توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز تحقیقات و پژوهشهای بینرشتهای (مرکز تحقیقات Interdisciplinaires - CRI) در پاریس در سال 2005 به عنوان یک محل جشنی در محل تقاطع علوم زیستی و دقیق، علوم طبیعی، شناختی و اجتماعی تاسیس شد.

امروز، CRI ارائه می دهد سه برنامه درجه یکپارچه در برنامه درسی بتانکور: یک برنامه کارشناسی (لیسانس مرز DU Vivant، FDV، پاریس دکارت دانشگاه)، یک برنامه کارشناسی ارشد (رویکردهای میان رشته ای به علوم زیستی، AIV ارشد، دانشگاه پاریس دکارت، پاریس دانشگاه -Diderot)، و یک برنامه دکتری (مرز زندگی، اکول doctorale 474 مرز DU Vivant، FDV).

امکانات اختصاصی CRI میزبان استادان مدعو، انواع دوره ها، و بسیاری از باشگاه های دانشجویی است.

نقش اصلی CRI است برای ترویج روش های جدید آموزشی و استراتژی برای تقویت دانش آموزان را به طرح و توسعه پروژه های تحقیقاتی خود را. مربیان، موسسات تحقیقاتی، شرکت های خصوصی، و پایه، مانند بنیاد بتانکور، ارائه پشتیبانی برای پروژه ها و فعالیت های تحقیقاتی دانش آموزان ایجاد.

فعالیت فوق محدوده از اول فرانسه تیم زیست شناسی مصنوعی (iGEM پاریس بتانکور، برای iGEM MIT-حمایت (بین المللی ماشین آلات مهندسی ژنتیک) رقابت) به جشنواره علوم پاریس-Montagne در، و Académie علوم، برنامه توسعه که اجازه می دهد تا دبیرستان دانش آموزان محلات محروم به کشف خلاقیت خود را در علم است.

CRI همچنین میزبان امکانات آزمایشگاهی از واحد U1001 از موسسه ملی فرانسه از بهداشت و پزشکی تحقیقات (INSERM) در دانشکده پزشکی پاریس دکارت دانشگاه.

در طول سال 2012 و 2013، فعالیت CRI با پروژه های جدید بعد گسترش یافت:

موسسه جدید برای یادگیری از طریق تحقیقات (سازند انستیتو Innovant د همتراز لا Recherché - IIFR پاریس دکارت / PRES دانشگاه سوربن پاریس استناد) در ماه مارس سال 2012 توسط کمیته بین المللی علمی برنامه آموزشی نوآورانه ملی (IDEFI) از وزارت فرانسه تحقیقات افتتاح شد . IIFR سازماندهی کارگاه های مختلف، دوره های دکترا، یک برنامه اجرایی و آن را به یک برنامه جدید کارشناسی ارشد در سپتامبر 2014 راه اندازی. در سپتامبر سال 2013، فعالیت های IIFR، یک صندلی یونسکو برای "علم یادگیری" اهدا شد. شهروند Cyberlab کنسرسیوم اروپایی (علوم شهروندی) در سپتامبر 2012 با کمک مالی اتحادیه اروپا چارچوب 7 راه اندازی شد. ماجراهای دانش برای کودکان و نوجوانان / Savanturiers: این کارگاه علمی در مدارس ابتدایی پاریس (کودکان 9-10 ساله) در سپتامبر 2013 با شهر پاریس آغاز شد، در همکاری. در ماه جولای سال 2013، CRI همچنین توسط شهر پاریس انتخاب شد برای طراحی و توسعه یک MOOC نوآورانه (عظیم دوره های آنلاین باز) است که برای اولین بار از پروژه های خود را در سال 2014 راه اندازی.

رشد سریع از CRI در سال 2013 به جستجوی امکانات جدید منجر به استقبال از همه اعضای جدید تیم CRI: بخشی از تیم (آزمایشگاه خشک) نقل مکان کرد به یک ساختمان جدید واقع در 8-10 غم و اندوه چارلز V در پاریس 4E ، در حالی که تیم آزمایشگاه U1001 INSERM و فعالیت های آزمایشگاه های مرطوب در دانشکده پزشکی در پاریس 14E باقی مانده است - پورت رویال.

موسسان CRI، فرانسوا تادی و آریل لیندنر، بسیاری از نشریات در مجلات علمی مورد علاقه عمومی را تولید کرده اند، و تلاش های تحقیقاتی خود را توسط چندین جایزه شناخته شده است.

فرانسوا تادی عضو گروه های مختلف کار بر روی آینده آموزش و پژوهش (فرانسه تا سال 2025، گزارش OECD، و غیره) است، و او شده است در شورای عالی آموزش و پرورش فرانسه در سال 2012 برای نامزد شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

روش های میان رشته ای در علوم زندگی (AIV) کارشناسی ارشد پاریس دیدرو و دانشگاه دکارت برنامه های میان رشته ای دو ساله مقابله با روش های کمی در رابط های مختلف با علوم زندگی ا ... [+]

به برنامه AIV از CRI خوش آمدید

روش های میان رشته ای در علوم زندگی (AIV) کارشناسی ارشد پاریس دیدرو و دانشگاه دکارت برنامه های میان رشته ای دو ساله مقابله با روش های کمی در رابط های مختلف با علوم زندگی است. آن را در آموزش دانش آموزان خلاق و با استعداد به منظور توسعه تحقیقات خود را در یک محیط غنی شده به عنوان بهترین برنامه های تحصیلات تکمیلی جهان هدف. غنی با کارآموزی در تحقیق و پروژه های مشترک - این برنامه بر یادگیری از طریق آموزش پژوهش محور. این برنامه توسط بنیاد شولر بتانکور تامین می شود.... [-]

فرانسه Paris
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

هدف از این برنامه استاد است به منظور آموزش معلمان آینده، پژوهشگران و کارآفرینان، به ارائه درک درستی از تحولات دیجیتال اتفاق می افتد در آموزش و پرورش و کمک به آنها طراحی پ ... [+]

اقدام برای ترویج آموزش

هدف از این برنامه استاد است به منظور آموزش معلمان آینده، پژوهشگران و کارآفرینان، به ارائه درک درستی از تحولات دیجیتال اتفاق می افتد در آموزش و پرورش و کمک به آنها طراحی پروژه های مرتبط و به چالش کشیدن.

آموزش و پرورش در حال حاضر جهانی شده: آموزش پشتیبانی از همه نوع در تمام زمان و در همه جا در دسترس هستند. اگر آن را توسط اقتصاد دیجیتالی تحریک، آموزش و پرورش نیز باید با آن به رقابت بپردازند.... [-]

فرانسه Paris
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی