Audencia Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

در سال 1900 بنا نهاده شده، Audencia نانت یکی از بهترین مدارس مدیریت در اروپا است.

اعتبارنامه های بین المللی EQUIS، AACSB و AMBA توسط AERES به ارزیابی مثبت اضافه شده (آژانس فرانسه که تحقیقات نرخ و آموزش عالی) زیر خط دار خط تعهد به آموزش عالی.

برنامه های خود را به طور منظم در میان رتبه بندی بهترین های جهان توسط فایننشال تایمز و اکونومیست. مسئولیت جهانی، کارآفرینی و یک آگاهی فرهنگی که رویکرد شایستگی دو و روح بین المللی از باز بودن نمونه سمبل بسیاری عبارتند از: چشم انداز مدرسه آموزش بر سه اصل کلیدی است که به حس به اعمال ما است.

در سال 2004، Audencia نانت اولین مدرسه مدیریت فرانسه به پایبندی به پیمان جهانی سازمان ملل متحد شد. مدرسه پس از آن در تعریف سازمان ملل متحد از PRME آن (اصول مسئول آموزش و پرورش مدیریت) شرکت کردند. Audencia نانت نیز امضا کرده است یک همکاری استراتژیک با WWF-فرانسه. لطف تا حد زیادی به فعالیت از ماشین جوجه کشی خود را که هر سال خانه به تازگی راه اندازی پروژه های کارآفرینی مدرسه در زمینه ایجاد شرکت فعال است. با منطق خود را از صلاحیتهای دوگانه، مدرسه همچنان به تقویت اقدامات با توافق اولیه با اکول سانترال نانت برای آموزش مهندس مدیران امضا آغاز شده است. امروز، Audencia نانت ارائه می دهد مطالعه متنوع آهنگ که مدیریت پیمان و رشته های دیگر (معماری، هنرهای زیبا، حقوق و علوم سیاسی).

سبک زندگی پردیس

یکی از زیبا ترین دانشگاه در فرانسه

پردیس با کیفیت از محیط یادگیری در ذهن ایجاد شد.

1140 M2، کتابخانه چند رسانه ای، باز 76 ساعت در هفته، از 15،000 کتاب و پایگاه داده، 500 مجله فرانسوی و انگلیسی زبان، و دسترسی Wi-Fi.

اتاق معاملات مالی با دسترسی به طیف وسیعی از خدمات حرفه ای امور مالی معمولا برای محفوظ است.

باشگاه ها و انجمن: زندگی دانشجویی در Audencia به ویژه غنی است. در وقت آزاد خود، دانش آموزان می توانند در انواع فعالیت های با تمرکز بر کسب و کار، امور مالی، ورزش، موسیقی، فرهنگ، کمک های انسان دوستانه و یا مسائل بین المللی است. حدود 30 باشگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه وجود دارد.

اتاق مهمان در محوطه دانشگاه برای بازدید کنندگان.

اسکان: یک پایگاه داده خاص در دانش آموزان اینترانت اطلاعات در مورد اتاق های موجود در اقامت دانشجویی، استودیوهای / آپارتمان ها، و یا مسافرخانه خصوصی با خانواده فراهم می کند. هر دانش آموز بین المللی از آمدن به Audencia می توانید در یک تیم ارتباطات بین المللی اختصاص داده شده که حداقل تضمین های دادرسی به هر دانشجو محل اقامت پیدا تکیه می کنند.

شبکه پردیس، یک پلت فرم مجازی که اجازه می دهد دانش آموزان برای دسترسی البته جدول زمانی خود، ایمیل، فایل های کاری، و جزئیات دوره.

امکانات دانشگاه سن نزردر خرید و مدیریت زنجیره تامین به تدریس و پژوهش اختصاص یافته است.

Audencia نانت شده است در رتبه بندی های مختلف بین المللی:

فایننشال تایمز سپتامبر 2015 Audencia است 28 در جهان برای کارشناسی ارشد خود را در برنامه مدیریت-مهندسی و 6 در جهان قرار گرفت در مشاغل رتبه بندی.

این برنامه نشان می دهد منطق اتحاد Audencia نانت، اکول سانترال نانت و اکول ملی سوپریور معماری نانت.

نوامبر 2014 - بهترین مدارس کسب و کار در اروپا Audencia در میان 80 بهترین مدارس کسب و کار در اروپا قرار گرفت.

اکونومیست 2014 - صفحه 100 MBA در جهان Audencia MBA است 88 در جهان قرار گرفت

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

International Master in Management

Campus or Online تمام وقت 12 - 24  September 2018 فرانسه Nantes

[+]

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در خارج از کشور فرصت در Audencia، لطفا با ما تماس بگیرید.

حرفه ای و دانش آموختگان

نتایج حرفه اثبات شده برای رسیدن به موفقیت های بین المللی با جهانی شدن فزاینده اقتصادهای جهان، شرکت ها نیاز به رهبرانی بسیار آموزش دیده که می تواند مسائل پیچیده و چالش برانگیز مقابله - و در راه های خلاقانه و مسئولیت اجتماعی است که تأکید بر اخلاق در کنار سودآوری است.

[-]

کارشناسی ارشد در اروپا و بین المللی مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت 12 - 15  September 2018 بریتانیا Bradford فرانسه Nantes اسپانیا Bilbao + {تعداد} بیشتر

برنامه سه زبانه پی در پی در سه کشور اروپایی، جوایز مدرک فوق لیسانس مقام اروپایی در کسب و کار آموخته است. [+]

3 کشور، 3 زبان، 3 نهادها، 1 مدرک مشترک

آماده به رشد در همواره در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی امروز. تاریخ برنامه نخبگان یک سال اروپا و مدیریت کسب و کار استاد بین المللی (EIBM) برای آموزش سه زبانه کامل در مدیریت بین المللی و کارآفرینی است.

مدرک مشترک از این نهاد برتر اروپا

مدرسه دانشگاه برادفورد مدیریت، بریتانیا Deusto مدرسه کسب و کار، دانشگاه دئوستو، اسپانیا Audencia مدرسه کسب و کار، فرانسه ... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در زنجیره تامین و مدیریت خرید

Campus تمام وقت 18 - 24  September 2018 فرانسه Nantes ایتالیا Milan + {تعداد} بیشتر

درجه دو از Audencia در Nantes و MIP در میلان [+]

تبدیل شدن به یک متخصص در یک دامنه است که به هر شرکت استراتژیک است امروز

کارشناسی ارشد زنجیره تامین و مدیریت خرید (MSCPM) با مدرسه کسب و کار Audencia شما آماده برای حرفه ای هیجان انگیز در یک دامنه است که استراتژیک به هر شرکت امروز.

توسعه مهارت های خود را با مطالعه این زمینه از کسب و کار و مهندسی دیدگاه با دانشکده جهانی و تیم حرفه ای. ساخت شهرت خود را با یک موسسه برتر؛ معتبر EQUIS، AACSB و AMBA. و نتایج حرفه ای بزرگ - ما برای تحقیقات جهانی مسئولیت و آموزش شناخته شده است. یادگیری در یک محیط بین المللی و غنی سازی. 69٪ دانشجویان بین المللی با تجارب متنوع است. مطالعه در قلب زیبا نانت، فرانسه، به رسمیت شناخته شده توسط انتشارات و نهادهای بی شماری برای نوآوری و کیفیت زندگی است. اطلاعات کلیدی ... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت (گراند اکول برنامه)

Campus تمام وقت 2 - 3  September 2018 فرانسه Nantes

استاد مدیریت در دانشکده کسب و کار Audencia یکی از برنامه های گراند اکول نخبگان فرانسه، سراسر جهان برای کیفیت به رسمیت شناخته شده است. به عنوان یک دانشجو، شما از شهرت ما، شبکه و آموزش به جلو فکر بهره مند شوند. [+]

برتری هدف

استاد مدیریت در دانشکده کسب و کار Audencia یکی از برنامه های گراند اکول نخبگان فرانسه، سراسر جهان برای کیفیت به رسمیت شناخته شده است. به عنوان یک دانشجو، شما از شهرت ما، شبکه و آموزش به جلو فکر بهره مند شوند. شما مناطق متعدد از تجربه و تخصص توسعه و قوی در اصول مدیریت بین المللی است. این تجربه کار متنوع و همهجانبه است.

را انتخاب کنید بین طیف گسترده ای از تخصص در زبان انگلیسی یا فرانسه به دست آوردن 4 تا 18 ماه پس از در شرکت تجربه - شما تصمیم می گیرید مدت زمان یادگیری از بالا به انجام دانشکده با تخصص در حسابداری، بازاریابی، امور مالی، آمار، تدارکات، مدیریت پروژه، زبان و بیشتر لذت بردن از خدمات حرفه ای جامع از یک تیم حرفه ای با پس زمینه در دنیای شرکت های بزرگ بین المللی اطلاعات کلیدی ... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت و فن آوری (گراند اکول)

Campus تمام وقت 18  September 2018 فرانسه Nantes

CREATIVE آموزش مدیریت بین المللی برای مهندسین [+]

CREATIVE آموزش مدیریت بین المللی برای مهندسین

توسعه صلاحیت دوگانه در مدیریت برای افزایش اثربخشی و استخدام خود را به عنوان یک مهندس. به عنوان اولین مدرسه فرانسوی از کسب و کار برای باز کردن درهای خود را به دانشجویان مهندسی، Audencia مدرسه کسب و کار است که به خوبی در این زمینه است. آموزش های خود را با بالاترین کیفیت می باشد. در طول کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت-مهندسی، شما به طور کامل در انگلیسی مطالعه است. برنامه شما است که در آن مهندسی را مطابق مدیریت بین المللی، که تسریع خلاقیت خود را. فارغ التحصیلان برای نقش نیاز به تخصص مهندسی و استراتژی کسب و کار در یک محیط جهانی واجد شرایط است.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت و کارآفرینی در اقتصاد خلاق

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Nantes

عضویت در انجمن علمی متنوع ما برای یک سال از چالش ها و همکاری های شما کمک خواهد کرد را تغییر دهید و شکل مسیر شغلی خود را. دانش آموزان ما طراحان، معماران، هنرمندان هنرهای تجسمی و خوب، هنرمندان، نویسندگان و دیگران که در صنایع خلاق و فرهنگی کار هدایت می شود. [+]

آموزش کسب و کار نوآورانه برای صنایع خلاق

عضویت در انجمن علمی متنوع ما برای یک سال از چالش ها و همکاری های شما کمک خواهد کرد را تغییر دهید و شکل مسیر شغلی خود را. دانش آموزان ما طراحان، معماران، هنرمندان هنرهای تجسمی و خوب، هنرمندان، نویسندگان و دیگران که در صنایع خلاق و فرهنگی کار هدایت می شود. اعضای هیئت علمی ما یک ترکیب پر جنب و جوش از متخصصان مدیریت و معماران و طراحان. همه ما پرشور در مورد کار است که تاثیر واقعی بر روی جامعه هستند.... [-]


کارشناسی ارشد و MBA در مدیریت مواد غذایی و تجارت محصولات کشاورزی

Campus تمام وقت 12  September 2018 فرانسه Nantes برزیل São Paulo + {تعداد} بیشتر

1 سال DOUBLE درجه در INDUSTRY- محصولات غذایی و کشاورزی مدیریت در حال رشد و پویا [+]

1 سال DOUBLE درجه در صنعت در حال رشد و پویا

با تاثیر افزایش جهانی شدن و تکنولوژی های پیشرفته، مواد غذایی، agrienergy و صنایع کشاورزی در حال گسترش و تکامل است. به عنوان دو کشور پیشرو در جهان در بخش کشاورزی، فرانسه و برزیل آماده برای یک نقش اساسی در آینده از صنایع غذایی را بازی کند.

در کارشناسی ارشد و MBA در مواد غذایی و کشاورزی مدیریت برنامه (FAM)، شما باید یاد بگیرند که چگونه به اکسل در تمام جنبه های مواد غذایی و مدیریت تجارت محصولات کشاورزی - و کسب درجه از دو تا از مدارس کسب و کار در فرانسه و برزیل:... [-]


ویدئو ها

Audencia Nantes

Alan Vilchis

Beauty Manake

Rhita Nabirye

Robert Budianto

تماس

Audencia Nantes École de Management

آدرس Audencia Nantes - School of Management 8 route de la Jonelière - B.P. 44312
31222 Nantes, Pays de la Loire, فرانسه
تلفن +33 2 40 37 34 34