توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آمریکایی پاریس (AUP)

در جهانی که روابط شخصی، فرهنگی، اقتصادی و شتاب تغییر و همیشه در حال تغییر هستند هنجار، هر کس حداقل یک خارجی گاهی اوقات است.

جهان امروز توانایی ما برای دیدن جهان به عنوان شخص دیگری آن را می بیند، حتی اگر ما ممکن است با ایده ها و دیدگاه های آن شخص مخالف خواسته. ما باید به اندازه کافی از جهان می دانند و خود را به طور موثر در انواع تنظیمات حرفه ای و اجتماعی است. ما باید در لبه منطقه آسایش خود ما زندگی راحت باشد.

و آن را تنها از طریق آن راحتی که احساس بودن در خانه در جهان-که ما می توانیم جاه طلبی های خود ما را دنبال است، قهرمان علل خود ما، بیشتر آرمان خود ما است.


آموزش و پرورش به سبک آمریکایی در یکی از شهرستانها جهان شمول ترین در جهان

AUP خود یک تجربه موفق در بین المللی، آموزش و پرورش میان رشته ای است. AUP با هم به ارمغان می آورد بهترین عناصر، کلاس بر اساس بحث دانشگاه مدل کوچک آمریکا؛ ارتباط مشترک بین دانشجویان و استادان؛ تاکید ویژه بر تفکر انتقادی و ارتباط با روشن فرصت فرهنگی، اجتماعی، و حرفه ای از یکی از شهرستانها جهان شمول ترین در جهان است.

ما یک فرهنگ دانشگاهی از تعامل، شهروندی جهانی و جامعه است. ماموریت و ارزش های ما را منعکس این که ما به دنبال ایجاد در دانشجویان و استادان به طور یکسان یک حس انتقادی تعهد به جهان از وابستگی متقابل.


شهرت بین المللی برای تعالی

اعتبار AUP را قابل سرزنش هستند. ما از میانه انجمن متحده مدارس و کالجها معتبر. اعضای هیئت علمی ما را از برخی از بهترین دانشگاه ها در جهان ستایش شده است. و ما در مشارکت علمی ویژه با موسسات معتبر به عنوان دانشگاه آکسفورد، دانشگاه پاریس سوربن، و مدرسه جدید در شهر نیویورک شرکت کنند.

از زمان تاسیس ما در سال 1962، ما یک چند زبانه، محیط یادگیری چند فرهنگی ارائه شده است. مشهور به عنوان یک مرکز جهانی برای نوآوری، تحقیقات میان رشته ای، ما شهروندان جهانی که مکان های خود را به عنوان بازیگران مسئول در جوامع، جوامع مدنی و کشور در سراسر جهان آموزش.


فارغ التحصیلان تبدیل یک آموزش زندگی در حال تغییر به مشاغل جهان در حال تغییر

AUP دارای بیش از 15،000 فارغ التحصیلان در 141 کشور، و ما یکی از شبکه های جهانی فارغ التحصیلان ترین واقعا در جهان است. بیش از 90 درصد از دانش آموزان ما به کار می شوند و یا در مقطع تحصیلات تکمیلی ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی. و بسیاری از آنها را به موقعیت های رهبری در موسسات مختلف به عنوان بانک بازرگانی کویت، BASF در آلمان، موسسه جین گودال در تانزانیا، گوگل در فرانسه، حزب مرکز از سوئد و ایالات متحده، وزارت انرژی رفته است.


بیشتر بدانید-و به ما بپیوندید

برای پیدا کردن حقایق بیشتری در مورد AUP، تاریخ ما، و برنامه های آکادمیک ما، ما از شما دعوت به وب سایت ما و رسیدن به امکانات هیجان انگیز است که در انتظار شما هنگامی که شما جامعه بین المللی پویا ما در پاریس ملحق شوند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

The American University of Paris

استاد هنرهای ارتباطات جهانی (MAGC) یک برنامه آموزشی آکادمیک بین رشته ای است که متخصصان و محققان متخصص ارتباطات را تولید می کند. این برنامه توسط یک دانشکده بین المللی تشکی ... [+]

MA در ارتباطات جهانی یک برنامه آموزشی دانشگاه بین رشته ای است که متخصصین و دانشمندان ارتباطات متخصص را تولید می کند. این برنامه توسط یک دانشکده بین المللی تشکیل شده از رهبران فکری و حرفه ای در زمینه های خود، این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن Pathway برای موفقیت های آینده در حرفه شما طراحی شده است.

اتصال به شبکه: تئوری و رویکرد

برنامه درسی ما همیشه برای پاسخگویی به نیازهای در حال ظهور سازگار است. ما از دانشجویان با طیف گسترده ای از منافع خوش آمدید و آموزش های علمی و عملی متخصص در مورد موضوعاتی ارائه می کنیم:... [-]

فرانسه پاریس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American University of Paris

کارشناسی ارشد AUP در دیپلماسی و حقوق بین الملل شما به شما امکان می دهد که دانش و مهارت های عملی بنیادین را برای مشاغل در حقوق بین الملل، دیپلماسی و حمایت های بین المللی ب ... [+]

آمادگی شما برای رهبری عمومی

این مدرک کارشناسی چند ساله در دیپلماسی و حقوق بین الملل به طور مداوم در سطح بین المللی با همکاری برنامه گواهی تابستانی دانشگاه حقوق آکسفورد در حقوق بین الملل حقوق بشر به شما ارائه می دهد. از طریق این برنامه، شما دانش و مهارت های بنیادی لازم را برای مشاغل در حقوق بین الملل، دیپلماسی و حمایت های بین المللی خواهید گرفت.

این برنامه شما را قادر می سازد تا به طور انتقادی درباره مسائل قانونی دیپلماتیک و بین المللی در زمینه های دنیای واقعی فکر کنید. با استفاده از تئوری برای تمرین، شما با برخی سوالات کلیدی که در سطح نهادهای دولتی و غیر دولتی در سرتاسر جهان مطرح می شود، مانند «چرا ایالات در موسسات بین المللی که همکاری های جهانی را ارتقا می دهند»، یا «چگونه دولت ها و موسسات در زمانی که همکاری شکسته می شود و مناقشات رخ می دهد؟ "... [-]

فرانسه پاریس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American University of Paris

استاد هنرهای بین المللی (MIN) به طور کامل از ابعاد چند فرهنگی پاریس و نقش مرکزی در اقتصاد بین الملل، سیاست و مسائل اجتماعی بهره می برد. تعادل برنامه تسلط فکری و نظری با د ... [+]

کارشناسی ارشد در امور بین الملل به شما اجازه می دهد تا به طور کامل از نقش مرکزی پاریس در اقتصاد بین الملل، سیاست و مسائل اجتماعی بهره مند شوید. از طریق این برنامه، شما این امکان را به مکمل کارهای سختگیرانه و مدرک حرفه ای با کارآموزی، انجام کارهای میدانی برای تحقیق پایان نامه و روش های مطالعه موردی برای تولید پایان نامه خواهید داشت.

اعضای هیات علمی و کارکنان ما با همکاری دانش آموزان ما برای ارائه مشاوره و پشتیبانی فکری به صورت یک نفره در اختیار آنها قرار می دهند تا بتوانند در جهان تفاوت ایجاد کنند. کارشناسی ارشد در امور بین الملل فراهم می کند:... [-]

فرانسه پاریس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

The American University of Paris

اگر میخواهید حرفه خود را به یک زمینه مرتبط با مدیریت تبدیل کنید، مدرک کارشناسی ارشد برنامه مدیریت بین المللی طراحی شده است تا به شما در توسعه دانش و مهارت های خود در مدیر ... [+]

گام شغلی بعدی شما در مدیریت باید شما را برای یک محیط حرفه ای بین المللی آماده سازد، که اگر به خوبی آماده باشید، فرصت های منحصر به فردی را ارائه می دهد. اگر میخواهید حرفه خود را به یک زمینه مرتبط با مدیریت تبدیل کنید، کارشناسی ارشد خود را در مدیریت بینالمللی یک برنامه انعطاف پذیر با ساختار مدرک است که شما را با مهارتهای پیشرفته برای حرکت به شرایط پیچیده ملی، فرهنگی و اجتماعی-اقتصادی که در آن همه کسب و کار امروز و دیگر سازمان ها کار می کنند.... [-]

فرانسه پاریس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The American University of Paris Campus Tour

AUP

Ecole de Guerre Practicum in the MA in International Affairs program

Branding Place Practicum in Iceland

The American University of Paris
Address
5 boulevard de La Tour-Maubourg
75007 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
وب سایت
تلفن
+33 1 40 62 07 20