University Of Professional Studies Accra

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیانیه ماموریت

ما در تلاش برای ارائه و ترویج آموزش عالی حرفه ای و آموزش در کسب و کار و دیگر علوم اجتماعی رشته مربوط با اعمال نفوذ یک ترکیب ساختار دانش با حرفه ای در غنا و فراتر از آن.

ما اعتقاد داریم که برای اولین بار مسئولیت ما این است به دانش آموزان، کارکنان، والدین، فارغ التحصیلان و همه دارندگان سهام است. در نشستی نیاز خود، همه چیز ما مجسم بورس تحصیلی حرفه ای با. یک بورس تحصیلی برای ما به معنی "پیگیری و کسب دانش" و حرفه ای به معنی "استفاده از دانش برای توسعه در راه اخلاقی" این دو نیروهای کلیدی رانده از وجود UPSA است.

زمینه های کاربردی اصلی

در دستیابی به ماموریت و اهداف آن، دانشگاه متکی بر سه زمینه های کاربردی که عبارتند از:

  • آموزش و یادگیری
  • تحقیقات و خدمات اجتماعی
  • توسعه کسب و کار و آموزش مهارت های

فرصت برای دانش آموزان

UPSA است توسط شورای اعتباربخشی مدارس کسب و کار تمرین، یک بدن اعتبار بین المللی بسیار شناخته شده در ایالات متحده معتبر است.

به گزارش روابط صنعتی برای حمایت از روابط قوی تر با صنایع، حرفه ای موسسات کانون ها، و نهادهای مشابه در دانشگاه ها ایجاد شد. وزارت کمک می کند تا دانش آموزان به دست آوردن کارآموزی / فایل های پیوست عملی، هماهنگی فعالیت های خدمات ملی، و مسائل حروف تحقیقات علمی به دانش آموزان برای کار تحقیقاتی خود را.

CIM، ICSA، و ACCA: هنگامی که شما در یک برنامه درجه ثبت نام، شما این فرصت را به از آموزش رایگان بهره مند شوند در هر برنامه حرفه ای، یعنی دارند.

مرکز آموزش های بین المللی و همکاری دفتر یک دانشجوی بین المللی برای کمک به و ارائه خدمات به دانشجویان بین المللی در UPSA. آنها با دانشجویان بین المللی با ویزا کمک می کند، یکپارچه سازی را به غنا و زندگی دانشجویی، و ارائه مشاوره در محل اقامت. UPSA در شرق Legon، در حومه مسالمت آمیز و به خوبی توسعه یافته آکرا، پایتخت شهرستان از غنا واقع شده است. منطقه اطراف دانشگاه دارای یک آرایه وسیعی از رستوران ها و مراکز خرید برای راحتی دانش آموزان. پردیس نیز با یک کلینیک پزشکی کامل، غذاخوری برای وعده های غذایی و میان وعده، پنج داستان پیچیده کتابخانه دولت از هنر، خدمات مشاوره، و یک خوابگاه برای دانش آموزان در راه رفتن فاصله مجهز شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به ما مراجعه کنید: http://www.upsa.edu.gh/

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید LLB » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MPhil / کارشناس ارشد رهبری

Campus تمام وقت 24  September 2018 غنا Accra

کارشناسی ارشد علوم در برنامه رهبری یک برنامه یادگیری تلفیقی از دانشکده تحصیلات تکمیلی از دانشگاه آکرا مطالعات حرفه ای است. برنامه در نظر گرفته شده به توسعه رهبران با تاثیر جهانی است. [+]

MPhil / کارشناس ارشد رهبری

استاد از برنامه علمی

کارشناسی ارشد علوم در برنامه رهبری یک برنامه یادگیری تلفیقی از دانشکده تحصیلات تکمیلی از دانشگاه آکرا مطالعات حرفه ای است. برنامه در نظر گرفته شده به توسعه رهبران با تاثیر جهانی است. برنامه با ورودی از رهبران عملیات جهانی از انواع / سازمان های غیر دولتی دولتی، خصوصی و غیر انتفاعی توسعه داده شد.

این برنامه برای کسانی که کار در طراحی و یا علاقه مند به کار در سازمان هایی مانند سفارت خانه ها، کمیسیون های بالا، سازمان های غیر دولتی بین المللی، شرکت های انجام کسب و کار در بازار جهانی، دولتها، مقامات بخش دولتی، و سرویس های امنیتی.... [-]


تماس
آدرس پستی
P.O.Box LG 149 OR
Tel: +233 303-937542

GH
آدرس محل سکونت
East Legon
Accra, GH