American Graduate School in Paris

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده تحصیلات تکمیلی آمریکا در پاریس (AGS) برنامه های آموزشی دانشگاهی آمریکا را در فرانسه ارائه می دهد و دانش آموزان را از سراسر جهان به منظور آموزش تحصیلی آمریکایی در فرانسه زندگی می کند. تمام برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند؛ بدون نیاز به صحبت در فرانسه برای پیوستن به مدرسه وجود دارد.


AGS متخصص در روابط بین الملل و زمینه های مرتبط است. برنامه های موجود شامل استادان و Ph.D. مدارک تحصیلی و تحصیلی در خارج از کشور برای دوره های کارشناسی ارشد. AGS دانشجویان را برای شغل در زمینه های مختلف امور بین الملل آماده می کند: سازمان های بین دولتی، سازمان های غیر دولتی، دولت، کسب و کار بین المللی، رسانه ها، و دانشگاه ها، و غیره.
این برنامه ها براساس سیستم آموزشی آمریكا در حالی كه از منابع فرهنگی، علمی و حرفه ای فرانسه و اروپا استفاده می شود.
/>/>


اعضای هیئت علمی AGS و همچنین دانشجویان بسیار بین المللی هستند، فضای کلاس درس چند فرهنگی را ایجاد می کنند و دیدگاه های متعددی را در مورد رشته هایی که آموخته اند ارائه می دهند. این با مکان مدرسه در یکی از پایتخت های جهان همراه است تا دانش آموزان را با یک تجربه واقعا بین المللی فراهم کند./>/>


یکی دیگر از ویژگی های مدرسه فارغ التحصیل آمریکایی در پاریس ، توجه فردی به هر دانش آموز است. اندازه کلاس ها برای تعامل بهتر دانشجویان و استادان و بحث های جالب در کلاس های درس کوچک است. اعضای هیات علمی AGS و اعضای هیات علمی هر دانش آموز را می شناسند و همه به دنبال تضمین موفقیت برای هر یک از آنها در پاریس و در برنامه هستند.

img

مکان ها

پاریس

American Graduate School in Paris (AGS)

Address
American Graduate School in Paris 101, boulevard Raspail
75006 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
وب سایت
تلفن
+33 1 47 20 00 94

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MA)