Autograf

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Autograf ، مدرسه تاریخی در زمینه طراحی گرافیک، دیجیتال، طراحی فضایی و بازی های ویدئویی، در سال 1982 تاسیس شده و در قلب حوزه 20 پاریس واقع شده است، دوره هایی را که توسط دیپلم دولتی تایید شده یا توسط دولت است. یک مدرسه انسانی، هر دانش آموز از آموزه های فردی توسط معلمان و تیم آموزشی بهره می برد.

Autograf از محل بزرگ و روشن 2000 متر مربع، از جمله کلاس های درس، اتاق های کارگاه و اتاق های کامپیوتری برای 400 دانشجو استفاده می کند.

با بیش از صد و پنجاه دستگاه در دسترس، دانش آموزان بر روی مک و یا کامپیوتر بر اساس نرم افزار مورد مطالعه کار می کنند. Autograf با فیبر نوری مجهز شده است، فای در سراسر مدرسه در دسترس است.

دانش آموزان به طور مرتب در کافه تریا ملاقات می کنند، یک فضای دوستانه با اجاق های مایکروویو و ایستگاه های کامپیوتری برای ناهار، گپ و یا کار باز می شود.

برای چاپ کار خود، دانش آموزان از چاپگرهای خودپرداز و دستگاه های کپی استفاده می کنند. برای فرمت های بزرگ در انواع مختلف رسانه، آنها حتی یک پلاتر حرفه ای دارند.

معلمان Autograf ، همه حرفه ای ها، در فرانسه و در سراسر جهان کار می کنند و آموزش می دهند.

Autograf برنامه های سفر، تورهای آموزشی، کارگاه های آموزشی، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی در فرانسه و خارج از کشور (ژاپن، کانادا، چین، مکزیک، اسپانیا، ...) را سازماندهی می کند. همچنین ممکن است دانش آموزان بخشی از مطالعات خود را در یک کشور دیگر انجام دهند.

افتتاح یک دنیای حرفه ای

از زمان تأسیس Autograf ، روابط نزدیکی با شبکه وسیعی از شرکای تجاری برقرار شده است که این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند تا طیف گسترده ای از کارآموزی و حرفه ای را در اختیار دانشجویان قرار دهد. هر دانش آموز در جستجوی یک شرکت همراه است، ارائه می دهد اما ارائه کمک شخصی برای اجرای ابزار تحقیقاتی خود (CV، نمونه کارها خلاق، آماده شدن برای مصاحبه ها، و غیره) دنبال می شود.

آموزش های آموزشی

Autograf ارائه می دهد دوره های یک تا پنج سال، کلاس های آماده سازی بین المللی (FLE هنر و FLE طراحی) برای دانشجویان خارجی، ارتقاء در هنرهای کاربردی، BTS (دیپلم دولتی)، مدارک گواهی شده توسط ایالتی به سطح I (RNCP) و دیپلم بین المللی:

 • هنر FLE (فرانسوی به عنوان یک هنر زبان خارجی)
 • طراحی FLE (فرانسوی به عنوان یک زبان خارجی)
 • ارتقاء هنرهای کاربردی (MANAA)
 • گزینه BTS Graphic Design ارتباطات و رسانه های چاپی
 • گزینه BTS Graphic Design ارتباطات و رسانه های دیجیتال
 • فضای طراحی BTS
 • طراحی گرافیک کارشناسی
 • طراحی دیجیتال لیسانس
 • طراحی فضایی لیسانس
 • کارشناسی هنر بازی ویدیویی
 • کارشناسی طراحی جهانی مسئول
 • کارشناسی ارشد هنری در طراحی گرافیک
 • کارشناسی ارشد رشته هنری در طراحی دیجیتال
 • استاد معمار طراح داخلی
 • کارشناسی ارشد هنری هنرمند در ایجاد بازی ویدیویی

بیشتر Autograf : در طول 3 سال MANAA و BTS، شما موازات تهیه دیپلم خود را از وضعیت BTS (BAC 2)، لیسانس (BAC 3) معتبر که به شما اجازه می دهد تا مستقیما مطالعات خود را دنبال کنید در استاد

شاهد

ژول پرات، مدیر هنری Extreme Muse و دانشجوی سابق Autograf .

"من وارد Autograf در BTS Graphic Design Media نسخه اولیه چاپ کردم و جو در طول تحصیل من عالی بود. من خاطره خوبی از درسهای استودیو خلاقانه داشتم که در آن بیداری واقعی به کار داشتیم، ما همه چیزهایی را که می توانستیم انجام دهیم، بررسی کردیم، خلاقیت ما به شدت توسعه یافته است.

هنگامی که BTS و مدرک لیسانس خود را دریافت کردم، من مدرک کارشناسی ارشد در طراحی گرافیک را ادامه دادم، می خواستم وارد حرفه حرفه ای شوم و به جای جایگزین، یک موقعیت جالب پیدا کردم، ابتدا در یک آژانس متخصص در بازاریابی عملیاتی که در آن من در حال اجرا بود، و سپس سال دوم در آژانس Kofeine ، جایی که من دستیار هنرمند بودم.

پس از این تجربه، من برای آژانس W کار

امروز، من مدیر هنری آژانس Extreme Muse هستم، من برای بودجه های لوکس مانند: Ulysse Nardin (ساعت سازی سازهای سوئیس)، سامسونگ، Nespresso، LVMH، Kering کار می کنم ... من کار طراحی ایده هایی را انجام می دهم که از تحقیق عکاسان و جهان از طریق نوشتن خلاصه ها و سپس جهت تیراندازی تا تحقق رتوها و عکس های مونتاژ می رود.

Autograf - روز افتتاحیه سال 2016

ویدئو نشان دادن نمایشگاه کار دانش آموزان Autograf در روزهای آخر باز است.

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی: href = "http://autograf-design.com/en/

مکان ها

پاریس

Autograf

Address
35 rue Saint Blaise
75020 Paris
FRANCE

پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 1 43 70 00 22