توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به مدرسه کسب و کار IEDE، مدرسه کسب و کار از دانشگاه اروپا مادرید، معیار فارغ التحصیل بین المللی کسب و کار، در شیلی.

مدرسه کسب و کار ما، در سال 1991 (1991) و در شیلی از سال 1995، جایگاه ویژه ای را در رتبه بندی در سطح محلی و بین المللی قرار می دهد که با برنامه های آموزش عالی و بهبود آن در دنیای تجاری مشخص می شود.

7000 فارغ التحصیل ما در کلاس های درس ما مهارت هایی مانند کار گروهی و تسلط بر بین المللی به دست آورده اند که به آنها اجازه می دهد تا در جهان جهانی شدن موفق عمل کنند.

ما مطابق با خواسته های فعلی دنیای کسب و کار، نهادی مستقل و عملی است. با درک نیاز بازار، مدرسه کسب و کار IEDE در میان دانش آموزان و جامعه خود، ایجاد شبکه های ارتباطی و روابط بین المللی را ترویج می کند.

دانشجویان ما علاوه بر دریافت منظم، از اتحادیه های بین المللی با دانشگاه های شناخته شده مانند دانشگاه لیریدا، دانشگاه شانگهای جیائو تونگ، دانشگاه کالیفرنیا ایروین، دانشگاه ریگانت (لندن) و مدرسه بازرگانی سائوپائولو (برزیل) بازدید از پزشکان دانشگاه ریورساید کالیفرنیا و دانشگاه وستمینستر (لندن) علاوه بر دانشگاه اروپایی مادرید.

40 درصد از استادان ما دارای مدرک دکتری یا دکترا هستند و هشت ملیت مختلف را نمایندگی می کنند.

مدرسه کسب و کار IEDE دارای بیش از 150 توافقنامه شرکتی در شیلی و شرکت هایی است که به مدرسه ما اعتماد دارند تا مدیران و مدیران آنها را آموزش دهند.

مهر و موم بین المللی ما

در دنیای جهانی و رقابتی که در آن امروز ما زندگی می کنیم، مدرسه بازرگانی IEDE به شدت متعهد به پاسخگویی به نیازهای همه حرفه ای ها از منظر بین المللی است، به دنبال توسعه و / یا تکمیل دانش خود و همچنین در آنها مهارت های مدیریتی برای کاربرد عملی روز به روز.

به همین دلیل است که مدرسه کسب و کار IEDE متخصص در آموزش و پرورش تحصیلات تکمیلی و آموزش اجرایی، برای کسانی که تمایل به انجام در موقعیت های رهبری و موقعیت های مدیریت؛ دانش آموزان خود را به عنوان یک تجربه بین المللی و چند فرهنگی تحت استانداردهای کیفیت بین المللی قرار داده است.

این تعهد به نوبه خود توسط استادان ملیت های مختلف و دانشجویان خود پشتیبانی می شود که بر مبنای بحث های سازنده تجربیات حرفه ای خود را عوض می کنند و همچنین می توانند فرهنگ های مختلف کشور را از بین ببرند و اقامت بین المللی را که برای آنها فراهم می کنیم. همه دانش آموزان آن، گفتگو آزاد برای به روز رسانی محتوا و رویدادهای منحصر به فرد است که به دنبال آن هستند که فارغ التحصیلان خود را به روز نگه دارند.

به این ترتیب، هدف اصلی مدرسه کسب و کار IEDE این است که اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان خود را با انتظارات خود و رسیدن به اهداف حرفه ای خود را.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IEDE Business School Chile

امروز، بیش از هر زمان، کسب و کار رقابت با استفاده از توانایی و استعداد مردم مشغول به کار در آنها. علاوه بر این، بوده است نیاز به یادگیری مادام العمر، که در فرکانس، عمق و ... [+]

نمای کلی امروز، بیش از هر زمان، کسب و کار رقابت با استفاده از توانایی و استعداد مردم مشغول به کار در آنها. علاوه بر این، بوده است نیاز به یادگیری مادام العمر، که در فرکانس، عمق و پیچیدگی تغییرات که سازمان و محیط زیست که در آن عمل را تحت تاثیر قرار می یابد منشاء آن وجود دارد. در این زمینه، IEDE دانشکده کسب و کار برنامه های کارشناسی ارشد تحت تخصصی آموزش الکترونیکی آموزش داده، با هدف مدیران ش... [-]
شیلی Providencia
فوریه 2020
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IEDE Business School Chile

امروز، بیش از هر زمان، کسب و کار رقابت با استفاده از توانایی و استعداد مردم مشغول به کار در آنها. علاوه بر این، بوده است نیاز به یادگیری مادام العمر، که در فرکانس، عمق و ... [+]

نمای کلی امروز، بیش از هر زمان، کسب و کار رقابت با استفاده از توانایی و استعداد مردم مشغول به کار در آنها. علاوه بر این، بوده است نیاز به یادگیری مادام العمر، که در فرکانس، عمق و پیچیدگی تغییرات که سازمان و محیط زیست که در آن عمل را تحت تاثیر قرار می یابد منشاء آن وجود دارد. اهداف نقش مدیر بازاریابی تجاری و نقش رهبری در کسب و کار مدرن در پیش گرفته است. از آنجا که بازار به طور فزاینده ای ر... [-]
شیلی Providencia
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی