توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار آمریکایی پاریس ارائه می دهد یک برنامه آموزشی بر اساس سیستم آموزش و پرورش آمریکا.

این برنامه اذعان می کند: فرانسه فارغ التحصیلان دبیرستان و دانش آموزان که می خواهید به دنبال یک برنامه درسی بین المللی، دانشجویان بین المللی که می خواهید به دنبال یک برنامه درسی آمریکایی در پاریس.

بهره مندی از بهترین شیوه های آمریکا و فرانسه

روش بسیار موثر آموزش

"در همکاری با دانشگاه های ایالات متحده، آمریکا مدرسه کسب و کار پاریس سیستم آمریکایی آموزش عالی، به رسمیت شناخته سراسر جهان پذیرفته شده است.

مدرسه کسب و کار ترکیبی از آموزش مبتنی بر پروژه های تعاملی با یک برنامه فوق برنامه که اجازه می دهد شما را به توسعه شخصیت خود را، استقلال و حس ابتکار.

کارآموزی - - سمینارها - مربیگری فردی مطلع بهترین از هر دو جهان:: به منظور تسهیل در انتقال خود را به محل کار، مدرسه آمریکایی کسب و کار پاریس نیز فرانسه بهترین شیوه آموزش به تصویب رسید! پیوستن به مدرسه کسب و کار آمریکایی پاریس "فادی فاضل، دکتری .، دین

بیانیه ماموریت ما

مدرسه کسب و کار آمریکایی پاریس با هدف آموزش دانش آموزان خود را برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار آینده که بین المللی فکر می کنم، ابتکارات و می تواند در تیم های چند فرهنگی کار می کنند. مدرسه به طور مداوم استانداردهای دانشگاهی خود را بهبود بخشد و در همان زمان القای احترام دانش آموزان و تحمل برای تنوع، و همچنین به عنوان یک حس مسئولیت اجتماعی. مدرسه نیز دانش آموزان به اعمال استانداردهای اخلاقی در تمام تصمیم گیری شخصی و حرفه ای را تشویق کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Location address
American Business School Paris - 12 rue Alexandre Parodi
Paris, Île-de-France, 75010 FR