Belgrade Metropolitan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

داستان در مورد آموزش و پرورش مدرن در خاک صربستان در سال 2005 آغاز شده، زمانی که دانشکده فناوری اطلاعات تاسیس شد. توسعه تدریجی اما ثابت شد، و در زمان نقش خود را در آموزش عالی در صربستان رشد کرده است قوی تر. در سال 2010 تازه تاسیس دانشکده مدیریت و دانشکده هنرهای دیجیتال دانشکده فناوری اطلاعات، و سه دانشکده تشکیل پیوست دانشگاه متروپولیتن. توسط نزدیک دنبال روند بازار کار مدرن، ما نیازهای خود را به رسمیت شناخته اند و شروع به ارائه آموزش با کیفیت برای دانش آموزان ما در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات است.

این است که کمی شناخته شده است که در سال گذشته بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان آنلاین مطالعه قرار گرفت. کلاس های درس آینده ما را دنبال کنید در همه جا ما، به عنوان ما تنها با یک کلیک از "راه رفتن" را به کلاس درس را از هر نقطه که ما دوست داریم.

دانشگاه متروپولیتن دانشگاه 1 به ER کردن مطالعه از طریق سیستم آموزش الکترونیک در صربستان است. این حالت از مطالعه شامل تمام چهار سال از مطالعات است. درجه است که دانش آموزان به طور کامل به دست آوردن آنلاین به آنهایی که به دست آورده در مطالعات سنتی برابر هستند، هر دو از لحاظ کاتیونهای واجد شرایط به دست آورده و با کیفیت از دانش به دست آمده.

آموزش الکترونیک

دیگر از حالت مطالعه سنتی، دانشگاه متروپولیتن اجازه می دهد تا آموزش از راه دور از طریق اینترنت. در حال حاضر دانشگاه متروپولیتن دارای بیش از 60٪ از کل دانش آموزانی که از نقاط مختلف جهان (آنلاین) مطالعه: یونان، اتریش، اسپانیا، آلمان، ایالات متحده آمریکا، مکزیک، امارات متحده عربی. با توجه به قانون آموزش عالی، مدرک آنلاین به درجه به دست آورده به طور سنتی برابر است، هم از نظر دانش به دست آمده و مدرک تحصیلی به دست آورده. سخنرانی های چند رسانه ای و آموزش، ادبیات دیجیتال و مواد برای آمادگی آزمون 24 ساعت در روز، که اجازه می دهد تا دانش آموزان و دانشجویان به کار که نمی توانند حضور در سخنرانی به موفقیت مطالعه برای دانش آموزان، می باشد. استادان ما در دسترس دانش آموزان از طریق ویدئو کنفرانس که بدان معنی است که فاصله فیزیکی می کند ارتباط زنده با استادان رد نمی کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • صرب

بازدید کنید MAs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

استاد آنلاین در رشته هنر طراحی رسانه های جدید

Campus تمام وقت October 2018 صربستان Belgrade

یک سال / 60 ECTS، ارائه شده در کلاس تنها [+]

طراحی دوره های رسانه های نوین

یک سال / 60 ECTS، ارائه شده در کلاس تنها

دوره های آموزشی (هر 8 ECTS): نصب و راه اندازی AD426 تعاملی و مداخلات فضای بصری AD441 فیلم و آهنگسازی فیلم برنامه نویسی AD521 هنرهای تجسمی انتخابی AD535 طراحی از کاربران تجربه منحصر به فرد AD446 خلاقیت در نرم افزار موبایل پایان نامه کارشناسی ارشد (12 ECTS) دروس اختیاری (هر 8 ECTS):

انتخابی 1: یکی از دوره های زیر است:

AD527 3D مدلسازی و انیمیشن AD531 ویدئو در رسانه های جدید AD450 دراماتورژی از کوتاه ویدئو و فرم متحرک [-]