Data ScienceTech Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

افق های آینده را کاوش کنید

Data ScienceTech Institute یک مدرک تحصیلی، موسسه حرفه ای خصوصی است که در ریاست اداره نیس (UAI 062136P) و ریاست پاریس (UAI 0755832G) ثبت شده است. دفاتر مذکور نمایندگی های منطقه ای وزارت آموزش، تحصیلات عالی و تحقیقات فرانسوی هستند.

Data ScienceTech Institute با کيفيت و شدت معروف جهان از علم و مهندسي فرانسوي و از سوي ديگر، برونسپاري و پراگماتيسم تجارت طبيعي بريتانيا ساخته شد.

دربارهی ما

DSTI برای پاسخگویی به نیازها و چالش های 4مین انقلاب صنعتی ایجاد شده است ، یعنی ایجاد ارزش از طریق کنترل ، بهره برداری و بهره برداری از مخازن عظیم داده های شرکت ها. از جمله این چالش ها ، این است که مهندسین آموزش و تحلیلگران برای تبدیل شدن به متخصصان سطح بالای عملیاتی در چهار رکن مهارت های این زمینه: محاسبات پیشرفته برای میزبانی از "Big Data" در IS ، ریاضیات کاربردی برای تسلط بر الگوریتم های پیش بینی ، تجارت و مدیریت برای استفاده از دو مورد قبلی و همچنین اخلاق و قانون ، به منظور جلوگیری از اشتباهات قانونی و اخلاقی این برنامه ها.

DSTI دو برنامه ارائه می دهد:

 • کارشناسی ارشد کاربردی در علوم داده و هوش مصنوعی
 • كارشناسی ارشد كاربردی در مهندسی داده برای AI

محتوا توسط یک هیئت مشاوره علمی ، متشکل از چهره های حرفه ای شناخته شده و محترم و همچنین دانشگاهیان با تجربه مشارکت صنعتی هدایت می شود . در حقیقت ، ما خود را متعهد به پیگیری صنعتی می کنیم و بازار کار نیاز به نامه دارد ، بنابراین برنامه های ما سالانه تکامل می یابد. بنابراین ، از شما دعوت می شود تا در صورت حضور یا از طریق یادگیری الکترونیکی ، مجدداً مهارت خود را به روز کنید .

ویژگی های کلیدی

 • 2 مدخل: پاییز و بهار
 • +250 فارغ التحصیل در سراسر جهان
 • +45 ملیت نمایندگی کردند
 • 100٪ دانشجویان کارآموزی پیدا می کنند
 • 86٪ از دانشجویان ظرف 3 ماه پس از کارآموزی شغل پیدا می کنند

3 حالت مطالعه

در محوطه دانشگاه

برای تحصیل تمام وقت در یکی از دانشگاه های ما در نیس سوفیا-آنتیپولیس یا پاریس انتخاب کنید. شما ضمن تعامل با معلمان و سایر دانش آموزان ، زندگی دانشجویی دلپذیری را تجربه خواهید کرد.

مطالعه در قلب شهرهای شگفت انگیز!

پردیس Nice Sophia-Abntipolis در بزرگترین خوشه فن آوری اروپا قرار دارد ، که اغلب به آن "دره سیلیکون فرانسه" گفته می شود. این پارک میزبان واحدهای تحقیق و توسعه از شرکتهای چند ملیتی است ، اکوسیستم پر رونق آموزش و پژوهش.

پردیس پاریس در منطقه 5 پایتخت واقع شده است. دانش آموزان می توانند از مزایای بسیاری که این شهر جهان وطن برای ارائه دارد بهره مند شوند. این منطقه مملو از رستوران ها ، مغازه ها و اماکن تاریخی است که فقط چند دقیقه با دانشگاه فاصله دارند

آنلاین

مهم نیست که کجا هستید ، می توانید دوره های مختلف را از طریق رایانه خود (اتصال ADSL مورد نیاز) به صورت تمام وقت و زنده دنبال کنید . شما تجربه ای مشابه با دانشجویان در محوطه دانشگاه و در آسایش خانه خود خواهید داشت. کلیه دوره ها ضبط و در دسترس همه دانشجویان است.

دوره آنلاین خود گام (SPOC)

حالت SPOC برای متخصصان شاغل طراحی شده است. این برنامه به شما امکان می دهد تا برای یک دوره 18 تا 36 ماهه ، با برنامه ای متناسب با زندگی حرفه ای خود ، هر دو برنامه ما را بصورت آنلاین و با سرعت خود دنبال کنید. شما می توانید در هر سال در هر سال ثبت نام کنید .

 • یک تجربه یادگیری شخصی
 • امکان پیگیری آنلاین یا داخل دانشگاه
 • دسترسی کامل به مطالب یادگیری
 • جلسه پشتیبانی هفتگی با تیم معلمان و جهت گیری مطالعات ، از طریق کانال ارتباطی و اختصاصی

مدرک و شناخت

هر دو برنامه در ثبت ملی مدارک حرفه ای فرانسه (RNCP) ثبت شده است ، که شامل کلیه مدرکها ، مدرکها و عناوین حرفه ای شناخته شده توسط کشور فرانسه است. مدارک تحصیلی در سطح کارشناسی ارشد (سطح 7 چارچوب صلاحیت های اروپا - EQF) به عنوان مدرک شناخته می شود. این امر به دانشجویان این امکان را می دهد تا در صورت انتخاب ، تحصیلات خود را در دوره دکترا ادامه دهند.

مجوزهای سطح سازمانی

بعلاوه ، كارشناسی ارشد كاربردی در علوم داده و هوش مصنوعی و كارشناسی ارشد كاربردی در مهندسی داده ها برای برنامه های هوش مصنوعی شامل دو گواهینامه سطح سازمانی است. دانشجویان توسط متخصصان تهیه می شوند.

کارشناسی ارشد کاربردی در علوم داده و هوش مصنوعی:

 • صندلی DSTI ابر رایانه آمازون AWS
  آماده سازی برای معماران راه حل های معتبر AWS - همکار ، به عنوان DSTI عضو آکادمی AWS
 • صندلی DSTI اکوسیستم SAS
  آماده سازی برای برنامه نویسی پایه با استفاده از SAS

کارشناسی ارشد مهندسی داده در مهندسی داده برای AI:

 • صندلی DSTI ابر رایانه آمازون AWS
  آماده سازی برای معماران راه حل های معتبر AWS - همکار
 • مهندس داده معتبر Cloudera
  آماده سازی برای مهندس داده معتبر Cloudera

همچنین ، خوشحالیم که اعلام کنیم KDnugget ، در 10 مورد برتر از برندهای تأثیرگذار بر روی داده های بزرگ ، DSTI را به عنوان یکی از بهترین برنامه های Data Data در جهان معرفی کرد. برای یک مدرسه جوان مانند ما ، این یک موفقیت بسیار بزرگ است که در این ربع حضور داشته باشید و پیشرفت مداوم ما را نشان می دهد. در اینجا پیوند وجود دارد: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

همچنین ما را در بهترین لیست کارشناسی ارشد خود در علوم داده و تجزیه و تحلیل در اروپا ارائه می دهد: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

ما همچنین اعضای این اکوسیستم (خوشه صنعتی و دانشگاهی) https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

همچنین در اینجا چیزی است که استفان هادینگر ، رئیس معماری AWS آمازون در مورد مدرسه ما گفته است.

مکان ها

بیوت

Address
Data ScienceTech Institute
Les Templiers
950 Route des Colles
Sophia-Antipolis

06410 بیوت, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

پاریس

Address
Data ScienceTech Institute
4, Rue de la Collégiale

75005 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

لاگوس

Address
لاگوس, لاگوس, نیجریه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید