Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز تحقیقات و پژوهشهای بینرشتهای (مرکز تحقیقات Interdisciplinaires - CRI) در پاریس در سال 2005 به عنوان یک محل جشنی در محل تقاطع علوم زیستی و دقیق، علوم طبیعی، شناختی و اجتماعی تاسیس شد.

امروز، CRI ارائه می دهد سه برنامه درجه یکپارچه در برنامه درسی بتانکور: یک برنامه کارشناسی (لیسانس مرز DU Vivant، FDV، پاریس دکارت دانشگاه)، یک برنامه کارشناسی ارشد (رویکردهای میان رشته ای به علوم زیستی، AIV ارشد، دانشگاه پاریس دکارت، پاریس دانشگاه -Diderot)، و یک برنامه دکتری (مرز زندگی، اکول doctorale 474 مرز DU Vivant، FDV).

امکانات اختصاصی CRI میزبان استادان مدعو، انواع دوره ها، و بسیاری از باشگاه های دانشجویی است.

نقش اصلی CRI است برای ترویج روش های جدید آموزشی و استراتژی برای تقویت دانش آموزان را به طرح و توسعه پروژه های تحقیقاتی خود را. مربیان، موسسات تحقیقاتی، شرکت های خصوصی، و پایه، مانند بنیاد بتانکور، ارائه پشتیبانی برای پروژه ها و فعالیت های تحقیقاتی دانش آموزان ایجاد.

فعالیت فوق محدوده از اول فرانسه تیم زیست شناسی مصنوعی (iGEM پاریس بتانکور، برای iGEM MIT-حمایت (بین المللی ماشین آلات مهندسی ژنتیک) رقابت) به جشنواره علوم پاریس-Montagne در، و Académie علوم، برنامه توسعه که اجازه می دهد تا دبیرستان دانش آموزان محلات محروم به کشف خلاقیت خود را در علم است.

CRI همچنین میزبان امکانات آزمایشگاهی از واحد U1001 از موسسه ملی فرانسه از بهداشت و پزشکی تحقیقات (INSERM) در دانشکده پزشکی پاریس دکارت دانشگاه.

در طول سال 2012 و 2013، فعالیت CRI با پروژه های جدید بعد گسترش یافت:

موسسه جدید برای یادگیری از طریق تحقیقات (سازند انستیتو Innovant د همتراز لا Recherché - IIFR پاریس دکارت / PRES دانشگاه سوربن پاریس استناد) در ماه مارس سال 2012 توسط کمیته بین المللی علمی برنامه آموزشی نوآورانه ملی (IDEFI) از وزارت فرانسه تحقیقات افتتاح شد . IIFR سازماندهی کارگاه های مختلف، دوره های دکترا، یک برنامه اجرایی و آن را به یک برنامه جدید کارشناسی ارشد در سپتامبر 2014 راه اندازی. در سپتامبر سال 2013، فعالیت های IIFR، یک صندلی یونسکو برای "علم یادگیری" اهدا شد. شهروند Cyberlab کنسرسیوم اروپایی (علوم شهروندی) در سپتامبر 2012 با کمک مالی اتحادیه اروپا چارچوب 7 راه اندازی شد. ماجراهای دانش برای کودکان و نوجوانان / Savanturiers: این کارگاه علمی در مدارس ابتدایی پاریس (کودکان 9-10 ساله) در سپتامبر 2013 با شهر پاریس آغاز شد، در همکاری. در ماه جولای سال 2013، CRI همچنین توسط شهر پاریس انتخاب شد برای طراحی و توسعه یک MOOC نوآورانه (عظیم دوره های آنلاین باز) است که برای اولین بار از پروژه های خود را در سال 2014 راه اندازی.

رشد سریع از CRI در سال 2013 به جستجوی امکانات جدید منجر به استقبال از همه اعضای جدید تیم CRI: بخشی از تیم (آزمایشگاه خشک) نقل مکان کرد به یک ساختمان جدید واقع در 8-10 غم و اندوه چارلز V در پاریس 4E ، در حالی که تیم آزمایشگاه U1001 INSERM و فعالیت های آزمایشگاه های مرطوب در دانشکده پزشکی در پاریس 14E باقی مانده است - پورت رویال.

موسسان CRI، فرانسوا تادی و آریل لیندنر، بسیاری از نشریات در مجلات علمی مورد علاقه عمومی را تولید کرده اند، و تلاش های تحقیقاتی خود را توسط چندین جایزه شناخته شده است.

فرانسوا تادی عضو گروه های مختلف کار بر روی آینده آموزش و پژوهش (فرانسه تا سال 2025، گزارش OECD، و غیره) است، و او شده است در شورای عالی آموزش و پرورش فرانسه در سال 2012 برای نامزد شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

AIV برنامه های کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه Paris

روش های میان رشته ای در علوم زندگی (AIV) کارشناسی ارشد پاریس دیدرو و دانشگاه دکارت برنامه های میان رشته ای دو ساله مقابله با روش های کمی در رابط های مختلف با علوم زندگی است. آن را در آموزش دانش آموزان خلاق و با استعداد به منظور توسعه تحقیقات خود را در یک محیط غنی شده به عنوان بهترین برنامه های تحصیلات تکمیلی جهان هدف. [+]

به برنامه AIV از CRI خوش آمدید روش های میان رشته ای در علوم زندگی (AIV) کارشناسی ارشد پاریس دیدرو و دانشگاه دکارت برنامه های میان رشته ای دو ساله مقابله با روش های کمی در رابط های مختلف با علوم زندگی است. آن را در آموزش دانش آموزان خلاق و با استعداد به منظور توسعه تحقیقات خود را در یک محیط غنی شده به عنوان بهترین برنامه های تحصیلات تکمیلی جهان هدف. غنی با کارآموزی در تحقیق و پروژه های مشترک - این برنامه بر یادگیری از طریق آموزش پژوهش محور. این برنامه توسط بنیاد شولر بتانکور تامین می شود. 1 سال از AIV استاد برای اولین بار در فرانسه به تدریس سیستم های زیست شناسی و زیست شناسی مصنوعی است. آموزش است که در رابط علوم زیستی و فیزیک، ریاضیات و علوم کامپیوتر متمرکز شده است. به غیر از سیستم و زیست شناسی مصنوعی، دانش آموزان روش های مدل سازی ریاضی، تجزیه و تحلیل آماری کشف و به عنوان دولت از هنر، فن آوری و همچنین (میکروسکوپ فلورسانس، نانو ساخت، اندازه گیری نیروهای مولکولی، و غیره) استفاده می شود برای تعیین کمیت خواص سیستم های زندگی . آنها همچنین به دست آوردن مهارت در ارتباطات علمی و ممکن است مایل به شرکت در ماژول های خارجی برای به دست آوردن و یا تقویت دانش خاص است. در طی سال دوم دانش آموزان شناخت عمیق تری از علوم زیستی، توانایی خود را برای تجزیه و تحلیل انتقادی آثار علمی و کشف جهان پژوهش. برنامه درسی M2 اختصاص داده شده... [-]

ایر برنامه های کارشناسی ارشد EDTECH

Campus تمام وقت September 2017 فرانسه Paris

هدف از این برنامه استاد است به منظور آموزش معلمان آینده، پژوهشگران و کارآفرینان، به ارائه درک درستی از تحولات دیجیتال اتفاق می افتد در آموزش و پرورش و کمک به آنها طراحی پروژه های مرتبط و به چالش کشیدن. [+]

اقدام برای ترویج آموزش هدف از این برنامه استاد است به منظور آموزش معلمان آینده، پژوهشگران و کارآفرینان، به ارائه درک درستی از تحولات دیجیتال اتفاق می افتد در آموزش و پرورش و کمک به آنها طراحی پروژه های مرتبط و به چالش کشیدن. آموزش و پرورش در حال حاضر جهانی شده: آموزش پشتیبانی از همه نوع در تمام زمان و در همه جا در دسترس هستند. اگر آن را توسط اقتصاد دیجیتالی تحریک، آموزش و پرورش نیز باید با آن به رقابت بپردازند. مدارس توسط جامعه خواست خلاقیت و اشتیاق دانش آموزان را تشویق به یادگیری، به آنها الهام بخش به انجام و سهم، به منظور توسعه هوشیاری خود، تفکر انتقادی و حس همبستگی. اما این اهداف به راحتی نمی توان رسید، در یک زمینه بحران های اجتماعی، نابرابری در حال رشد و نیازهای جمعیتی. این یک چالش ما آماده را به بالا می باشد: آموزش و پرورش در نیاز به کارآفرینان جدید، معلمان و محققان، و ایده آل، مردم با این سه ویژگی همه در یک بار است. ما به دنبال دانش آموزان با استعداد با علاقه خاص برای اکتشاف، آزمایش و پژوهش است. نامزد ما باید تمایل به همکاری با یکدیگر در پروژه های مشترک هیجان انگیز و به منظور کمک به آموزش و پرورش در حال حاضر فردا داشته باشد. مردم دیجیتال فاستر برنامه های EdTech بخشی از استاد AIRE از دانشگاه پاریس دکارت و پاریس دیدرو است. این توسعه یک رویکرد نوآورانه آموزش و پرورش و آموزش از طریق آموزش پژوهش. فرصت های شغلی کسب... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
8-10 rue Charles V
Paris, Ile-de-France, 75004 FR