توضیحات رسمی را مطالعه کنید

3iL گروه: 2 مدرسه - 3 درجه - فرصت های شغلی در فن آوری های کامپیوتر و مهندسی

که ما که هستیم؟

3iL INGENIEURS و آکادمی 3iL، که صدور و چند درجه بالا و متخصص در علوم کامپیوتر: ایجاد شده در سال 1987 توسط اتاق بازرگانی و صنایع لیموژ، و گروه 3iL از 2 مدرسه بالا تشکیل شده است.

آن مدارک توسط وزارت آموزش و پرورش فرانسه عالی شناخته شده است.

ما باید ISO صدور گواهینامه 9001 صادر شده توسط AFNOR صدور گواهینامه (آفاق: تضمین کیفیت فرانسه). بنابراین، ما برای کیفیت ما شما را به رسمیت شناخته است. این کمک می کند ما رقابت ما را بهبود بخشد و از شیوه های خوب تایید شده توسط علائم کیفیت رسمیت شناخته شده توسط حرفه ای ها. ما همچنین بسیاری از همکاران سازمانی، علمی و حرفه ای دارم. 3iL INGENIEURS است آموزش در علوم کامپیوتر که درخواست سطح بالا در علوم، کامپیوتر و مدیریت.

درجه یک درجه استاد معتبر توسط برچسب اروپا EUR-ACE، بلکه توسط موسسه آموزشی فرانسه به نام کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و D'INGENIEURS (مهندسی آموزش و پرورش کمیسیون)، برچسب به منظور تضمین کیفیت درجه مهندسی و انطباق خود به نیازهای شرکت.

هیچ ترجمه تحت اللفظی از CTI چرا که ما از آن استفاده کنید تنها در فرانسه حتی اگر ما می توانیم برخی مدرسه مهندسی در خارج از کشور پیدا (ویتنام، بلژیک، بلغارستان و ...) CTI تا به بسیاری از نیازهای شما باید به دنبال اگر شما می خواهید به تمدید مجوز رسمی وجود دارد. به عنوان مثال، دانش آموزان نیاز به صرف حداقل یک ترم در خارج از کشور (یک ترم تبادل علمی).

به "Ingénieur" برچسب یک علامت تجاری ثبت و محافظت شده است.

آکادمی 3iL بر اساس 2 آموزش حرفه ای (معتبر توسط کمیسیون فرانسه برای گواهی حرفه ای): *

  • مدرک لیسانس در مفهوم سیستم های اطلاعاتی که اجازه می دهد برای به دست آوردن مهارت های به طور عمده در وب سایت و شبکه و به زودی در بزرگ داده و E-بهداشت (پس از یک آموزش 2 سال با یک میدان علوم کامپیوتر). این دوره به عنوان سطح دوم (البته دانشگاه 4 سال) تایید شده است.
  • 2 ساله کارشناسی ارشد سیستم های مدیریت و اطلاعات و زیرساخت (پس از لیسانس با یک میدان علوم کامپیوتر)، تصویب به عنوان یک بار سطح (5 ساله دوره دانشگاه)

ما کجا هستیم؟

گروه 3iL است که در لیموژ واقع شده است. این ارائه می دهد یک راه راحت زندگی با طبیعت و محل اقامت ارزان در نزدیکی. لیموژ است که در 3 ساعت از پاریس با قطار یا 1 ساعت با هواپیما واقع شده است. محل مرکزی این شهر (در تقاطع بین بزرگراه از اسپانیا به شمال اروپا و نیمی از راه بین مرکز اروپا و اقیانوس اطلس) باعث می شود آن را برای همه نوع از مبادلات ایده آل است.

لیموژ است قدمت تاریخ طولانی از اوایل قرون وسطی. رفاه اولیه لیموژ نزدیک به صنعت چینی در ارتباط بود. شهر هنر و تاریخ و پایتخت هنر آتش، لیموژ بازدید کنندگان را قادر می سازد به تحسین مجموعه منحصر به فرد در جهان: 12 000 قطعه از ظروف غذاخوری پرسلن به نمایش گذاشته در موزه ملی آدرین Dubouché.

این برچسب معتبر است که توسط وزارت فرهنگ به مقامات محلی که کار می کرد برای ترویج میراث از منطقه خود در میان هر دو ساکنان و بازدید کنندگان تعلق می گیرد.

چرا ممکن است شما ما را انتخاب کنید؟

از آنجا که برنامه درسی، مهارت های ما و روش های آموزشی:

  • به شرکت های مرتبط و انتظارات در حال توسعه برای پاسخ به نیازهای خود.
  • با تحقیقات علمی در حال وقوع با آزمایشگاه XLIM مرتبط (CNRS)
  • به طور گسترده ای به تحرک و تجربه بین المللی باز (مبادلات دانشگاهی و یا درجه دو)
  • و قطعا ارائه استخدام بالا (75٪ از دانش آموزان ما پیدا کردن یک شغل قبل از فارغ التحصیلی خود را!)

مشتریان

من 3iL انتخاب به مطالعه علوم کامپیوتر و دوره های فنی و مهندسی، به طوری که برای گرفتن مدرک فرانسه با برچسب CTI. زمانی که من در 3iL وارد شدند، مربی من به من کمک کرد برای انجام تمام تشریفات اجباری، حتی به حرکت در محل اقامت من. من زندگی می کنم یک تجربه باور نکردنی و تعداد زیادی از دوستان. من توصیه دانشجویان خارجی به انتخاب این مدرسه با یک روح خانوادگی. دوره کیفیت و پروژه های تیم برای یادگیری بهتر و قرار دادن به عمل در شرکت وجود دارد. آمنه BENBIGA کازابلانکا - من 2015 کلاس

است یک محیط راحت در 3iL به مطالعه وجود دارد. معلمان بیمار و همکلاسی های من بسیار خوب است. من نیز از برنامه FLE بهره مند شوند، به منظور بهبود سطح من در فرانسه. وانگ لیو - پکین من 2015 کلاس
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

3IL Groupe

EST لو چرخه Ingénieur 3iL accrédité همتراز لا CTI، کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و D'INGENIEURS Française در، شبه garantit لا QUALITE DU برنامه همکاران پسر adéquation AVEC ... [+]

EST لو چرخه Ingénieur 3iL accrédité همتراز لا CTI، کمیسیون DES نوشتن شرح تصاویر و D'INGENIEURS Française در، شبه garantit لا QUALITE DU برنامه همکاران پسر adéquation AVEC له besoins DES ENTREPRISES.

تشکیل لا D'ingénieur 3iL EST résolument tournée VERS له مشاغل د l 'INFORMATIQUE همکاران رقیق موند connecté. ال کت و شلوار لس exigences د لا CTI EN proposant SES enseignements selon 3 محور majeurs: علوم، INFORMATIQUE و همکاران علوم humaines

سازمان ملل متحد برنامه علمی د Haut را دوره: مسمتیک DU سیگنال - برنامه نویسی linéaire - ELECTRICITE - ELECTRONIQUE - Probabilités همکاران statistiques - آنالیز NUMERIQUE - TRAITEMENT سیگنال رقیق - Théorie پردازنده graphes - انتشار / مدولاسیون - Modélisation / آنالیز... [-]

فرانسه لیموژ
درخواست اطلاعات
فرانسوی
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

3IL Groupe

لا 1ERE année گیره D'abord à accroître votre روش تخصص همکاران SA méthodologie dans لو کادر د لا مفهوم د PROJET INFORMATIQUE. مایس VOUS commencez également à VOUS position ... [+]

د لا مفهوم AU مجتمع مدیریت د PROJETS informatiques

لا 1ERE année گیره D'abord à accroître votre روش تخصص همکاران SA méthodologie dans لو کادر د لا مفهوم د PROJET INFORMATIQUE. مایس VOUS commencez également à VOUS positionner EN مهمی فونز بدهید FUTUR مشتری جلب EN posant له هنرپیشه jalons د votre CARRIERE. لو برنامه s'articule autour د:

سازمان ملل متحد ارتباطات ENSEIGNEMENT

technologique Approfondissement: جنوبی Méthode UML / INFORMATIQUE décisionnelle / پیکربندی D'UNE زیرساخت / Déploiement د logiciels چرخه De Vie به رقیق PROJET: Écoute سرویس گیرنده / ارتباطات / شرح و بسط د بودجه ENVIRONNEMENT روش و همکاران اجتماعی: سازمان DES SYSTEMES D'اطلاعات / Veille technologique / Droit INFORMATIQUE Entreprise / اضافه encadré PROJET Maîtrise د l 'صفت عام: عبور DU TOEIC ... [-]
فرانسه لیموژ
درخواست اطلاعات
انگلیسی,فرانسوی
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی