توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مطالعات بانکداری و مالی دانشگاه استراتکلاید مدرسه کسب و کار در عمان وضعیت مجوز رسمی سه استراتکلاید مدرسه کسب و کار و رتبه بندی های بین المللی آن را در رده های بالای مدارس کسب و کار جهانی است. تمجید اخیر ما عبارتند از:

سه گانه معتبر توسط AMBA / EQUIS و AACSB اولین اکونومیست رتبه بندی جهانی از گزارشها به اجرایی (جولای 2013). MBA استراتکلاید دانشکده کسب و کار در مدارس کسب و کار در انگلستان و در 10 صفحه اروپایی قرار گرفت بالا 5. به طور کلی استراتکلاید 28 از 62 مدرسه کسب و کار بین المللی قرار داده شد. 11th در انگلستان، 25 در اروپا و در جهان 87 (FT MBA جهانی رتبه بندی دی 2013) 8 در انگلستان، 16 در اروپا و 54 در جهان (اکونومیست که MBA اکتبر 2012) صفحه 6 در انگلستان (اروپا مدارس کسب و کار رتبه بندی، فایننشال تایمز، نوامبر 2013) NO.6 در جهان در Corporae استراتژی (FT بازارهای MBA بررسی 2013)

استراتکلاید MBA در عمان استراتکلاید MBA در عمان، مدیریت توسط دانشکده مطالعات بانکداری و مالی دارای یک سبک قابل انعطاف از تحویل ترکیب پاره وقت و عناصر آموزش باز را در یک فرمت 180 اعتباری. دانش آموزان می توانند در شغل خود باقی بماند و کل دوره خود را فقط در دو سال است. این باعث می شود برنامه ما یک جایگزین مناسب برای هر دو شما، فرد، و برای شرکت شما.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: