Blaise Pascal University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Blaise Pascal University

یک دانشگاه در مقیاس انسانی در خط مقدم آموزش و تحقیق در یک شهر در حال حرکت است.

در نزدیکی بزرگترین پارک طبیعی در فرانسه، کلرمون-فرند پایتخت منطقه اوورن است. شرکت های بزرگ (میشلین، لیماگرین، ولوییک و غیره) به رشد اقتصادی این شهر کمک می کنند که 35000 دانش آموز را تشکیل می دهد.

پایتخت جهانی فیلم های کوتاه و شهر مرجع از نظر موسیقی مدرن (محل برگزاری جشن تعاونی د مای)، کلرمون-فرند، رویدادهای فرهنگی متنوعی را ارائه می دهد.

با چنین محیطی Blaise Pascal University زمینه ای ایدهآل برای دانشجویانی که مایل به تحصیل در یکی از زمینه های آموزش و تحقیق عمده ما هستند، فراهم می کند: علوم و فنون؛ ادبیات، زبان و هنر؛ علوم انسانی و اجتماعی؛ علم و تکنیک های ورزشی و فعالیت های فیزیکی. با 1150 سخنرانی و کارکنان پژوهشی، این دانشگاه برای کیفیت آموزش و تحقیقش مشهور است. این چهار دانشکده دکترا و آزمایشگاه ها و تیم های تحقیقاتی سی و یک است که شانزده آنها با CNRS (مرکز ملی تحقیقات علمی) و دو نفر با INRA (موسسه ملی تحقیقات کشاورزی) مرتبط هستند.

این دانشگاه 14،000 دانش آموز دوره خود را (BA / B.Sc.، MA / M.Sc. به PhD سطح) در زمینه های گسترده خود را چند رشته ای از هنر، زبان ها و علوم انسانی، دقیق و علوم طبیعی و تکنولوژی، علوم ورزشی و مهندسی .

این دانشگاه همچنین یک سنت طولانی برای استقبال از دانشجویان خارجی (2160) دارد که به ویژه در زمینه برنامه های اروپایی یا تحت شرایط توافقنامه های همکاری بین المللی با 270 موسسه که در سراسر جهان قرار دارند، به طور خاص مطالعه می کنند.

مکان ها

کلرمونت-فرند

Address
Blaise Pascal University
34 Avenue Carnot

63000 کلرمونت-فرند, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید