Centrale Nantes

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Centrale Nantes (ECN)، که در سال 1919 تاسیس شد، یکی از موسسات عالی آموزش عالی و پژوهش در فرانسه در علوم است

قدرت شبکه

Centrale Nantes متعلق به معتبر Groupe des Ecoles Centrale ، مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی با سنتی طولانی از نوآوری ، طراحی ، ساخت و تولید است. Groupe des Ecoles Centrale از بدو تأسیس تا کنون ، همان فراخوان را دنبال کرده است: مهندسین آموزش قادر به دیدار با بزرگترین چالش های دوران خود. Centrale Nantes تبادل بین المللی بین استاد و دانشجو را از طریق برنامه های کارشناسی ارشد سطح باکیفیت با برچسب تعالی Erasmus Mundus که توسط کمیسیون اروپا ارائه شده است ، تسهیل می کند. در واقع ، این موسسه در حال حاضر در 4 پروژه Erasmus Mundus A.1 (4 کارشناسی ارشد ، 1 دکترا) ، 15 پروژه Erasmus Mundus A.2 (3 به عنوان هماهنگ کننده هند و آسیای جنوبی) ، دو پروژه A.3 درگیر است. برخی از کمک های مالی در این پروژه ها موجود است. به اکثر دانشجویان بین المللی بورسیه های جذاب از Centrale Nantes ، شرکت ها ، کمیسیون اروپا ، سفارتخانه های فرانسه یا منطقه Pays de la Loire اعطا می شود. شناخت برتری علمی Centrale Nantes همکاری آن با نهادهای اقتصادی منطقه ای و همچنین شرکت های جهانی و تعامل با شبکه های مشابه در خارج از کشور را تسهیل می کند. Centrale Nantes شکاف های بین آموزش ، تحقیق ، توسعه و دنیای شرکت ها را ایجاد می کند.

126059_pexels-photo-1438072.jpegهزاره ساله Buro / Pexels

دسترسی به سیستم عامل های پیشرفته پیشرفته

Centrale Nantes به عنوان منبع نوآوری و گشودگی ، پیوندهای محکمی با صنعت برقرار می کند و از تفریحی در سطح جهان برخوردار است. واحدهای تحقیقاتی مدرسه دارای تجهیزات آزمایشگاهی هستند که در زمینه های مربوط به خود بی نظیر هستند ، به خصوص در هیدرودینامیک دریایی ، مکانیک سیالات ، مهندسی عمران ، آزمایش تصادف ، واقعیت مجازی ، روباتیک و ماشینکاری. آزمایشگاههای تحقیقاتی کاملاً در برنامه آموزشی مدرسه یکپارچه شده اند تا از طریق مطالعه از طریق پژوهش برای دانشجویان مهندسی اطمینان حاصل شود و آموزش آنها را با دسترسی به آموزش های القایی در آزمایشگاه ها غنی سازد و افرادی را که شغل خود را شروع می کنند در R

پیشنهاد برنامه بین المللی کارشناسی ارشد Centrale Nantes topnotch: 6 کارشناسی ارشد بین المللی (دوره های تدریس به زبان انگلیسی) با 15 تخصص:

محیط شهری و شهری:

 • اتمسفر ، آب و محیط زیست

مهندسی مکانیک:

 • مواد، فرایندها
 • تولید پیشرفته
 • انرژی
 • مکانیک محاسباتی

کنترل و رباتیک:

 • رباتیک پیشرفته
 • سیگنال
 • سیستمهای کنترل
 • سیستم های Real-Time جاسازی شده

مهندسی عمران:

 • مواد و سازه ها در محیط آنها

مهندسی صنایع:

 • مدیریت کارخانه انعطاف پذیر
 • Smart و Connected Enterprise

فناوری دریایی:

 • هیدرودینامیک برای مهندسی اقیانوس
 • استاد اقیانوس اطلس در عملیات کشتی و مهندسی دریایی

126060_people-woman-coffee-meeting.jpgراه اندازی عکس ها / Pexels

اطلاعات کاربردی

دفتر بین المللی به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا الزامات اداری را پر کنند و در نزدیکی دانشگاه اسکان دهند. Centrale Nantes همچنین فعالیت های زیادی را از طریق باشگاه ها و انجمن های مختلف ارائه می دهد.

زندگی در فرانسه

فرانسه پنجمین اقتصاد بزرگ جهان ، فرانسه نیز چهارمین مقصد محبوب دانشجویان بین المللی است. این کشور به سیاست دیرینه خود برای برخورد برابر با دانشجویان داخلی و بین المللی متعهد است. هر ساله ، فرانسه سرمایه گذاری های گسترده ای را در زمینه آموزش و تحقیقات انجام می دهد. در حقیقت ، آموزش و پرورش بزرگترین طبقه هزینه های دولت است که بیش از 20 درصد بودجه را شامل می شود. اقتصاد فرانسه پنجمین کشور بزرگ جهان است. این 5٪ تولید ناخالص داخلی جهان و 6٪ را تشکیل می دهد.

هزینه های خدمت

هزینه تحصیل در Centrale Nantes از € 0 تا € 15،000 در سال است.

اطلاعات فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان برای Centrale Nantes بسیار مهم هستند. انجمن فارغ التحصیلان Centrale Nantes بطور گسترده در بسیاری از کشورهای جهان گسترش یافته و در بخش های متنوعی فعالیت می کند. برخی از آنها در مؤسسات تحقیقاتی یا شرکتهای مختلف مقامهای بالایی را اشغال می کنند ، در حالیکه تعداد معدودی کارآفرینان موفق هستند. ارتباط با فارغ التحصیلان از نظر بسیاری از دانش آموزان بسیار ارزشمند است. شبکه سازی فارغ التحصیلان نه تنها فرصتی را برای دانش آموزان برای تعامل با فارغ التحصیلان فراهم می کند بلکه به فارغ التحصیلان نیز کمک می کند تا با مؤسسه در ارتباط باشند و از پیشرفتهای مختلف به روز شوند. در کنار این ، بستر تبادل منظم عقاید و عقاید در بین فارغ التحصیلان برای رشد و پیشرفت خود نیز یکسان است.

مکان ها

نانت

Centrale Nantes Études

Address
Ecole Centrale de Nantes
1 rue de la Noë

44300 نانت, می پردازد د لا لیر, فرانسه
تلفن
+33 2 40 37 16 21