CEIBS Africa

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

CEIBS ایجاد CEIBS مدرسه پیشرو کسب و کار سرزمین اصلی چین است، با سه برنامه در سطح جهانی توسط بار مالی قرار گرفت. CEIBS ماموریت: برای آموزش رهبران مسئول آشنا در چین عمق، جهانی و پهنا.

چشم انداز CEIBS: برای تبدیل شدن به محترم ترین مدرسه کسب و کار بین المللی از طریق ایجاد ارتباط شرق و غرب در آموزش، پژوهش، و عمل کسب و کار و با ترویج توسعه اجتماعی و اقتصادی چین از طریق خلق دانش بالا تاثیر و انتشار. CEIBS در 8 نوامبر سال 1994 در شانگهای تاسیس شد. بر اساس دانشگاه خود را در منطقه پودونگ (Pudong) از شانگهای، مدرسه یک سرمایه گذاری مشترک نیست برای سود تحت یک توافق بین MOFTEC و کمیسیون اروپا تاسیس شده است. امروز، CEIBS همچنین دارای دفاتر و برنامه در پکن، شنژن و آفریقا و ارائه می دهد یک برنامه گواهی در مناطق چین در حال توسعه.

CEIBS همکاران

در ایجاد CEIBS، احزاب امضای قرارداد موسس رسمی دانشگاه تانگ جایو شانگهای و بنیاد اروپا برای توسعه مدیریت (EFMD) بود. این سازمان همچنان به ارائه تضمین های نهادی است که CEIBS یک مرکز عالی در مدیریت کسب و کار و پژوهش در آسیا و سراسر جهان است. بیش از یک صد سال، دانشگاه شانگهای حمل و نقل یکی از دانشگاه های پیشرو در چین است. این تماس های گسترده و بلند مدت با کسب و کار در این کشور است، و در نتیجه قادر به تسهیل روابط CEIBS با شرکت های بزرگ جهان چینی است. EFMD یک سازمان عضو بین المللی است، مستقر در بروکسل، بلژیک. با بیش از 700 سازمان عضو از دانشگاه (از جمله 500 از مدارس پیشرو کسب و کار در جهان)، کسب و کار، خدمات عمومی و مشاوره در 80 کشور، EFMD فراهم می کند فروم منحصر به فرد برای اطلاعات، تحقیقات، شبکه و بحث در نوآوری و بهترین عمل در توسعه مدیریت . EFMD در سطح جهان به عنوان یک نهاد مجوز رسمی از کیفیت در مدیریت آموزش و پرورش به رسمیت شناخته شده و خدمات اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های مدرسه کسب و کار، دانشگاههای سازمانی و برنامه های یادگیری فن آوری های پیشرفته ایجاد کرده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس

China Europe International Business School (CEIBS) Africa

آدرس Museru Road 3
Accra, Ghana
وب سایت http://www.ceibs.edu/
تلفن