Brest Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BREST دریایی CITY

2-بزرگترین شهرستان بریتنی نزدیک به 24،000 دانش آموزان در هر سال، 10٪ از آنها دانشجویان بین المللی در دانشگاه و آن 7 GRANDES Ecoles آن ثبت نام کرده اند استقبال می کند. برنامه های آموزشی متنوع آن، طرح های پژوهشی عالی، آموزش با کیفیت بالا، چشم انداز شغلی محلی، و محیط منحصر به فرد آن را به یک مقصد مهم برای دانش آموزان است.

OCEAN به عنوان یک فرهنگ

احاطه شده توسط اقیانوس، منطقه برست با سایت های طبیعی زیبا بسته بندی شده و ارائه می دهد تمام انواع ورزش و فعالیت های اوقات فراغت مرتبط با دریا. در پرتو تاریخ آن به عنوان یک بندر مهم، برست یک شهرستان استقبال، به جهان و فرهنگ های مختلف باز است. این نیز یک مرکز فرهنگی با تئاتر و سالن های متعدد آن. آکواریوم Océanopolis. کوارتز، یک تئاتر در سراسر کشور مشهور؛ به ذکر است بسیاری از جشنواره های تابستانی که در محل در سراسر بریتنی نیست.

یک شهر در حال تغییر

برست در یک برنامه توسعه شهری گسترده درگیر: تجهیزات شهری، ساختارهای اقتصادی، مناطق مسکونی جدید و نوسازی شهری. در همین عنوان در سال 2012 افتتاح تراموا و به روز شده از منطقه فلات DES Capucins، یک ابتکار جسورانه در جریان برای باز کردن اولین سیستم ماشین کابل شهری فرانسه در Brest است.

شهرستان جذاب

یک مرکز شهری با استخر کار بیش از 400،000 نفر جمعیت، برست است خود را از طریق مراکز خود از برتری های تحقیقاتی جهانی، از چهار دسته رقابت، شرکت های فن آوری بالا، و برخی از نام های پیشرو در صنعت شناخته شده است. برست است که در میان 14 شهرستانها در فرانسه که به دست آورده اند وضعیت جدید از متروپل. توجه بین المللی خود را در تعالی از ارائه آن در علوم و فنون، ساخت و ساز نیروی دریایی و تعمیر، فن آوری دیجیتال، مواد غذایی و علوم زندگی، بخش بالاتر، و مهندسی مالی مشهود است.

وننس و خلیج موربیان

وننس یک شهر تاریخی، صندلی سابق مجلس از بریتنی است، و تا زنده بقایای مهم از گذشته غنی آن نگهداری می شود. باروها و خود را شستشو خانه های که در لبه خندق، کلیسای جامع، و موزه ها مانند موزه هنرهای زیبا Cohue همه در کنار باغ گل ایستاده است. A به موقعیت ممتاز خود را در خلیج موربیان تشکر صفحه اصلی Port، وننس یک موقعیت مرکزی و استراتژیک برخوردار است. به راحتی در دسترس از شهرستانها عمده ای از منطقه و همچنین پاریس، آن را به پورت خانه برای بسیاری از شرکت در حال توسعه و محل انتخاب برای کارآفرینان آینده فکر است.

محل EXCEPTIONNAL

وننس است از جنوب به خلیج موربیان، که به معنی "دریا کمی" در زبان برتون هم مرز است. این حوضه 12،000 هکتار اقیانوس اطلس است با حدود 40 جزیره خال خال. برخی، مانند ایل D'الارض و Ile AUX Moines در مسکونی هستند. خلیج موربیان محل منحصر به فرد که در آن زمین و دریا در تغییر چشم انداز درآمیزند است، و بخشی از خلیج زیبا ترین در جهان است.

مکان ها

برست

Brest Business School

Address
BREST BUSINESS SCHOOL
2 avenue de Provence


29200 برست, بریتانی, فرانسه
تلفن
+33 2 98 34 44 44

وان

Address
VANNES BUSINESS SCHOOL
1 rue de la Loi

56000 وان, بریتانی, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید