توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیانیه چشم انداز ما

دانشگاه کالج خدمات مسیحی هدف: برای اینکه یک کلاس اول دانشگاه مسیحیت انجیلی که به ترویج دانش در مورد مسیح از طریق آموزش از مردان و زنان با راستی اخلاقی، تعالی دانشگاهی و شور و شوق به خدمت و تبدیل جامعه است.

اولین کلاس: کالج دانشگاه با هدف ارائه آموزش کلاس اول، امکانات عالی و چشم انداز به طور کلی خوب - محیط اطراف؛ است که، برای اولین بار در همه چیز.

دانشگاه مسیحیت انجیلی: منظور ما کالج دانشگاه نوید خبر خوب از عیسی مسیح و معتقد است که در آموزه های تاریخی ایمان مسیحی.

راستی اخلاقی: انجام بر اساس اخلاق مسیحی و سبک زندگی نشان می دهد که رابطه سازگار به کلام خدا و حاکمیت قانون است.

برتری علمی: حرفه ای و دانشگاه رفته و توانایی به استفاده از دانش برای حل و یا دست زدن به مسائل معاصر را تحت تاثیر قرار کلیسا و جامعه.

شور و شوق به خدمت: خدمت با تعصب و غیرت و شور و شوق.

بیانیه ماموریت ما

کالج دانشگاه خدمات مسیحی یک مرکز علمی تعالی برای آموزش، پژوهش و خدمات در الهیات، علوم کاربردی و علوم انسانی در یک انجیلی و صدا محیط زیست اخلاقی.

تاریخچه

کالج به عنوان ادغام دو دیدگاه در ژانویه سال 1974 آغاز شد. یک گروه از غنا مسیحیان یک چشم انداز از یک وابسته، موسسه پروتستان از یک استاندارد علمی بالا، که مردان و زنان برای تمام انواع وزارت مسیحی آموزش بود.

گروه دوم مبلغان خارج از کشور که یک چشم انداز از یک موسسه برای آموزش کارگران از کلیسا به خوبی تثبیت در جنوب غنا یک رانش را به شمال غنا و کشورهای همسایه که در آن کلیسا نسبتا بسیار کوچک بود تشکیل شده است. ، انجیلی مسیحیت در غنا در اواخر دهه 1960 و 1970 مشخص شد در میان چیزهای دیگر، با تعامل صمیمی و همکاری و تاری فرقه، ماموریت و تفاوت گروه. ترویج ایمان در سراسر جهان برای مسیح (WEC)، که یکی از گروه های تبلیغی در گروه دوم از مبلغان بود، ملک در کوماسی که بر روی آنها چهار خانه مسکونی و یک استودیو رادیو با برنامه های برای ساخت یک ساختمان بزرگ به عنوان خدمت به حال ساخته شده به دست آورده بود آغاز یک کالج آموزش. به زودی دو دیدگاه با هم ادغام شدند.

در اکتبر سال 1974، کلاس های مسکونی برای اولین بار با چهار دانش آموز آغاز شده و کالج از قدرت به قدرت رشد و در حال حاضر یک دانشگاه کالج مسیحیت انجیلی است.

ارزش های اصلی ما

کالج دانشگاه خدمات مسیحی و گرامی داشتن و حمایت از ارزش های اصلی زیر که آن را بداند به عنوان مرکزی و اساسی به موسسه. آن ها هستند:

  • سیادت عیسی مسیح است.
  • تمامیت
  • کار سخت
  • نظارت از منابع
  • حمایت متقابل و مراقبت

ما با ارائه امکانات بالا و برای دانش آموزان:

CSUC شما را در اماکن محیط آکادمیک تحریک است که هم از لحاظ معنوی غنی سازی و اجتماعی انجام. رویکرد جامع و نوآورانه ما نسبت به آموزش و پژوهش کمک خواهد کرد کمک به موفقیت آینده شما و الهام بخش شما برای تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را به عنوان رهبران کارآفرینی و فن آوری زرنگ و دانا.

بخش پذیرش است که در اینجا به شما کمک سراسر فرایند نرم افزار و به شما کمک کند خانه خود را در CSUC پیدا خانواده ما این است همیشه در حال گسترش است و ما مشتاقانه در انتظار استقبال دانشجویان جدید به دانشگاه کالج خدمات مسیحی، CSUC.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Christian Service University College

دانشگاه کالج خدمات مسیحی انتخاب واضح برای پرسنل مدیریت ارشد در سمت های اجرایی که با توجه به در منطقه نظارت و ارزیابی ارتقاء خود است. استاد نخبگان از برنامه رشته علوم در ن ... [+]

دانشگاه کالج خدمات مسیحی انتخاب واضح برای پرسنل مدیریت ارشد در سمت های اجرایی که با توجه به در منطقه نظارت و ارزیابی ارتقاء خود است. نخبگان کارشناسی ارشد برنامه رشته علوم در نظارت و ارزیابی (M & E) اولین از نوع خود را به هر دانشگاه در منطقه غرب آفریقا زیر راه اندازی می شود است.

با توجه به رئیس گروه برنامه ریزی و توسعه از CSUC آقای پاول کیتسون B. آساموا با اتکا افزایش غنا در سازمان های بین المللی و سازمان های کمک کننده برای بودجه و دیگر اشکال حمایت به حرکت برنامه های توسعه، برنامه ها و پروژه ها است، وجود دارد نیاز به آموزش حرفه ای کالیبر بالا در سطح تحصیلات تکمیلی در نظارت و ارزیابی. "دانش عمیق در نظارت و ارزیابی اندک است و در بیت است. این جامع نیست. و در جایی که سازمان نیاز پرسنل با دانش و مهارت های جامع در M & E، آنها اغلب صرف هزاران دلار به آنها ارسال به خارج از کشور برای دریافت آموزش، گفت: "آقای آساموا. "این ابتکار از پروفسور سام AFRANE رئیس جمهور CSUC در بردن این برنامه به آستان خود را ستوده است و می شود روش های بهتر و مقرون به صرفه تر از به دست آوردن کیفیت آموزش و پرورش و آموزش در M & E، افزود:" آقای آساموا. این برنامه که دارای اجزای هر دو نظری و عملی، دست در با 12 ماه کار و پژوهش اجزای فشرده و همچنین سه ماه برای پایان نامه است. این برنامه هدف قرار... [-]
غنا کوماسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Christian Service University College

در راستای اهداف استراتژیک CSUC و نیاز ملی برای حرفه ای مجرب و آگاه، هدف از این برنامه کارشناسی ارشد است که به توسعه حرفه ای که اخلاقی و دانش یکپارچه از حسابداری و امور ما ... [+]

بررسی اجمالی

در راستای اهداف استراتژیک CSUC و نیاز ملی برای حرفه ای مجرب و آگاه، هدف از این برنامه کارشناسی ارشد است که به توسعه حرفه ای که اخلاقی و دانش یکپارچه از حسابداری و امور مالی مورد نیاز برای مدیریت و عملکرد پایدار کسب و کار و سازمان های معاصر .

اهداف برنامه

هدف از کارشناسی ارشد. حسابداری و امور مالی برنامه عبارتند از:

به منظور ارائه فارغ التحصیلان با دانش صدای حسابداری و امور مالی شیوه های مدرن و مدل برای مدیریت موثر و اخلاقی در سازمان شود. به منظور افزایش فارغ التحصیلان درک در استفاده از مدل های تجربی، نظریه ها و مفاهیم کلیدی در حسابداری و امور مالی. برای توسعه حل مسئله و مهارت های تحلیلی از فارغ التحصیلان مورد نیاز برای کسب و کار / تجزیه و تحلیل مالی و تحقیق در حسابداری و امور مالی. برای گسترش دانش از دانش آموزان در حسابداری یکپارچه و امور مالی؛ در نتیجه ارائه کارشناسی ارشد. حسابداری و امور مالی فارغ التحصیل سود اضافه شده از معافیت البته بیشتر در برنامه های سازمان های حرفه ای. پذیرش مورد نیاز ... [-]
غنا کوماسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

School Video 1

School Video 2