Data ScienceTech Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Data ScienceTech Institute یکی از اولین مدرک کارشناسی ارشد Data ScienceTech Institute در علوم خالص داده است

Data ScienceTech Institute یک مدرک تحصیلی، موسسه حرفه ای خصوصی است که در ریاست اداره نیس (UAI 062136P) و ریاست پاریس (UAI 0755832G) ثبت شده است. دفاتر مذکور نمایندگی های منطقه ای وزارت آموزش، تحصیلات عالی و تحقیقات فرانسوی هستند.

Data ScienceTech Institute با کيفيت و شدت معروف جهان از علم و مهندسي فرانسوي و از سوي ديگر، برونسپاري و پراگماتيسم تجارت طبيعي بريتانيا ساخته شد.

ماموریت ما

علوم داده پیچیده است، شامل علوم کامپیوتر، علوم سخت، و برنامه های کاربردی کسب و کار همه در اطراف اخلاق و قانون احاطه شده است . ما دانشمندان اطلاعات عملیاتی را با ارائه برنامه های شدید در دسترس برای به دست آوردن چالش بزرگ داده آماده !

علوم داده نیز علوم کاربردی است . از این رو برنامه های ما توسط یک هیئت مشاوره علمی تشکیل شده است که متشکل از شخصیت های شناخته شده و معتبر حرفه ای و همچنین دانشگاهیان با تجربه مشارکت های صنعتی است . در حقیقت، ما خود را متعهد به پیروی از صنعت می کنیم، و بازار کار نیاز به نامه دارد، بنابراین برنامه های ما به صورت سالیانه تکامل خواهند یافت. بنابراین، به شما دعوت می شود که در حضور و یا از طریق آموزش الکترونیک به عقب برگردید تا مهارت های خود را تا به امروز حفظ کنید .

در این راستا، ما با استفاده از دو معیار ساده، میزان اشتغال شما و رضایت کارفرمایان از کیفیت ارزیابی می کنیم . اینها حتی در طول برنامه نیز مورد ارزیابی قرار می گیرند ، به لطف پروژه ها و ماموریت های مشاوره ای که شما انجام می دهید.

آیا شما تازه کار فارغ التحصیل جوان و یا یک حرفه ای با تجربه هستید؟ ما کاملا اطمینان داریم که برنامه Data ScienceTech Institute که شما انتخاب می کنید همه دندان های مغز شما را در عمل قرار می دهد و به شما "جنسی ترین شغل قرن XXIst" را می دهد . (Havard Business Review، اکتبر 2012)

DSTI به کارشناسی ارشد کاربردی خود در علوم داده افتخار می کند

RNCP "Répertoire National des Certifications Professionnelles" سازوکاری برای تشخیص دولت است که به بررسی مناسب بودن برنامه ها برای بازار کار اختصاص داده شده است. عنوان RNCP نیازهای خاصی را از نظر مهارت و انتقال دانش برای اشتغال فوری ، که قلب فلسفه DSTI است ، پاداش می دهد.

پس از اتمام دانشجویان ما تحصیلات و تجربه حرفه ای خود ، دستاوردهای آنها توسط کمیته فارغ التحصیلی ما ارزیابی می شود. در صورت موفقیت ، آنها می توانند مدرک "Expert en Sciences des Données" (کارشناس علوم داده) را بدست آورند.

علاوه بر این ، دانشجویانی که برنامه های ما را با موفقیت تکمیل می کنند ، همچنین مدرکی را از DSTI دریافت می کنند ، تأیید تکمیل برنامه درسی دانشگاهی و اعطای 60 اعتبار ECTS در سطح کارشناسی ارشد ، مشروط بر اینکه قبلاً لیسانس لیسانس (یا معادل آن) کسب کرده باشند.

این مدرک در ثبت ملی مدارک فنی و حرفه ای فرانسه (RNCP) ثبت شده است ، که شامل کلیه مدرکها ، مدرکها و عناوین حرفه ای شناخته شده توسط کشور فرانسه است. این مدرک در سطح کارشناسی ارشد (سطح 7 چارچوب صلاحیت های اروپا - EQF) به عنوان مدرک شناخته می شود. این امر به دانشجویان این امکان را می دهد تا در صورت انتخاب ، تحصیلات خود را در دوره دکترا ادامه دهند.

مجوزهای سطح سازمانی

بعلاوه ، كارشناسی ارشد كاربردی در علوم داده

كارشناسی ارشد كارشناسی ارشد در علوم داده

 • صندلی DSTI ابر رایانه آمازون AWS
  آماده سازی برای معماران راه حل های معتبر AWS - همکار ، به عنوان DSTI عضو آکادمی AWS
 • صندلی DSTI اکوسیستم SAS
  آماده سازی برای برنامه نویسی پایه با استفاده از SAS

کارشناسی ارشد مهندسی داده در مهندسی داده برای AI:

 • صندلی DSTI ابر رایانه آمازون AWS
  آماده سازی برای معماران راه حل های معتبر AWS - همکار
 • مهندس داده معتبر Cloudera
  آماده سازی برای مهندس داده معتبر Cloudera

پردیس فرانسه ، آژانس رسمی فرانسه برای ارتقاء آموزش عالی فرانسه ، مدارک ما را در بخش معتبر "برنامه های آموزش داده شده به زبان انگلیسی" با همه بهترین موسسات فرانسه ، در "ریاضیات" و "مهندسی و فناوری" به رسمیت شناخته و ذکر کرده است. بخش ها:
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1827
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1686
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1687

همچنین، ما خوشحال می شویم اعلام می کنیم که KDnuggets در دهمین برنده ترین برندهای بزرگ داده، DSTI را یکی از بهترین برنامه های علوم داده در جهان دانسته است . برای یک مدرسه ی جوان مانند ما، این دستاورد بسیار بزرگی است که در این ربع قرار دارد و نشان دهنده پیشرفت دائمی ما است. در اینجا لینک: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

همچنین ما را در بهترین لیست کارشناسی ارشد خود در علوم داده و تجزیه و تحلیل در اروپا ارائه می دهد: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

ما همچنین اعضای این اکوسیستم (خوشه صنعتی و دانشگاهی) https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

همچنین در اینجا چیزی است که استفان هادینگر ، رئیس معماری AWS آمازون در مورد مدرسه ما گفته است.

مکان ها

بیوت

Address
Data ScienceTech Institute
Les Templiers
950 Route des Colles
Sophia-Antipolis

06410 بیوت, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

پاریس

Address
Data ScienceTech Institute
4, Rue de la Collégiale

75005 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه