The American University of Paris

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آمریکایی پاریس (AUP)

در جهانی که روابط شخصی، فرهنگی، اقتصادی و شتاب تغییر و همیشه در حال تغییر هستند هنجار، هر کس حداقل یک خارجی گاهی اوقات است.

جهان امروز توانایی ما برای دیدن جهان به عنوان شخص دیگری آن را می بیند، حتی اگر ما ممکن است با ایده ها و دیدگاه های آن شخص مخالف خواسته. ما باید به اندازه کافی از جهان می دانند و خود را به طور موثر در انواع تنظیمات حرفه ای و اجتماعی است. ما باید در لبه منطقه آسایش خود ما زندگی راحت باشد.

و آن را تنها از طریق آن راحتی که احساس بودن در خانه در جهان-که ما می توانیم جاه طلبی های خود ما را دنبال است، قهرمان علل خود ما، بیشتر آرمان خود ما است.


آموزش و پرورش به سبک آمریکایی در یکی از شهرستانها جهان شمول ترین در جهان

AUP خود یک تجربه موفق در بین المللی، آموزش و پرورش میان رشته ای است. AUP با هم به ارمغان می آورد بهترین عناصر، کلاس بر اساس بحث دانشگاه مدل کوچک آمریکا؛ ارتباط مشترک بین دانشجویان و استادان؛ تاکید ویژه بر تفکر انتقادی و ارتباط با روشن فرصت فرهنگی، اجتماعی، و حرفه ای از یکی از شهرستانها جهان شمول ترین در جهان است.

ما یک فرهنگ دانشگاهی از تعامل، شهروندی جهانی و جامعه است. ماموریت و ارزش های ما را منعکس این که ما به دنبال ایجاد در دانشجویان و استادان به طور یکسان یک حس انتقادی تعهد به جهان از وابستگی متقابل.


شهرت بین المللی برای تعالی

اعتبار AUP را قابل سرزنش هستند. ما از میانه انجمن متحده مدارس و کالجها معتبر. اعضای هیئت علمی ما را از برخی از بهترین دانشگاه ها در جهان ستایش شده است. و ما در مشارکت علمی ویژه با موسسات معتبر به عنوان دانشگاه آکسفورد، دانشگاه پاریس سوربن، و مدرسه جدید در شهر نیویورک شرکت کنند.

از زمان تاسیس ما در سال 1962، ما یک چند زبانه، محیط یادگیری چند فرهنگی ارائه شده است. مشهور به عنوان یک مرکز جهانی برای نوآوری، تحقیقات میان رشته ای، ما شهروندان جهانی که مکان های خود را به عنوان بازیگران مسئول در جوامع، جوامع مدنی و کشور در سراسر جهان آموزش.


فارغ التحصیلان تبدیل یک آموزش زندگی در حال تغییر به مشاغل جهان در حال تغییر

AUP دارای بیش از 15،000 فارغ التحصیلان در 141 کشور، و ما یکی از شبکه های جهانی فارغ التحصیلان ترین واقعا در جهان است. بیش از 90 درصد از دانش آموزان ما به کار می شوند و یا در مقطع تحصیلات تکمیلی ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی. و بسیاری از آنها را به موقعیت های رهبری در موسسات مختلف به عنوان بانک بازرگانی کویت، BASF در آلمان، موسسه جین گودال در تانزانیا، گوگل در فرانسه، حزب مرکز از سوئد و ایالات متحده، وزارت انرژی رفته است.


بیشتر بدانید-و به ما بپیوندید

برای پیدا کردن حقایق بیشتری در مورد AUP، تاریخ ما، و برنامه های آکادمیک ما، ما از شما دعوت به وب سایت ما و رسیدن به امکانات هیجان انگیز است که در انتظار شما هنگامی که شما جامعه بین المللی پویا ما در پاریس ملحق شوند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در ارتباطات جهانی

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Paris

کارشناسی ارشد در ارتباطات جهانی (MAGC) درجه سه ترم، 48-اعتباری است که می تواند در یک سال تقویمی تکمیل است. این برنامه برش لبه ارائه می دهد که تعادل بین آماده سازی فکری جامد در ارتباطات و آموزش عملی و حرفه ای با کارشناسان بین المللی است. [+]

به عنوان هر سطح از جامعه است در راه به طور فزاینده پیچیده و ابتکاری دیجیتالی، فارغ التحصیلان ارتباطات نیاز به نگه داشتن در حال توسعه متعدد و مهارت های بسیار پیچیده و دانش است. قرن بیست و یکم دیجیتال است.

فرهنگ دیجیتال اختیاری و صنایع پیگیری در کارشناسی ارشد هنر در ارتباطات جهانی (MAGC) جایگزین مسیر فرهنگ بصری و مواد و ارائه می دهد یک تمرکز نوآورانه و میان رشته ای در مورد اهمیت مرکزی از فن آوری دیجیتال در جهان امروز است.... [-]


کارشناسی ارشد در امور بین المللی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2018 فرانسه Paris + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در امور بین الملل (MIN) طول می کشد استفاده کامل از ابعاد چند فرهنگی پاریس و نقش اصلی را در اقتصاد بین الملل، سیاست، مسائل اجتماعی و. تعادل این برنامه تسلط فکری و نظری با دست، آموزش مبتنی بر پروژه شما آماده برای یک زندگی حرفه ای موفق است. [+]

MA در امور بین الملل کارشناسی ارشد در امور بین الملل (MIN) طول می کشد استفاده کامل از ابعاد چند فرهنگی پاریس و نقش اصلی را در اقتصاد بین الملل، سیاست، مسائل اجتماعی و. تعادل این برنامه تسلط فکری و نظری با دست، آموزش مبتنی بر پروژه شما آماده برای یک زندگی حرفه ای موفق است. MA در امور بین الملل را فراهم می کند:

فرصتی برای کسب مدرک فوق لیسانس آمریکا در فرانسه ترکیبی از دانش نظری و عملی امور بین المللی، حل تعارض، و توسعه جامعه مدنی یک شبکه جهانی برای راه اندازی یک حرفه ای در بخش NGO و یا با یک موسسه بین المللی، دولت ملی، و یا شرکت های چند ملیتی ... [-]

کارشناسی ارشد هنر در دیپلماسی و حقوق بینالملل

Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Paris

کارشناسی ارشد AUP در دیپلماسی و حقوق بینالملل با هدف دستیابی به نتایج ملموس، با استفاده از ابزار مربوطه از هر رشته برای شما آماده شدن برای توسعه راه حل واقعی جهان است. این برنامه میان رشته ای شما را قادر به تفکر انتقادی در مورد مسائل حقوقی و دیپلماتیک بین المللی پیچیده در زمینه های واقعی است. با استفاده از تئوری تا عمل، شما برخی از سوالات کلیدی پیش روی موسسات دولتی و غیر دولتی در سراسر جهان، مانند آدرس "چرا کشورهای در نهادهای بین المللی است که ترویج همکاری های جهانی شرکت کنند؟" OR 'چگونه دولت ها و نهادهای تعامل زمانی که همکاری را تجزیه می کند و درگیری رخ؟ [+]

آماده سازی شما برای رهبری عمومی دیپلماسی و حقوق بینالملل از اجزای مهم در پرداختن به مسائل از نگرانی های عمومی منی می باشد. به عنوان جمعیت فرار رژیم های سرکوبگر و مسائل سیاسی دارند انشعابات فراتر از مرزهای هر کشور، نیاز به راه حل های دنیای واقعی و رهبرانی که می تواند آنها را اجرا میباشد.

کارشناسی ارشد AUP در دیپلماسی و حقوق بینالملل با هدف دستیابی به نتایج ملموس، با استفاده از ابزار مربوطه از هر رشته برای شما آماده شدن برای توسعه راه حل واقعی جهان است. این برنامه میان رشته ای شما را قادر به تفکر انتقادی در مورد مسائل حقوقی و دیپلماتیک بین المللی پیچیده در زمینه های واقعی است. با استفاده از تئوری تا عمل، شما برخی از سوالات کلیدی پیش روی موسسات دولتی و غیر دولتی در سراسر جهان، مانند آدرس "چرا کشورهای در نهادهای بین المللی است که ترویج همکاری های جهانی شرکت کنند؟" OR 'چگونه دولت ها و نهادهای تعامل زمانی که همکاری را تجزیه می کند و درگیری رخ؟... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در مدیریت بین المللی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 فرانسه Paris

کارشناسی ارشد ما در مدیریت بین المللی برنامه درجه و در عین حال ساختار انعطاف پذیر است که شما فراهم می کند با مهارت های پیشرفته به حرکت به زمینه های ملی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی پیچیده که در آن همه کسب و کار و سازمان های امروزی عمل است. [+]

گام بعدی حرفه ای خود را در مدیریت باید شما را برای یک محیط حرفه ای بین المللی، که خواهد شد فرصت های منحصر به فرد ارائه اگر شما به خوبی آماده تجهیز. کارشناسی ارشد ما در مدیریت بین المللی برنامه درجه و در عین حال ساختار انعطاف پذیر است که شما فراهم می کند با مهارت های پیشرفته به حرکت به زمینه های ملی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی پیچیده که در آن همه کسب و کار امروز و دیگر سازمان های کار است.

توسعه مهارت های مدیریت در صمیمی، محیط یادگیری بین المللی ما ... [-]

ویدئو ها

The American University of Paris Campus Tour

AUP

Can you have the Ecole de Guerre video linked to the Int’l Affairs program?

The Iceland video can be linked to the Global Comms program:

تماس

The American University of Paris

آدرس 5 boulevard de La Tour-Maubourg
75007 Paris, Ile-de-France, فرانسه
وب سایت http://www.aup.edu/
تلفن +33 1 40 62 07 20