Universidad UNIACC

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه هنر، علوم و ارتباطات، UNIACC، یک شرکت مستقل خصوصی آموزش عالی است. چشم انداز آن این است که یک دانشگاه به رسمیت شناخته شود برای ارائه آموزش عالی کیفیت در اشکال مختلف از آموزش و یادگیری حضور -in، مخلوط و عدم حضور (کامل آنلاین) - به طوری که برنامه های خود را تسهیل دسترسی به آموزش عالی برای همه کسانی که مایل به آموزش در مناطق هنری علوم اجتماعی و مدیریت، با تاکید بر ارتباطات، استفاده از فن آوری و نوآوری است.

Universidad UNIACC یک موسسه رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش از شیلی و یک موسسه توسط کمیسیون ملی اعتباربخشی (CNA) معتبر است.

تاریخ

امروز، بیش از نه هزار فارغ التحصیلان Universidad UNIACC قهرمانان زمینه کار مختلف جهان ارتباطات می باشد.

پیدایش Universidad UNIACC قدمت آن به سال 1981 زمانی که مرکز آموزش فنی نام برتر (CFT IACC) موسسه هنر و ارتباطات علوم ساخته شده است. این اولین مرکز آموزش عالی و متخصص در حرفه ای آموزش برای دنیای ارتباطات شیلی بود.

بنابراین، برنامه های درسی و آموزش منجر به مشاغل از تکنسین ارشد در زمینه های ارتباطات سمعی و بصری و تبلیغات ایجاد شد.

در سال 1987، IACC CFT رسمیت قانونی و موسسه حرفه ای IACC شد. در سال 1989، با حمایت از متخصصان برجسته، دانشگاه هنر، علوم و ارتباطات، UNIACC تاسیس شد.

Universidad UNIACC با هدف توسعه یک پروژه سازمانی و دانشگاهی متعهد به ترویج هنر، فرهنگ، علوم انسانی، فن آوری و ارتباطات جدید متولد شد.

این دانشگاه شروع به تدریس حرفه ای در روزنامه نگاری و معماری در سال 1991.

به موازات، او شروع به در حال توسعه یک ساختار مدیریت شرکت های بزرگ و خود ارزیابی، با هدف بهبود فرآیندها، روش ها و روش سیستماتیک و مستمر است.

عنوان پروژه علمی دانشگاه به سطوح بالاتری از موفقیت و تثبیت به دست آورد، دوره ها و برنامه های جدید اضافه شد. در سال 1993، موسسه مشاغل روانشناسی، روابط عمومی، تبلیغات و طراحی را باز کرد.

همراه با گسترش ارائه دانشگاهی، Universidad UNIACC زیرساخت های فیزیکی و تکنولوژیکی، سیستم ها، آزمایشگاه های موضوعی و تجهیزات پیشرفته خود افزایش یافته است.

در این مرحله از زندگی نهادی آن، دانشگاه به شدت ترویج روابط بین المللی، تشکیل یک شبکه گسترده ای از لینک ها و اطلاعات تماس با موسسات معتبر علمی در امریکا لاتین، ایالات متحده و اتحادیه اروپا است.

در سال 1998، دانشگاه و جو در زمان یک گام قاطع در دید از کار دانشگاهی خود را، باز پخش برنامه های کانال تلویزیونی خود را در باند UHF. کانال 34 تلویزیون UNIACC است و سپس به یک پروژه گسترده تر توسعه دانشگاه یکپارچه، ادغام با رادیو UNIACC، که به عنوان یک تجربه نفوذ داخلی آغاز شده است. امروز آن را تبدیل به یک ایستگاه است که پخش 24 ساعت در روز از طریق اینترنت، با تشکر از کار و خلاقیت از دانشجویان.

شورای عالی آموزش و پرورش در ماه دسامبر سال 1999، گواهی استقلال کامل نهادی این دانشگاه، که آن را قادر می سازد تا درجه جایزه و درجه به طور مستقل، از آن تاریخ است.

در این سناریو، Universidad UNIACC اصلاحات بلند پروازانه از برنامه های درسی خود را، که در سال 2000 ساخته شده، مشاغل تازه متولد شده و برنامه های آموزشی برای متخصصین درج در زمینه اشتغال طراحی عهده گرفت.

Universidad UNIACC در قرن بیست و یکم

در سال 2004، Universidad UNIACC آموزش حرفه ای و برنامه های حرفه ای برای روش های آموزش آنلاین و مخلوط: یک فرایند پیشگام در آموزش و پرورش شیلی آغاز شد. مسابقه سیستم مهندسی بازرگانی اجرا شد. تحصیلات تکمیلی و پس از آن، در سال 2016، دیپلم و برنامه تحصیلی و مدرک دانشگاهی (TLU) اضافه شد.

در تمام دوره های ارائه شده توسط روش های یادگیری آنلاین و مخلوط، از دانشجویان به فن آوری های دیجیتال یادگیری جدید، تعاملی و چند رسانه ای خود گنجانیده شده است. ورودی اصلی به دانش است از طریق پلت فرم eCampus، که برای دانشجویان حضوری دانشگاه از نهاد در دسترس است.

در برنامه های آموزش از راه دور خود، Universidad UNIACC ویژگی های متمایز مزایای: تجربه و دانش در توسعه روش ها و محتوا به طور خاص برای روش های طراحی شده است؛ کامپیوتر و زیرساخت های هنر سمعی و بصری؛ و همچنین تجربه حرفه ای در مسائل رسانه ای.

با توجه به پتانسیل بین المللی Universidad UNIACC شروع به توسعه از طریق روش های یادگیری آنلاین و مخلوط، در سال 2008 کالج بخشی از کنسرسیوم آموزش عالی آمریکا آپولو گروه شرکت، از طریق آپولو جهانی تبدیل شد.

امروز، این دانشگاه به عنوان یک فرض بازآموزی مداوم و پیکر بندی دوباره از دانشکده ها و مدارس خود را، همراه با اختلاط ساختارهای جدید و روش تدریس.

بنابراین، Universidad UNIACC ایجاد کرده است خود را به عنوان پروژه آموزشی با نزدیک به سه دهه تجربه، یکپارچه را به شبکه جهانی از موسسات آموزش عالی و روند همیشه تنظیم در عبارت های متفاوت خلاقیت.

مکان ها

سانتیاگو

Address
Avenida Salvador 1200
Providencia

7501277 سانتیاگو, منطقه شهری سانتیاگو, شیلی