GIMPA Ghana Institute of Management and Public Administration

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

بررسی اجمالی از GIMPA

موسسه غنا مدیریت مدیریت و عمومی (GIMPA) در سال 1961 به عنوان یک پروژه مشترک صندوق ویژه غنا دولت / سازمان ملل (UN) تاسیس شد. در اصل به نام موسسه مدیریت عمومی، آن تشکیل شده بود به عنوان یکی از نهادهای کلیدی استراتژیک برای توسعه سیستم های اداری عمومی، به ارائه کارمندان دولت با شایستگی اداری و حرفه ای، و برای برنامه ریزی و مدیریت خدمات ملی، منطقه ای و محلی است.

در سال 1966، حمایت مشترک به پایان رسید و سازمان ملل متحد به طور رسمی موسسه به دولت غنا تحویل داده شد. در سال 1969، موسسه پس از آن دوباره تعیین شد به عنوان موسسه غنا اداره و مدیریت عمومی به منعکس کننده گسترش توابع آن است. برای بیش از 50 سال، فعالیت های GIMPA شده اند توسط پنج حکم پی در پی هدایت شده است، با شروع با اولین ابزار قانونی از 1961 به قانون GIMPA فعلی، 2004 (قانون 676).

هر دستور وضعیت موسسه به عنوان موسسه توسعه مدیریت ملی میگوید که برای مطالعه مدیریت عمومی و مدیریت غنا فراهم می کند. توسط شدن رسالت خود، GIMPA اکنون ارائه می دهد دوره در مناطق خود را از قابلیت منجر به اعطای گواهی، دیپلم و درجه تا سطح دکترا. زمینه های شایستگی تعریف شده که شامل آموزش و آموزش و پرورش در رهبری، مدیریت، مدیریت عمومی و فن آوری. امروز، GIMPA است خود را به موسسه توسعه مدیریت منجر تبدیل و مؤسسه آموزش عالی عمومی مستقل با استقلال مالی و عملیاتی است.

ماموریت GIMPA است برای حفظ یک مرکز تعالی برای آموزش در مدیریت عمومی و کسب و کار، به طور مداوم افزایش قابلیت از مدیران سطح متوسط ​​و بالا در بخش های دولتی و خصوصی و همچنین سازمان های غیر دولتی (NGO) هر دو در غنا و بین المللی، به کارآمد و موثر مدیریت موسسات و کسب و کار خود را. این موسسه توسط هیئت ملی اعتباربخشی معتبر.

علاوه بر مجوز رسمی و سازمانی، برنامه های دانشگاهی GIMPA را نیز توسط هیئت ملی اعتباربخشی معتبر. موسسه است تا از چهار مدرسه، یعنی ساخته شده است:

 • مدرسه کسب و کار
 • مدرسه خدمات عمومی، و حکومت
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده فناوری
ماموریت

چشم انداز

برای اینکه یک موسسه جهانی از برتری در توسعه دانش و نرم افزار.

ماموریت

ما در ساخت سرمایه انسانی از طریق آموزش با کیفیت نوآورانه. ما این کار را با ارائه آموزش ها و برنامه های پژوهش و مشاوره خدمات برای شهروندان مهم هستند مربوطه در رهبری، مدیریت، خدمات عمومی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و قانون است. ما از طریق استفاده از یک هیئت علمی و کارکنان متنوع و فکری درگیر؛ امکانات مدرن. سیستم های کارآمد و فرآیندهای بیمه های رهبری اخلاقی.

هدف از موسسه

هدف کلی از موسسه است که به آموزش خدمتگزاران مردم کشور و به ارائه آموزش و پرورش، آموزش و خدمات در زمینه های رهبری، مدیریت و مدیریت عمومی برای بخش دولتی، بخش خصوصی و سازمان های غیر دولتی.

 • برای رسیدن به هدف خود، موسسه باید توابع زیر را انجام دهد:
 • ترویج آموزش و پرورش، آموزش و خدمات در زمینه های رهبری، مدیریت کسب و کار و دولت؛
 • ارائه خدمات پشتیبانی مشاوره حرفه ای، بی طرفانه و اختصاص داده شده به مناطق مختلف دولت به منظور افزایش ظرفیت خود را برای توسعه پایدار و مدیریت؛
 • ترویج توسعه مهارت های مدیریتی برای افراد شاغل در بخش های دولتی و خصوصی از جمله هیچ دولتی سازمان (NGO ها)، و ایجاد آگاهی از نیاز به آموزش و پرورش، آموزش و ارائه خدمات در زمینه های رهبری، مدیریت و مدیریت به عنوان یک الزامی برای حفظ حیات این سازمان در توسعه اقتصاد؛
 • ترویج استفاده از فناوری اطلاعات به عنوان یک ابزار ضروری برای ایجاد مزیت رقابتی و افزایش خروجی برای توسعه ملی؛
 • کمک به شرکت غنا از طریق مقرون به صرفه آموزش و پرورش، آموزش و ارائه خدمات، پژوهش و مشاوره برای رسیدن به کنترل صرفه جویی در هزینه.
 • ارتقای درک و همکاری بین موسسات بخش عمومی و خصوصی در رابطه با دولت و مدیریت تعهدات عمومی؛ و
 • دوره منجر به اعطای گواهی، دیپلم و درجه در مناطق مؤسسه صلاحیت، موضوع به شرایط مانند مقامات مسئول آموزش عالی در کشور باید به طور مستقیم.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدیریت کسب و کار، دلگرمی

Campus پاره وقت September 2018 غنا Accra

، دلگرمی درجه مبتنی بر تحقیق است که فارغ التحصیلان را برای مشاغل دانشگاهی در زمینه های مختلف کاربردی کسب و کار در موسسات عالی و در گروه های پژوهشی سازمان است. این برنامه بر توسعه مهارت در درک نظریه، فرایند پژوهش و روش. [+]

اگر شما به دنبال برای:

مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار با اعتبار در سطح جهانی دانشکده جهانی با آخرین دانش در رهبری و مدیریت بهترین مجموعه ای از استادان دکتری واجد شرایط در هر مدرسه کسب و کار در غنا یک پیوند قوی بین یادگیری در کلاس درس و تمرین کسب و کار جهانی به منظور بالا بردن مدیریت و مهارت های رهبری خود را به بالاترین استاندارد جهانی

سپس GIMPA بازی خود را کامل است.

، دلگرمی درجه مبتنی بر تحقیق است که فارغ التحصیلان را برای مشاغل دانشگاهی در زمینه های مختلف کاربردی کسب و کار در موسسات عالی و در گروه های پژوهشی سازمان است. این برنامه بر توسعه مهارت در درک نظریه، فرایند پژوهش و روش. دانش آموختگان از برنامه انتظار می رود که کمک به پیشرفت دانش از شیوه های کسب و کار از طریق تحقیق، آموزش و مشاوره. همچنین برای کسانی که علاقه مند به کسب درجه دکترا در آینده طراحی شده است. برنامه درسی در نظر گرفته شده برای ارائه به دانش آموختگان با یک چشم انداز گسترده ای از کسب و کار به علاوه یک قرار گرفتن در معرض در عمق به یک منطقه محتوای کسب و کار خاص و روش های پژوهش.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Greenhill
Accra, GH
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
Roman Catholic Basilica,
Roman Hill

Kumasi, GH
آدرس محل سکونت
Chapel Hill School
Takoradi, GH
آدرس محل سکونت
Methodist Day Secondary School, Community 11, Adjacent Star Academy
Tema, GH