توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Data ScienceTech Institute یکی از اولین مدرک کارشناسی ارشد Data ScienceTech Institute در علوم خالص داده است

Data ScienceTech Institute یک مدرک تحصیلی، موسسه حرفه ای خصوصی است که در ریاست اداره نیس (UAI 062136P) و ریاست پاریس (UAI 0755832G) ثبت شده است. دفاتر مذکور نمایندگی های منطقه ای وزارت آموزش، تحصیلات عالی و تحقیقات فرانسوی هستند.

Data ScienceTech Institute با کيفيت و شدت معروف جهان از علم و مهندسي فرانسوي و از سوي ديگر، برونسپاري و پراگماتيسم تجارت طبيعي بريتانيا ساخته شد.

ماموریت ما

علوم داده پیچیده است، شامل علوم کامپیوتر، علوم سخت، و برنامه های کاربردی کسب و کار همه در اطراف اخلاق و قانون احاطه شده است . ما دانشمندان اطلاعات عملیاتی را با ارائه برنامه های شدید در دسترس برای به دست آوردن چالش بزرگ داده آماده !

علوم داده نیز علوم کاربردی است . از این رو برنامه های ما توسط یک هیئت مشاوره علمی تشکیل شده است که متشکل از شخصیت های شناخته شده و معتبر حرفه ای و همچنین دانشگاهیان با تجربه مشارکت های صنعتی است . در حقیقت، ما خود را متعهد به پیروی از صنعت می کنیم، و بازار کار نیاز به نامه دارد، بنابراین برنامه های ما به صورت سالیانه تکامل خواهند یافت. بنابراین، به شما دعوت می شود که در حضور و یا از طریق آموزش الکترونیک به عقب برگردید تا مهارت های خود را تا به امروز حفظ کنید .

در این راستا، ما با استفاده از دو معیار ساده، میزان اشتغال شما و رضایت کارفرمایان از کیفیت ارزیابی می کنیم . اینها حتی در طول برنامه نیز مورد ارزیابی قرار می گیرند ، به لطف پروژه ها و ماموریت های مشاوره ای که شما انجام می دهید.

آیا شما تازه کار فارغ التحصیل جوان و یا یک حرفه ای با تجربه هستید؟ ما کاملا اطمینان داریم که برنامه Data ScienceTech Institute که شما انتخاب می کنید همه دندان های مغز شما را در عمل قرار می دهد و به شما "جنسی ترین شغل قرن XXIst" را می دهد . (Havard Business Review، اکتبر 2012)


پردیس فرانسه، آژانس رسمی فرانسه برای ارتقاء تحصیلات عالی فرانسه، در ریاضیات و مهندسی و فناوری خود در رشته های معتبر "برنامه های تدریس شده در زبان انگلیسی" با همه بهترین موسسات در فرانسه شناخته شده و لیست شده است. بخش ها:
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1827
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1686
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1687

همچنین، ما خوشحال می شویم اعلام می کنیم که KDnuggets در دهمین برنده ترین برندهای بزرگ داده، DSTI را یکی از بهترین برنامه های علوم داده در جهان دانسته است . برای یک مدرسه ی جوان مانند ما، این دستاورد بسیار بزرگی است که در این ربع قرار دارد و نشان دهنده پیشرفت دائمی ما است. در اینجا لینک: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

همچنین ما را در بهترین لیست کارشناسی ارشد خود در علوم داده و تجزیه و تحلیل در اروپا ارائه می دهد: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

ما همچنین اعضای این اکوسیستم (خوشه صنعتی و دانشگاهی) https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

همچنین در اینجا چیزی است که استفان هادینگر ، رئیس معماری AWS آمازون در مورد مدرسه ما گفته است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Data ScienceTech Institute

این 6 ماه کلاس و 6 ماه دوره کارشناسی برنامه کاربردی کارشناسی ارشد، با دو ورودی آن در پاییز و بهار، طراحی شده است تا زندگی حرفه ای خود را به این شغل های تجزیه و تحلیل اطلا ... [+]

این 6 ماه کلاس و 6 ماه دوره کارشناسی کارشناسی کاربردی کارشناسی ارشد ، با دو ورودی آن در پاییز و بهار ، طراحی شده است برای باز کردن حرفه خود را به این شغل اطلاعات بزرگ همه صنایع به دنبال.

و در فرانسه، این قطعا Data Science را "شایسته ترین کار قرن بیست و یکم" می سازد ! (بازاریابی کسب و کار هاروارد، اکتبر 2012)

کلاس ها به زبان انگلیسی از زبان:

پایان ماه سپتامبر تا آغاز ماه آوریل برای ورود به پاییز؛آغاز مارچ تا اواسط اکتبر برای ورود به بهار؛... [-]
فرانسه بیوت پاریس
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Data ScienceTech Institute

این 6 ماه کلاس و 6 ماه دوره کارشناسی برنامه کاربردی کارشناسی ارشد، با دو ورودی آن در پاییز و بهار، طراحی شده است تا زندگی حرفه ای خود را به این شغل های مهندسی اطلاعات Big ... [+]

این 6 ماه کلاس و 6 ماه دوره کارشناسی برنامه کاربردی کارشناسی ارشد ، با دو ورودی آن در پاییز و بهار ، طراحی شده است تا زندگی حرفه ای خود را به این شغل های مهندسی اطلاعات Big Data که همه صنایع به دنبال آن هستند باز کنند.

پایان ماه سپتامبر تا آغاز ماه آوریل برای ورود به پاییز؛آغاز مارچ تا اواسط اکتبر برای ورود به بهار؛

به صورت تمام وقت (5 ساعت در روز) همراه با "پروژه های مهندسی" (نگاه کنید به زیر) و پس از آن یک شغل 6 ماهه قرار می گیرد.... [-]

فرانسه بیوت پاریس
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Antonio Di Narzo: What is Data Science?

Amir Nakib: How to select the best algorithm in Data Science?

Student Testimonial - Nehmy Forbin