توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ما در اینجا برای به اشتراک گذاشتن دانش، مهارت ها و حسن نیت با شما هستیم. با هم می توانیم موفقیت و رضایت حرفه ای را به دست آوریم.

مأموریت، چشم انداز و ارزش ها

آکادمی کسب و کار و مهمانداری هدف آن ارائه آموزش با کیفیت بر اساس برنامه آموزشی معتبر و تجارب بین المللی است. هدف ما این است که دانشجویان را برای چالش های حرفه ای آماده کنیم، چشم اندازهای آنها را گسترش دهیم و به آنها کمک کنیم تا حامل های خود را بسازند.

دوره ها و دوره های ما دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش و مهارت رهبری خود را بسازند و تفکر انتقادی را توسعه دهند. از طریق فاصله یا در کلاس درس دانش آموزان در معرض پایه نظری مدیریت مدرن کسب و کار، گردشگری و مهمان نوازی و جنبه های عملی اعمال دانش است.

ما برنامه های کاربردی را از سراسر جهان جذب می کنیم و هدف ما این است که برای برنامه درسی با کیفیت بالا، پشتیبانی دانشجویی فردی و محیط یادگیری مثبت شناخته شود.

در چهار سال گذشته، آکادمی ABH در سراسر جهان نیز در عربستان سعودی و امارات متحده عربی به عنوان یک دوره کارشناسی کارشناسی و دوره MBA به طور همزمان اجرا شده است و به طور همزمان از طریق رویکرد آنلاین و کلاس ها در استانبول ترکیه و دوره های آموزش از راه دور که در آن بیش از 70 دانشجو از عربستان سعودی و امارات متحده عربی موفق به تحصیل در لیسانس و برنامه MBA شده اند.

ما افتخار می کنیم که دانش آموزان را از همه ی زمینه های کسب و کار مطالعه می کنیم.

این امر به آنها در درک عمیقتر کسب و کار کمک کرده است و به پیشرفت خود در موقعیتهای بالاتر در سازمانهایشان کمک کرده است.

ABH و همکاری

در همکاری با ارائه دهنده ما ATHE، انگلستان و دانشگاه های بین المللی بسیار بالا، ما دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دیپلم بین المللی در مدیریت کسب و کار و گردشگری و مهمان نوازی را ارائه می دهیم. دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیلات دانشگاهی خود در DBA یا Ph.D. سطوح در بهترین برنامه های بریتانیا، سوئیس و ایالات متحده آمریکا را مطالعه خواهد کرد.

10 دلیل برای انتخاب آکادمی ABH

درجه ATHE

بریتانیا معتبر و بین المللی شناخته شده از ATHE است.

انگلیس، آمریکا و دیپلم AU

امکان ادامه تحصیلات دانشگاهی انگلستان، آمریکا و استرالیا به طور مستقیم و دیپلم دانشگاهی.

دانش و مهارت در رهبری و مدیریت.

ما دوره هایی را ارائه می دهیم که دانش و مهارت های خود را در رهبری و مدیریت ایجاد می کند.

تیم ما

گروه بین المللی ما از استادان دارای تجربه فراوان در زمینه تدریس هستند و هنوز هم با صنعت فعال هستند که آنها را قادر می سازد تا دانش خود را به طور مداوم و مهارت های تدریس خود را به روز کنند.

گزینه های مطالعه انعطاف پذیر

کلاس های کوچک، ارتباط منظم با استادان، معلمان شخصی و گزینه های مطالعه انعطاف پذیر. ما به دانشجویانمان احترام می گذاریم که کار و تحصیل را هماهنگ می کنند و در طول روز بعد از ظهر و تعطیلات آخر هفته مشاوره با معلمان ما را تنظیم می کنند.

کتابخانه ها

محیط یادگیری مدرن و دسترسی به کتابخانه های بین المللی.

ایده ها

تبادل ایده ها با همتایان کشورهای مختلف.

کارآموزی

در وب سایت ما آخرین فرصت های شغلی را اعلام می کنیم، بنابراین شما می توانید کار نیمه وقت و گاه به گاه برای حمایت از تحصیلات خود، و همچنین دوره های کارآموزی و تحصیلات تکمیلی را پیدا کنید.

ارزش های طول عمر

از آنجا که شما از مطالعات خود لذت می برید و ارزش های طول عمر را به دست می آورید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: