CEMS - The Global Alliance in Management Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CEMS

اتحاد جهانی در آموزش مديريت

CEMS یک اتحاد استراتژیک از مدرسه های کسب و کار پیشرو و شرکت های چند ملیتی است. اولین ماموریت آن این است که یک استاندارد جهانی برتری را برای مدرک کارشناسی ارشد در پیش بگیرد .

این شبکه در سال 1988 در اروپا تاسیس شده است، این شبکه به طور پیوسته رشد کرده است، که عمدتا به دلیل موفقیت و محبوبیت کارشناسی ارشد CEMS در مدیریت بین المللی : برنامه MIM است . امروز CEMS لیگ جهانی رهبران بازار پیش استاد است و نمیتوان آن را با توجه به شهرت اعضای آن مقایسه کرد: 26 موسسه علمی دانشگاهی در سطح جهانی با بیش از 64 شرکای تجاری همکاری می کنند تا دانشجویان بین المللی، دانشجویان کارشناسی ارشد ترکیب منحصر به فرد از آموزش و پرورش با کیفیت بالا و تجربه حرفه ای.

اعضای CEMS در زمینه فعالیت های زیر همکاری می کنند:


- CEMS MIM (مدرک کارشناسی ارشد مديريت بين المللی)، مدرک معتبر کسب و کار بين المللی است که می تواند به عنوان بهترین پاسپورت برای حرفه ای بین المللی شناخته شود. این دوره یک ساله تحصیلی منحصرا برای دانشجویان کارشناسی ارشد مدارس CEMS که معیارهای انتخاب بسیار دقیق را دریافت می کنند، و درجه CEMS همراه با درجه تحصیلی خود را دریافت می کنند./>


- CEMS همچنین همکاری هیئت علمی را برای آموزش مشترک، پژوهشی و آموزش دکترا ارتقاء می دهد./>

مأموریت CEMS

اظهارات مأموریت فعلی که توسط هیئت های حاکمه CEMS در نوامبر 2008 تصویب شده، نشان دهنده ی رویکرد اخلاقی و مسئولانه ای است که اتحاد اتحادیه CEMS به آموزش مدون می دهد.

CEMS یک اتحاد جهانی از موسسات آموزشی و سازمانی است که به آموزش و آماده سازی نسل های آینده رهبران کسب و کار بین المللی اختصاص دارد.

اعضای آکادمیک و شرکت های بزرگ CEMS به طور مشترک برای توسعه دانش و ارائه آموزش هایی که در دنیای کسب و کار چند زبانه، چند فرهنگی و ارتباطی ضروری هستند، کار می کنند.

مشترک CEMS استاد در مدیریت بین المللی وسیله اصلی برای دستیابی به این هدف است.

هدف از ترویج شهروندی جهانی، با تأکید ویژه بر ارزش های زیر است:

  • پیگیری تعالی با استانداردهای بالای عملکرد و رفتار اخلاقی؛
  • فهم و درک تنوع فرهنگی با احترام و همدلی؛
  • مسئولیت حرفه ای و پاسخگویی در رابطه با جامعه به طور کلی.

حقایق کلیدی

آخرین آمار کلیدی

2010 Financial Times Master's Degree در مديريت رتبه بندی

CEMS MIM رتبه دوم را در جهان، رتبه اول در رتبه بندی سه ساله و رتبه اول برای معیارهای بین المللی به دست آورد. 4 مدرسه CEMS در بالای 5، 9 در 25، 18 رتبه برتر در رتبه بندی کلی.

گروه CEMS 2010-11

  • تعداد کل دانش آموزان: 904
  • 51٪ مرد و 49٪ زن
  • 64 ملیت (از جمله 30 غیر اروپایی)

CEMS تحصیلات تکمیلی 2010

یک نظرسنجی در میان کلاس CEMS MIM فارغ التحصیلان 2009، پنج ماه پس از فارغ التحصیلی انجام شد. نرخ پاسخ 43٪.

  • 99٪ در 3 ماه پس از فارغ التحصیلی کار می کردند.
  • 41٪ از پاسخ دهندگان در خارج از کشور خود قرار دارند.
  • 71٪ از پاسخ دهندگان هر روز با 3 یا بیشتر ملیت ها ارتباط برقرار می کنند.


بخش فعالیت: مشاوره مدیریت 20٪، کالاهای مصرفی 16٪، انرژی 9٪، بانکداری سرمایه گذاری 8٪، بانکداری تجاری / خصوصی 6٪، مخابرات 6٪، رسانه 5٪/>

منطقه عملیاتی: سرمایه گذاری 24٪، بازاریابی 15٪، مدیریت عمومی 10٪، فروش / صادرات 9٪، حسابرسی 3٪، کنترل مدیریت 3٪، تولید / عملیات / زنجیره تامین 3٪

حضور جهانی

از ابتدای پان اروپایی در سال 1988، اتحاد CEMS به یک سازمان واقعا جهانی تبدیل شده است.

* از یک جامعه اروپایی به یک اتحاد جهانی

CEMS که توسط هیئت اجرایی CEMS در سال 2007 تصویب شده است، استراتژی فعلی جهانی سازی را نشان می دهد CEMS را به آسیا، استرالیا، و آمریکای شمالی و جنوبی باز می کند. در طی دو سال گذشته، مدارس از استرالیا، برزیل، کانادا، مکزیک، پرتغال، روسیه، سنگاپور و ترکیه برای نخستین بار CEMS MIM را آغاز کرده اند. ژاپن آخرین کشور عضو CEMS در اواخر سال 2010 بود که CEMS MIM را از ابتدای سال تحصیلی 2011-12 به دست آورد.

این تکامل با آرایش فزاینده همهجانبه از همگرایی دانشجویان منعکس شده است. کلاس کنونی شامل 64 ملیت است که 34 نفر اروپایی و 30 غیر اروپایی هستند.

پس از فارغ التحصیلی، پس از آن به دنبال یک مسیر شغلی واقعا بین المللی در بخش های متنوعی از فعالیت ها و در بسیاری از موارد در شرکت های چند ملیتی .

CEMS همچنان یک بازیکن جهانی قوی در دنیای شرکت های بزرگ است که در همکاری نزدیک با بیش از 60 شرکت چند ملیتی کار می کند و همه آنها از شهرت بالایی برخوردارند و از لحاظ ملی و بین المللی.

مکان ها

عقد

Address
1, rue de la Libération
78350 Jouy-en-Josas

78350 عقد, اکسیزی, فرانسه