Academie Charpentier

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا آکادمی Charpentier را انتخاب کنید؟

از آنجا که آکادمی Charpentier بیش از 70 سال است، کالج Grande در هنرهای کاربردی است که طراحان داخلی و مدیران هنری را ترتیب می دهد. با توجه به ارزش های ریشه های آن، خلاقیت، بشریت، معاصر و لذت بردن از اثر هنری بسیار قوی، اندازه ی انسانی را حفظ کرده اید.

او از سال 1958، متولد Académie de la Grande Chaumière و سپس مرکز آزادی خلاق و آزمایشهای پلاستیکی است، او همچنان کار تحقیقاتی خود را در جهان از هنرهای کاربردی ادامه می دهد، که توسط یک جهت جدید تشویق می شود که اکنون برای تقویت تلاش می کند اصول مدرسه در حالی که بخشی از مدرنیته است.

انتخاب آکادمی Charpentier:

برای مطالعه در یکی از بهترین مدارس خصوصی هنرهای کاربردی با توجه به شناخت توسط کمیسیون صدور گواهینامه ملی تشخیص حرفه ای از درجه خود را از معماری داخلی و مدیر هنری در سطح I،
کار در کارگاه های انسانی و به طور جداگانه توسط معلمان که همه حرفه ای ها در رشته خود هستند،
از طریق کارگاه ها، رقابت ها، مشارکت ها، کنفرانس ها و کارآموزی های اجباری به کار دنیای کار، با تکمیل نقاشی و تشدید تکنیک با شرکت در کارگاه های La Grande Chaumière (مدل های زنده)
از فلسفه مدرسه بر اساس وحی هویت هنری و گرافیکی خود بهره مند شوید،
برای رفتن به ترم در خارج از کشور از طریق برنامه اراسموس (ایتالیا، اسپانیا، بلغارستان، آلمان، و غیره)
و لذت بردن از یک شبکه از بیش از 12،000 فارغ التحصیلان.

116300_pexels-photo-285814.jpegTranmautritam / Pexels

پروژه استقرار و آموزش و پرورش، همراه با متخصصان آینده

رابطه بین کسب مهارت، خلاقیت و واقعیت معاملات

توجه به هر دانش آموز

چالش ادغام حرفه ای در یک زمینه که مدل ها، تکنیک ها و معاملات به طور مداوم در حال تکامل است، این است که در هر دانش آموز یک چشم انداز جهان، یک دانشکده سازگاری، یک دستگاه انتقادی، و ویژگی های آن تجزیه و تحلیل شود. بنابراین، هر دانش آموز توسط معلمانش به رسمیت شناخته شده و به صورت جداگانه همراه است، بدون کاهش اهمیت پویایی گروه.

ارتباط دائمی با معاملات

پیوند دائمی با معاملات مبنای آموزش است. تیم آموزشی مدرسه متشکل از متخصصان است که در اخبار رشته هایی که دانشجویان آنها را آموزش می دهند، تشکیل شده است. آنها همچنین نشان دهندۀ پیوند آتی خود با دنیای کار هستند و دانش آموزان را در زندگی کاری خود بطور خاص هدایت می کنند. آکادمی چارپتیپر اطمینان می دهد که دانش آموزان آنها از کارآموزی در شرکت ها یا سازمان ها، شرکت در امتحانات رقابتی شرکت می کنند. معماری داخلی، طراحی و ارتباطات بصری و نمایشگاه ها. مشارکتی که در آن قرار داده شده، این نیاز را تقویت می کند و این امکان را برای اجرای پروژه ها در یک زمینه واقعی فراهم می کند.

تقارن

آکادمی Charpentier در دو بخش خود، معماری داخلی / طراحی و ارتباطات بصری / طراحی گرافیک غنی است. این مجموعه تلفیقی از مهارت ها و متقابل دیدگاه ها به مناسبت پروژه ها یا دوره های مشترک است. این تقاطع امروز ضروری است. در واقع، یک معمار باید یاد بگیرد که ارتباط خود را با پروژه خود برقرار کند، و یک طراح گرافیک نیاز به یادگیری برای کار در فضا دارد.

116299_pexels-photo-276267.jpegPixabay / Pexels

باز کردن در خارج

یک تمرین دو منظوره

افراد مورد مطالعه، تحقیق انجام شده توسط دانشجویان بر اساس داده های واقعی پیشنهاد یا پیشنهاد می شوند. آنها تمرینات دوگانه هستند، هر دو "تمرینات" و یا شبیه سازی یک وضعیت مشخص و مواد آموزشی.

کنفرانس هایی که توسط شخصیت های برجسته در زمینه خود ارائه می شوند فرصتی است برای درک دیدگاه های مختلف جهان جاری، برای شنیدن دیدگاه شغلی، تفکر در گروه ها و سپس نوشتن به صورت جداگانه.

رویدادها و مسابقات

یک معلم به سوی آینده تبدیل شده است

دانش آموزان ما در نمایشگاه ها و مسابقات در یک دوره خاص یا منظم شرکت می کنند، که به آنها اجازه می دهد در یک محدوده رقابت حرفه ای قضاوت شوند:

VIA (ارتقاء نوآوری در مبلمان)، جشنواره پوستر بین المللی Chaumont، Minimousse، Ugitech، Camif، Procos Trophy، جشنواره بین المللی برتر، رقابت Medion / Microsoft، Decitre، Steel

مکان ها

ایل دو فرانسه

Address
Rue Jules Chaplain,2
75006 ایل دو فرانسه, فرانسه