Megatrend University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Megatrend University ، یک خانواده خانوادگی آکادمیک با 12 دانشکده و یک موسسه ، امسال نیز دروازه خود را برای فارغ التحصیلان دبیرستان باز می کند و ورود به دنیای آموزش را با توجه به آخرین استانداردهای آموزشی انجام می دهد. اشکال تدریس - سخنرانی ها ، کارهای عملی ، کارگاه های آموزشی ، شبیه سازی ، ارزیابی و سنجش دانش - با توجه به حساسیت ، ریتم ، نیازها و توانایی های جوانان که مشتاق یادگیری چیزهای جدید هستند ، تنظیم می شود.

دلایل زیادی وجود دارد که شما تصمیم می گیرید به راحتی تصمیم بگیرید در Megatrend تحصیل کنید. اولاً ، این به دلیل برنامه های فوق العاده تحصیلی در دانشکده های ما است ، که به دقت برای دستیابی به بالاترین استانداردهای تحصیل ، کارکنان عالی آموزشی ، زیباترین ساختمان مدرن ، جایی که تمام فعالیت های دانشجویی انجام می شود ، ایجاد شده است و در نهایت - به دلیل همکاری بین المللی برجسته آمریکا تا ژاپن و از اسکاندیناوی تا آفریقای جنوبی.

تحصیل در Megatrend همچنین به معنای زندگی اجتماعی بسیار غنی است ، زیرا ما بسیاری از رویدادهای برتر فرهنگی ، هنری و ورزشی را در کشور سازماندهی و پشتیبانی می کنیم.

ارزش متخصصانی که در این دانشگاه تحصیل کرده اند و کیفیت دانش که از کلاس های ما خارج می شود در بازار کار شناخته شده است. فارغ التحصیلان Megatrend University نسبتاً راحت شغل پیدا می کنند و برخی از آنها دارای مشاغل بسیار مسئولانه در امور اقتصادی ، مالی ، فرهنگی ، رسانه ای ، امنیتی و سایر شرکت های دولتی ، سازمان ها و ارگان ها در صربستان و جهان هستند. این را بهترین دانش آموختگان پراکنده از نظر جغرافیایی می بینند ، انجمنی که به دانشجویان کمک می کند حتی پس از فارغ التحصیلی با دانشگاه خود در ارتباط باشند.

دانشجویان سابق ما با این شعار دور هم جمع می شوند:

ما از Megatrend University - این مدرسه خوبی بود!

مکان ها

بلگراد

Address
Maršala Tolbuhina,8
بلگراد, شهر بلگراد, صربستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: