CMH

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای بیش از 35 سال، ماموریت ما این است که نیازهای بازار بین المللی در زمینه مدیران و برنامه های آموزشی اجرایی در مدیریت مهمانداری، گردشگری، مارک های لوکس و امور بین الملل را برآورده سازیم. گروه ما تبادل ها را گسترش می دهد و حضور بین المللی خود را به اروپا گسترش می دهد ، جنوب شرقی آسیا، چین و اروپای شرقی در همکاری با شرکت ها و دانشگاه های شرکت های بزرگ.

نقاط قوت ما:
تدریس نوآورانه و پاسخگو با برنامه های ترکیبی از مدرن ترین روش های مدیریت بین المللی و سنت های برتر در کسب و کارهای تجارت و لوکس مارک های تجاری.

مشارکت مستقیم در صنعت با دوره های آموزشی و مدیریت آموزشی، موجب شده است دانش آموزان به سرعت دانش دانش و مهارت های فنی-عملی را که در دوره ها به دست می آورند، جذب کنند و در نتیجه از پایان تحصیلاتشان به طور کامل عملیاتی شوند.

یک هیات علمی بالا شامل استادان، از دانشگاه های برتر آمریکا و اروپا، کارشناسان و متخصصان بین المللی است.

مربی حرفه ای و فردی با مربی. مربیگری به شرکت کنندگان کمک می کند برنامه های شغلی و توسعه شخصی خود را تنظیم کنند.

یک محیط چند فرهنگی با دانش آموزان از بیش از 41 ملیت. این اجازه می دهد تا شرکت کنندگان ما با یکدیگر، نه تنها در سراسر زبان، بلکه از طریق فرهنگ و ذهنیت، همکاری کنند.

یک برنامه کار مبتنی بر کار است که فرصتی برای شروع یک فعالیت حرفه ای نیمه وقت برای شرکت کنندگان را از سال دوم و یک دوره کامل برای دانشجویان MBA فراهم می کند.

یک برنامه دو زبانه (فرانسوی / انگلیسی) اجازه می دهد که دو زبانه واقعی باشد.

شناخت اروپا و بین المللی از درجه های ما. دوره های ما توسط ECBE - شورای اروپا برای آموزش کسب و کار - و ACBSP - انجمن مدارس و برنامه های کارشناسی ارشد مدرک معتبر است که به آنها به رسمیت شناختن اروپا و بین المللی است. با تشکر از آن اعتبار نامه ها، دانش آموزان ما فرصت صرف یک ترم در خارج از کشور در یکی از 750 دانشگاه شریک ما ACBSP-ECBE-ECMU شبکه و برای اعتبار دو درجه است.

مکان ها

پاریس

Address
CMH ACADEMY:
52, rue Saint-Lazare

75009 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: