Centre of Management and Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم؟

یک شرکت خدمات آموزش و پرورش ارائه خدمات آموزش و پرورش با کیفیت بالا از کالج ها و دانشگاه های معتبر جهانی به رسمیت شناخته و.

دیدگاه ما

به انتخاب اول در ارائه خدمات آموزش و پرورش با کیفیت بالا.

ماموریت ما

برای ارائه بالاترین خدمات آموزش و پرورش با کیفیت.

اهداف ما

ارائه آموزش به بالا جامعه ما است. انتقال تجربه جهانی به محیط زیست محلی است. توسعه منابع انسانی در زمینه کسب و کار.

درباره آموزش و پرورش NCC

آموزش و پرورش NCC ارائه بین المللی پیشرو و اعطای بدن با کیفیت بالا و مدارک آموزش عالی بریتانیا است. ما با ارائه مدارک انعطاف پذیر و مقرون به صرفه در کسب و کار و آن را به بیش از 200 مدرسه، کالج و دانشگاه در سراسر جهان است. ما در 45 کشور افزایش جان هزاران نفر را دانش آموزان هر سال به کار گیرند. در میان اولین بدن به جایزه مدارک IT، با شروع در سال 1966 به عنوان یک ابتکار دولت، آموزش و پرورش NCC به دست آورده شهرت در سراسر جهان برای برتری آموزشی. امروز، آموزش و پرورش NCC ارائه می دهد مجموعه ای از internationally- به رسمیت شناخته شده کسب و کار، و پایه و اساس سطح مدارک. برنامه های انعطاف پذیر ما با شما در ذهن طراحی شده است، به این معنی که بدون توجه به محل سکونت خود، یک مدرک بریتانیا است که به راحتی به شما در دسترس است. آموزش و پرورش معتقد است که NCC آموزش عالی باید به نیازهای شما و به تقاضای صنعت اقتباس شده است. ما غرور خودمان را افزایش اعتبار خود را استخدام و به شما یک انتخاب مسیرهای پیشرفت و ابزار شما نیاز به موفقیت. این که آیا شما در حال مطالعه به منظور بهبود چشم انداز شغلی خود، مایل به تحصیلات دانشگاه در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد، شما می توانید مطمئن باشید که یک مدرک تحصیلی است آموزش و پرورش NCC با توجه به نیازهای شما وجود دارد. ما در زندگی بیش از یک میلیون دانش آموز در سراسر جهان اند غنی شده است. را گام بعدی برای دستیابی به کیفیت بالا، مدرک تحصیلی بریتانیا مقرون به صرفه.

تعیین استاندارد در آموزش و پرورش کیفیت

آموزش و پرورش NCC جهانی سازگار در فرآیندهای تصویب رسید به اعتبار و نظارت بر مراکز شریک معتبر است. استاندارد در سراسر جهان یکسان هستند، با مقالات و سؤال، مارک، اعتدال و صدور گواهینامه توسط هیئت علمی از انگلستان کنترل می شود. همه دانش آموزان، صرف نظر از محل خود، همان استاندارد کاغذ و سؤال است که مشخص شده و تعدیل به یک استاندارد برابر در سطح جهان، در نتیجه همه دانش آموزان به همان اندازه ارزیابی و گواهینامه است. همه NCC آموزش و پرورش معتبر مراکز شریک، صرف نظر از صلاحیت در حال ارائه، تحت فرایند اعتباربخشی است. قوام جهانی در کیفیت و خدمات، که معتبر مراکز شریک و دانش آموزان می توانند مطمئن باشند، یکی از دلایلی است که چرا آموزش و پرورش NCC موقعیت خود به عنوان یک رهبر در آموزش عالی فراملی را حفظ کرده است است.

شناخت خارجی و اعتباربخشی

تنظیم شده توسط دفتر صلاحیت و امتحانات رگلاتور (Ofqual) توسط وزارت برای کسب و کار، نوآوری و مهارت های (BIS) به عنوان یک بدن ذکر شده به رسمیت شناخته شده جوایز IT NCC آموزش و پرورش توسط E-مهارت UK شورای مهارت های بخش و جوایز کسب و کار خود را توسط شورای بریتانیا برای اداره (CFA) پشتیبانی
معتبر شریک NCC آموزش و پرورش مرکز ممکن است توسط آژانس UK تضمین کیفیت آموزش عالی (QAA) به عنوان بخشی از بررسی خود را از دانشگاه ارائه مشترک بازرسی

شناخت صنعت

آموزش و پرورش NCC متعهد به افزایش فرصت های شغلی برای دانش آموزان خود پس از فارغ التحصیلی از طریق ایجاد ارتباط قوی با کارفرمایان محترم و افزایش رسمیت شناختن مدارک تحصیلی خود را در سراسر صنعت. فارغ التحصیلان آموزش و پرورش NCC قبلی به شغل با ارزش با شرکت های بین المللی احترام پیشرفت کرده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس
آدرس محل سکونت
Saudi Busines Center, P.O Box 51381
Madina Road, 10th Floor, Office #1007

Jeddah, 21543 SA
رسانه های اجتماعی