Muscat University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت ، چشم انداز و ارزشهای Muscat University در چهار موضوع اساسی پشتیبانی می شود: اخلاق ، تعالی ، کارآفرینی و نوآوری.

مأموریت

برای تبدیل افراد و جوامع از طریق تدریس مشغول صنعت ، تحقیق و پژوهش و یادگیری که هم دقیق و هم مرتبط است. ما با فراهم کردن محیط یادگیری مساعد در فرهنگ فراگیر شهروندی جهانی ، به موفقیت خواهیم رسید. ما بورسیه هایی را که شامل همکاری ، تعامل با جامعه باشد ، تسهیل خواهیم کرد و رویکردهای نوآورانه ، کارآفرینی و اخلاقی را در کلیه فعالیت های خود ترویج می کنیم.

چشم انداز

بودن یک چراغ تعالی در نوآوری و کارآفرینی ، ارائه آموزش با کیفیت بالا ، تسهیل در یادگیری و انجام تحقیقات دقیق و مرتبط با اولویت های اجتماعی و اقتصادی عمان و منطقه گسترده تر در حوزه های انتخابی ما.

ارزش های

دانشجویان و کارکنان Muscat University کاملاً متعهد هستند که:

  • تعالی در یک محیط یادگیری که رشد فردی و حرفه ای را ممکن می کند.
  • اخلاق جایی که هر دانشجو و کارمند دانشگاه خود را با بالاترین معیارهای اخلاقی نگه می دارند.
  • پیروی کامل از کلیه قوانین و مقررات عمان و هر کشور دیگری که دانشجویان و کارمندان در آن فعال هستند.
  • رویه های تجاری با مسئولیت پذیری و سرمایه گذاری های اجتماعی که باعث ایجاد ارزش پایدار بلند مدت در کمک به دگرگونی جوامع و جوامع می شود.
  • پاسخگو بودن به مسائل جهانی ، اجتماعی و زیست محیطی.

تاریخچه برند MU

پیام معاون صدر اعظم

بسیار خوشحالم که شما را در Muscat University استقبال می کنم.

چشم انداز Muscat University این است که افراد را از طریق آموزش های با کیفیت و با محوریت تحقیق و مشغول صنعت تبدیل کند. این دیدگاه در هر کاری که انجام می دهیم پایه گذاری شده به تعهد به رویکردهای اخلاقی است به این معنا که هر دانش آموز مورد احترام ، پرورش و پشتیبانی قرار می گیرد تا به آنها در رسیدن به بهترین های خود کمک کند.

برنامه های این دانشگاه از طریق سه دانشکده تجارت و مدیریت ، مهندسی و فناوری و حمل و نقل و لجستیک به همراه برنامه بنیاد ارائه می شود که دانشجویان را برای کارشناسی ارشد انتخابی خود آماده می کند.

برنامه های کارشناسی ارشد ما از طریق مشارکت با دانشگاه کرنفیلد ارائه می شود و برنامه های کارشناسی ما با همکاری دانشگاه استون تحویل داده می شود. هر دو کرنفیلد و استون در دانشگاه های انگلستان پیشرو هستند و ما مفتخریم که چنین همکاری های محکمی دارند که با برنامه های معتبر بین المللی و حرفه ای ارائه می شود که عمدتاً توسط دانشکده پرواز انجام می شود. برنامه بنیاد با کیفیت توسط دانشگاه استون تضمین شده است و به همین دلیل دانشجویانی که این برنامه را پشت سر می گذارند ، دیگر نیازی به آزمون زبان انگلیسی ندارند تا بتوانند در دوره لیسانس شرکت کنند.

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه های خود ، به دانشجویان Muscat University مدرک اعم از Muscat University و همچنین از موسسه شریک مربوطه آن ، یا دانشگاه کرنفیلد یا دانشگاه استون اعطا می شود.

Muscat University با سرمایه گذاری زیاد در توسعه مهارت های کارآفرینی دانشجویان ما از طریق فعالیت هایی که مکمل تجربیات کلاس خود از جمله مکان های صنعت و برنامه های تبادل برای ارتقاء دیدگاه ما در زمینه توسعه فارغ التحصیلان شغلی و شهروندان جهانی است ، تجربه دانشجویی ما را بیشتر می کند. شما دانشجوی کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشید ، با پیوستن به Muscat University ما یک تجربه آموزشی و یک سفر دانشجویی را برای شما فراهم خواهیم کرد که نه تنها زندگی شما را برای همیشه غنی سازد بلکه به نیازهای کارفرمایان و انتظارات یک فارغ التحصیل قرن 21 نیز مرتبط خواهد بود.

من مشتاقانه منتظر استقبال شما از Muscat University هستم. پیام معاون صدر اعظم

استاد یوسرا موزوقی

معاون صدر اعظم

مکان ها

مسقط

Address
Muscat University
Building 2089
AI Ghubra North

PO Box 550,PC 130 مسقط, استان مسقط, عمان