Audencia Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یکی از بهترین مدرسه های مدیریت در اروپا در سال 1900 تاسیس شده است.

اعتبار نامه های بین المللی EQUIS، AACSB و AMBA علاوه بر ارزیابی مثبت توسط AERES (آژانس فرانسوی که میزان تحصیلات و تحصیلات عالی را افزایش می دهد) به تعهد به آموزش تعالی منجر می شود.

برنامه های آن به طور مرتب بین بهترین های جهان توسط The Financial Times و The Economist رتبه بندی شده اند. دیدگاه مدرسه در مورد تدریس بر اساس سه اصل کلیدی است که برای اقدامات ما حساس است: مسئولیت جهانی، کارآفرینی و آگاهی فرهنگی که نمونه های شگرفی از دیدگاه دوگانه و روحیه باز بودن بین المللی هستند.

در سال 2004 Audencia Nantes اولین مدرسه مدیریت فرانسه بود که به پایبندی به قرارداد جهانی سازمان ملل متحد پایبند بود. سپس مدرسه در تعریف سازمان ملل از PRME (اصول مدیریت آموزش مسئولیت پذیر) شرکت کرد. Audencia Nantes همکاری استراتژیک با WWF-France را امضا کرده است. به طور عمده به فعالیت انکوباتور خود که هر ساله پروژه های جدید کارآفرینی را راه اندازی می کند، مدرسه در زمینه ایجاد شرکت فعالیت می کند. با منطق شایستگی های دوگانه، مدرسه همچنان به تقویت اقداماتی که از طریق توافق اولیه با مرکز Ecole Centrale de Nantes برای آموزش مدرسان مهندسی آغاز شده است، ادامه می دهد. امروز، Audencia Nantes ارائه می دهد آهنگ های مختلف مطالعه است که ترکیبی از مدیریت و رشته های دیگر (معماری، هنرهای زیبا، قانون و علوم سیاسی).

key figures/iframe>

شیوه زندگی پردیس

یکی از زیبا ترین پردیس ها در فرانسه است

این دانشگاه با کیفیت محیط یادگیری در ذهن ایجاد شده است.

یک کتابخانه چند رسانه ای 1140 متر مربع، باز 76 ساعته در این هفته، 15000 کتاب و پایگاه داده، 500 مجلات فرانسوی و انگلیسی و دسترسی Wi-Fi.

یک اتاق تجارت مالی با دسترسی به طیف وسیعی از خدمات معمولا برای متخصصین امور مالی اختصاص داده می شود.

باشگاه ها و انجمن ها: زندگی دانشجویی در Audencia به ویژه غنی است. در وقت آزاد، دانش آموزان می توانند در فعالیت های مختلف با تمرکز بر کسب و کار، امور مالی، ورزش، موسیقی، فرهنگ، کمک های بشردوستانه یا مسائل بین المللی شرکت کنند. حدود 30 باشگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه وجود دارد.

اتاقهای مهمان در پردیس برای بازدیدکنندگان

اقامت: یک پایگاه داده ویژه در اینترانت دانشجویی اطلاعاتی در مورد اتاق های موجود در اقامت دانشجویی، استودیو / آپارتمان یا مسکن خصوصی با خانواده ارائه می دهد. هر دانشجوی بین المللی که به Audencia می آید می تواند به یک تیم ارتباطی بین المللی اختصاص داده شود که تضمین می کند هر دانش آموز محل سکونت خود را پیدا کند.

Campus Net، یک پلت فرم مجازی است که اجازه می دهد دانش آموزان برای دسترسی به جدول دوره خود، ایمیل، فایل های کار، و جزئیات دوره.

امکانات دانشگاهی سنت نازیر، اختصاص داده شده به آموزش و تحقیق در خرید و مدیریت زنجیره تامین.

aboutAudencia Nantes در رتبه بندی های مختلف بین المللی شناخته شده است:/>

Financial Times فوریه 2015

Audencia رتبه 28 در جهان برای کارشناسی ارشد خود را در برنامه مدیریت مهندسی و 6th در جهان در رده حرفه ای رتبه.

این برنامه منطق پشت Audencia Nantes ، Ecole Centrale de Nantes و Ecole Nationale Supérieure d'Architecture de Nantes را نشان می دهد.

نوامبر 2014 - بهترین مدارس کسب و کار در اروپا

Audencia در میان 80 مدرسه کسب و کار در اروپا قرار دارد.

اقتصاد دان

2014 - Top 100 MBA در جهان

Audencia MBA رتبه 88 در جهان است

مکان ها

نانت

Audencia Nantes École de Management

Address
Audencia Nantes - School of Management
8 route de la Jonelière - B.P. 44312

31222 نانت, می پردازد د لا لیر, فرانسه
تلفن
+33 2 40 37 34 34

شنژن

Address
شنژن, گوانگدونگ, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها