به یک مدرسه مهندسی پیشرو. ECAM لیون سرمایه گذاری در تحقیقات دانشگاهی به صورت چالش های آینده است.

انگیزه ثابت از مدرسه این است که در لبه پیشرو از نوآوری های علمی.

مرکز تحقیقات ECAM لیون

از سال 2007، ECAM LYON تا به ساختار و توسعه فعالیت های تحقیقاتی آن مرکز تحقیقات است که در اطراف دو موضوع اصلی سازماندهی شده است: پروژه های بهره وری انرژی و اصلاح ریزساختار مواد. ارتباط بین آموزش و پژوهش به طور یکسان در تقویت دانش خود و به اشتراک گذاری پیشرفت تحقیقات خود ضروری و سودآور برای هر دو دانش آموزان و معلمان است. مرکز تحقیقات آرزوهای خود را به دانش آموزان بیشتر شامل در برنامه خود و در نتیجه کار بسیار نزدیک با بخش مطالعات به طوری که آنها می توانید یک برنامه کامل و منسجم ارائه دهد.

به اشتراک گذاری برنامههای پژوهشی با مدارس دیگر

به منظور به اشتراک گذاشتن برنامه های تحقیقاتی با دیگر موسسات آموزش عالی، ECAM لیون به توافق برای کارشناسی ارشد در تحقیقات با "INSA لیون» و «هنر و مشاغل پاریس فن آوری به Cluny" امضا کرده است.

در سال 2012، NEW مرکز پژوهش

در سال 2012، ECAM لیون یک مرکز تحقیقاتی توسط کریستف CHANGENET، فارغ التحصیل از مدرسه عالی مهندس مارسی (ESIM)، دکترای (دکتری) مهندسی مکانیک از INSA لیون رهبری و معتبر برای نظارت بر تحقیقات ایجاد شده است.

بخش R & D کار در راه عرضی با دیگر بخش های آموزش از مدرسه و فعالیت های تحقیقاتی خود را در مورد موضوعات مربوط به آن با برخورد با برنامه های صنعت و توسعه اجتماعی و اقتصادی تمرکز دارد.

بهره وری پر انرژی

در مورد این موضوع، ECAM لیون این نسخهها کار در بهره وری انرژی ماشین آلات و سیستم هم در سیستم های مکانیکی مانند واحدهای دنده، ماشین آلات حرارتی به عنوان مبدل های حرارتی و یا کارخانجات سردخانه و یا سیستم های الکتریکی مانند موتور.

موضوعات اصلی پژوهش

مدل سازی انرژی در انتقال مکانیکی در انتقال به طور کلی و به ویژه چرخ دنده درایو. تکنیک های کنترل برای ماشین آلات و جوی پیشرفته حرارتی. مدل سازی Multiphysics در توسعه مدل های عددی قادر به گرفتن اتصال قوی بین پدیده های مختلف فیزیک است.

تجهیزات

نصب و راه اندازی آزمون خاص به مطالعه روغن براق (تان شدیدا تلفات و نرخ جریان نفت) و یا تلفات توان در چرخ دنده های سیاره ای. مجموعه ای از سیستم های کنترل: مبدل های حرارتی نیمکت آزمون، سیستم های تهویه گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) اصلاح میکرو مواد

موضوعات اصلی پژوهش

تولید قطعات پیچیده توسط تزریق پودر قالب گیری آزمایشگاهی در چند پروژه های صنعتی درگیر:

  • BIOPIM
  • CARPIM
  • Plastronics
  • پردازش حرارتی تحت اتمسفر کنترل شده (درمان carbonitriding کم فشار، نیتریدی پلاسما ...)

تجهیزات

از سال 2009، سرمایه گذاری مواد قابل توجهی شده است به منظور حمل بار با توسعه این موضوعی ساخته شده: میکسر برای آماده سازی مواد خام است، جریان سنج برای توصیف تزریق، تزریق دستگاه قالب گیری، کوره های پخت و عملیات حرارتی تحت اتمسفر کنترل شده، تجزیه و تحلیل حرارتی وزن سنجی، آشکارساز منحنی پراش اشعه ایکس.

سازمان و بخش های علمی

هدف از ECAM لیون به آموزش مهندسین عمومی، مجهز به مهارت های فنی صدا همراه با آگاهی اجتماعی و فرهنگی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

برنامه های مهندسی ECAM

Campus تمام وقت August 2017 فرانسه لیون

ECAM لیون شده است تکمیل هنر و روش های آموزش مهندسین از سال 1900. معتبر توسط CTI (کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و D'INGENIEUR) این مدرسه مهندسی همواره قادر به ارائه به دانش آموزان خود را با انسان و دیدگاه علمی از همه بزرگ جهان بوده است را تغییر اعم از اقتصادی، فنی و صنعتی. این چشم انداز اجازه داده است که دانش آموزان را به صورت چالش از جهان صنعتی همواره در حال تغییر. [+]

ECAM لیون شده است تکمیل هنر و روش های آموزش مهندسین از سال 1900. معتبر توسط CTI (کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و D'INGENIEUR) این مدرسه مهندسی همواره قادر به ارائه به دانش آموزان خود را با انسان و دیدگاه علمی از همه بزرگ جهان بوده است را تغییر اعم از اقتصادی، فنی و صنعتی. این چشم انداز اجازه داده است که دانش آموزان را به صورت چالش از جهان صنعتی همواره در حال تغییر. این برنامه ECAM بین المللی مهندسی 5 ساله است در مقطع کارشناسی ترکیب و دوره های تحصیلات تکمیلی است که منجر به ECAM لیون مهندسی مدرک، معادل مدرک کارشناسی ارشد. رباتیک مهندسی و طراحی صنعتی: دانش آموزان از یکی از غلظت زیر را انتخاب کنید. ECAM لیون همچنین جایزه مدرک لیسانس در پایان سال سوم. آینده نگر: تقاضا برای مهندسین در فرانسه و دیگر نقاط بیشتر از تعدادی از فارغ التحصیلان واجد شرایط است. شرکت های بین المللی برای نیروی کار بسیار ماهر خود را به فرانسه جلب کرد. حمل و نقل، لوکس، آزمایشگاه های تحقیقاتی، امور مالی، صنعت کالاهای سرمایه ای، و غیره: آنها را به تمام بخش های صنعت و ارائه دهندگان خدمات استخدام 35 درصد از فارغ التحصیلان ECAM لیون، که همگی دارای تجربه بین المللی، شروع زندگی حرفه ای خود را در خارج از کشور. امتیاز کلیدی: وضعیت: کارشناسی ارشد درست: مهندسی طول: 5 سال سطح به دست آمده: استاد پذیرش: به سال 1 پیش نیاز: دیپلم فرانسه S، و یا هر علمی درجه دیگر ملی دبیرستان یا IB دیپلم (با... [-]

رشته مهندسی - در فرانسه تدریس

Campus تمام وقت 1 - 3  September 2017 فرانسه لیون

این برنامه در تدریس زبان فرانسه. ECAM لیون یک برنامه مهندسی چند رشته که ترکیبی آموزشی گسترده در علم و مهارت های بین شخصی فراهم می کند. [+]

این برنامه در فرانسه تدریس خواندن توضیحات رسمی فرانسه و در اینجا اعمال می شود: ECAM لیون: Diplôme D'INGENIEUR Généraliste [-]

ویدئو ها

Être étudiant à l'ECAM LYON