École Polytechnique

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره École Polytechnique

École Polytechnique یک مؤسسه پیشرو در فرانسه است که از تحقیقات سطح بالا، دانشگاهیان و نوآوری در زمینه علم و فناوری متداول است. برنامه درسی آن یک فرهنگ تعالی را با تأکید قوی بر علوم، که در سنتهای انسانی قرار دارد، ترویج می کند. این مدرسه حرفه ای های مسئول اجتماعی را هدایت می کند که در پیشبرد پروژه های پیچیده و نوآورانه ای هستند که با چالش های فعلی و آینده در کنار جامعه ما مواجه هستند.

استراتژی و مأموریت

در آب و هوای امروز رقابت شدید اقتصادی، نوآوری تنها راهی برای رفاه است. École Polytechnique رهبران با زمینه های جامد در علم چند رشته ای را از طریق در معرض فراوان در معرض دنیای کسب و کار و تحقیقات آموزش می دهد.

DNA École Polytechnique : ایمان به نوآوری، نیروی محرکه رفاه

École Polytechnique در سال 1794 تأسیس شد، دوره ای نه تنها با تحولات سیاسی و اقتصادی بلکه در پایان دوره عصر روشنگری نیز مشخص شد. در طی این لحظه ی منحصر به فرد در تاریخ، کمیته دالوتوت عمومی (کمیته ی رفاه عمومی فرانسوی) برنامه های آینده ی از اکتشاف های فراوان علمی و فنی را که در قرن هجدهم رخ داد و موجب انقلاب صنعتی شد، پیش بینی کرد. گاسپارد مونگ، لازار کارنو و چندین محقق دیگر را با استفاده از فرآیند استخدام رقابتی، بهترین اندیشۀ زمان خود و آموزش علم به نفع جمهوری فرانسه، به آنها سپرد.

در سال 1804، ناپلئون نقش Polytechnique را در خدمت به ملت به وسیله اعطای امتیاز نظامی École Polytechnique تأیید کرد و شعار خود را به مدرسه داد:

"Pour la Patrie، les Sciences et la Gloire" ("برای کشور، علم و افتخار").

در حال حاضر، در آغاز قرن بیست و یکم، عصر دیگری که به علت مشکلات ژئوپولیتیک، اقتصادی و محیط زیست و همچنین فن آوری های متعدد پیشگامانه مطرح است، École Polytechnique یک هسته فلسفی مشابه را حفظ می کند. یک مدافع مدافع این ایده که نوآوری تنها رانندهی رونق عمومی است، این دانشگاه نقش مهمی در ارتقای تولید مثبت، اقتصادی و علمی دارد.

École Polytechnique تولید و به اشتراک گذاری دانش چند رشته ای از بالاترین سطح می پردازد

به عنوان یک موسسه آموزش عالی، الزم به طور طبیعی به دنبال به اشتراک گذاشتن دانش جدید ترین دانش آموزان برای بهره گیری از دانش آموزان خود است، که بر اساس معیارهای برتر است که بر اساس آن شناخته شده است.

با این حال، École Polytechnique نیز دانش را ایجاد می کند، زیرا استادان آن هم معلمان و هم محققان هستند. این مرکز حدود بیست آزمایشگاه دارد که نزدیک به مؤسسات تحقیقاتی ملی فرانسه مشارکت دارند و متعهد به همکاری معتبر بین المللی هستند. هدف این آزمایشگاه ها دستیابی به نتایج در قالب حقوق مالکیت معنوی و نشریات در مجلات برجسته در هر دو تحقیق بنیادی و کاربردی است.

École Polytechnique به عنوان چند رشته ای در آموزش و پژوهش خود است. در حدود 10 رشته علمی، از جمله علوم انسانی و علوم انسانی، بر اساس هشت مضمون که همکاری بین آزمایشگاه ها را تشکیل می دهند، تمرکز دارد. چنین مدل ناشی از مشاهدات است که نوآوری های پربار که توسط جامعه پذیرفته می شوند از رویارویی و همکاری رشته ها و از جمله فلسفه متولد می شوند.

École Polytechnique در خدمت جامعه، شرکت ها و دانش آموزان خود است

در یک جامعه آگاه و همراه ، بهترین دانشجویان امروز در سراسر جهان می توانند از هر تعداد دانشگاه انتخاب کنند. آموزش عالی یک رقابت بین المللی است و l'X سهم خاص خود را از رقبا دارد - که اتفاقاً غالباً شریک زندگی هستند - وجه مالی آنها از منابع دولتی و خصوصی قابل توجه است.

در این محیط تحریک کننده، هدف École Polytechnique توسط دانشجویان استثنایی از سراسر جهان به عنوان موسسه ای شناخته شده است که می توانند پایگاه دانش و دانش را بدست آورند و دسترسی به شبکه ای از دانش آموزان سابق را به دست آورند که به آنها اجازه می دهد برای داشتن زندگی حرفه ای با توجه به جاه طلبی های خود.

این دانشگاه همچنین فعالیت های خود را طراحی می کند تا به سود شرکت هایی که ارزش دارند، بهره مند شوند. امیدوار است که نتایج تحقیق و توسعه خود را ارائه دهد که به آنها امکان می دهد تا در سطح صنعتی و اقتصادی موفق شوند.

در نهایت، École Polytechnique نقش آن را در جامعه فراموش نمی کند. نقش دانشگاه گسترش دانش محدود به نشریات پژوهشی نیست و در حال حاضر به آموزش آنلاین از طریق "Formations en Ligne Ouvertes à Tous" (جلسات آموزش آنلاین برای همه) گسترش می یابد. نفوذ آن در سراسر جامعه بیش از یک سطح آموزشی و علمی دیده می شود؛ اگر چه اقدامات آن برای ترویج ایجاد کسب و کار، دسترسی دانشگاه در حال حاضر گسترش یافته است تا شامل توسعه اقتصادی شود.

ارزش ها برای تکمیل دانش

L'X فقط برای ایجاد دانش نیست. این تلاش برای ایجاد ارزش نمونه در دانش آموزان و اساتید پژوهشی است.

علم و وجدان: فرقه ی یکپارچگی و حس منافع عمومی بخشی از فرهنگ عمیقا ریشه دار آن است. به طور گسترده ای، École Polytechnique به جهان باز است و با مشتاقانه تجارب جدید را می پذیرد.

این دانشگاه در حال حاضر این ویژگی های اساسی را با ویژگی هایی که به همان اندازه اهمیت دارند، یعنی استبداد و روحیه کارآفرینی، ترکیب می کند و کیفیت های حیاتی در یک جهان است که لبخند بر تیم هایی است که به سرعت و به خطر می اندازند، لبخند می زند.

با افتخار از گذشته، L'X متعهد به انقلاب های علمی، تکنولوژیکی و صنعتی در قرن 21 می باشد.

تاریخچه École Polytechnique

محصول انقلاب فرانسه و عصر روشنگری، École Polytechnique دارای یک تاریخ غنی است که بیش از 220 سال است. از زمان آغاز آن، مدرسه دارای سنت عالی و تعهد به خدمت به منافع مشترک است.

رتبه بندی

École Polytechnique یک مدرسه مهندسی پیشرفته فرانسه است که در مقیاس ملی و بین المللی رقابتی است.

N ° 1 بهترین گراند اکشن های فرانسه در زمینه علم و فناوری / همه رتبه بندی های فرانسوی ترکیبی / L'Usine Nouvelle / L'Étudiant

> رتبه بندی های اروپا

شماره 1 فرانسه و شماره 16 بهترین دانشگاه های اروپایی / رتبه بندی جهانی دانشگاه QS 2018

> رتبه بندی جهانی

N ° 1 فرانسه و N ° 2 بهترین دانشگاه های کوچک جهان / تایمز تحصیلات عالی 2018

شماره 1 فرانسه و شماره 4 در سرتاسر جهان برای رهبران کسب و کار آموزش و پرورش / طبق فهرست Alma Mater 2017

مشارکت مدنی

غلبه بر چالش های عمده اجتماعی، جدایی ناپذیری از تاریخ و سنت École Polytechnique ، در پیگیری تعالی، پیشرفت و علم است. با چشم انداز پذیرش و دسترسی، مدرسه به شدت متعهد به یک سیاست توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی است.

مکان ها

سرخپوشان

Address
91128 سرخپوشان, ایل دو فرانسه, فرانسه