توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Blaise Pascal University

یک دانشگاه در مقیاس انسانی در خط مقدم آموزش و تحقیق در یک شهر در حال حرکت است.

در نزدیکی بزرگترین پارک طبیعی در فرانسه، کلرمون-فرند پایتخت منطقه اوورن است. شرکت های بزرگ (میشلین، لیماگرین، ولوییک و غیره) به رشد اقتصادی این شهر کمک می کنند که 35000 دانش آموز را تشکیل می دهد.

پایتخت جهانی فیلم های کوتاه و شهر مرجع از نظر موسیقی مدرن (محل برگزاری جشن تعاونی د مای)، کلرمون-فرند، رویدادهای فرهنگی متنوعی را ارائه می دهد.

با چنین محیطی Blaise Pascal University زمینه ای ایدهآل برای دانشجویانی که مایل به تحصیل در یکی از زمینه های آموزش و تحقیق عمده ما هستند، فراهم می کند: علوم و فنون؛ ادبیات، زبان و هنر؛ علوم انسانی و اجتماعی؛ علم و تکنیک های ورزشی و فعالیت های فیزیکی. با 1150 سخنرانی و کارکنان پژوهشی، این دانشگاه برای کیفیت آموزش و تحقیقش مشهور است. این چهار دانشکده دکترا و آزمایشگاه ها و تیم های تحقیقاتی سی و یک است که شانزده آنها با CNRS (مرکز ملی تحقیقات علمی) و دو نفر با INRA (موسسه ملی تحقیقات کشاورزی) مرتبط هستند.

این دانشگاه 14،000 دانش آموز دوره خود را (BA / B.Sc.، MA / M.Sc. به PhD سطح) در زمینه های گسترده خود را چند رشته ای از هنر، زبان ها و علوم انسانی، دقیق و علوم طبیعی و تکنولوژی، علوم ورزشی و مهندسی .

این دانشگاه همچنین یک سنت طولانی برای استقبال از دانشجویان خارجی (2160) دارد که به ویژه در زمینه برنامه های اروپایی یا تحت شرایط توافقنامه های همکاری بین المللی با 270 موسسه که در سراسر جهان قرار دارند، به طور خاص مطالعه می کنند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Blaise Pascal University

شما باید در رشته فیزیک یا شیمی فیزیکی، M1 ما اجازه می دهد تا شما را به تعمیق دانش خود را از عمومی فیزیک (الکترومغناطیس، مکانیک سیالات، فیزیک آماری، مکانیک کوانتومی، فیزیک ... [+]

استاد در فیزیک ذرات شما باید در رشته فیزیک یا شیمی فیزیکی، M1 ما اجازه می دهد تا شما را به تعمیق دانش خود را از عمومی فیزیک (الکترومغناطیس، مکانیک سیالات، فیزیک آماری، مکانیک کوانتومی، فیزیک هسته ای، ابزار دقیق ...). شما می توانید در نیمه دوم یک صد ساعت از معرفی به پژوهش در فیزیک ذرات را انتخاب کنید، و از این توانایی به دوره مقدماتی در جستجوی دو ماه و نیم در یک آزمایشگاه. بدیهی است مفید برای کسانی که مایل به استفاده از در علمی پژوهشی، این تعالیم به باز برای دیگر روش های کار تحقیق و تعمیق نظم و انضباط همیشه به مناطق دیگر انتقال. در حال حاضر یک فیزیک M1 یا شیمی فیزیک، M2 شما را در تحقیقات ما در فیزیک ذرات با دوره است که پرداختن به هر دو مفاهیم نظری مربوط به تعاملات اساسی غوطه ور (اصول تقارن، نظریه میدان کوانتومی، تغییر ناپذیری سنج ...) که روش های ابزاری که ما اجازه می دهد برای بررسی طبیعت: اصول تشخیص اجرای سیستم های کسب و پردازش داده ها. دروس اختیاری همچنین می توانید از این فرصت در زمینه کیهانشناسی و astroparticle، یا به فعل و انفعالات تابش ماده و برنامه های کاربردی خود را در زمینه تابش است. سال دوم با کارآموزی تحقیق از پنج ماه در آزمایشگاه به پایان می رسد. شرکت در برنامه های تحقیقاتی بین المللی مانند سرن (آزمایشگاه اروپایی فیزیک ذرات) - تمام دوره های تخصصی توسط اعضای هیئت علمی و محققان از آزمایشگاه فیزیک ذرات (CNRS / IN2P3 دانشگاه... [-]

فرانسه Clermont-Ferrand
سپتامبر 2019
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی