Escuela de Negocios, Universidad Adolfo Ibáñez

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار دانشگاه آدولفو ابنز در سال 1953 در شهر والپارایسو تاسیس شد و با بیش از 65 سال تجربه، یکی از معتبرترین مدارس تجاری در شیلی و آمریکای لاتین بوده است اشاره به سطح منطقه ای و همچنین جهانی است.

این تنها مدرسه کسب و کار شیلی است که تاج سهمیه اعتباربخشی بین المللی (AACSB، EQUIS و AMBA) است که در گروه انتخاب شده 1٪ از بهترین مدارس کسب و کار در جهان قرار دارد.

شناخت بین المللی آن نیز توسط موقعیت برنامه های آن در مکان های برجسته رتبه بندی جهانی، از جمله América Economía، مدیریت نوآوری، Financial Times و رتبه بندی QS، از جمله دیگر پشتیبانی می شود.

در حال حاضر، مدرسه کسب و کار دارای دفاتر در شهرستانها Valparaíso (شیلی)، سانتیاگو (شیلی) و عملیات در لیما (پرو) و میامی (ایالات متحده).

مدرسه کسب و کار UAI با یک مدل آموزشی مبتنی بر هنرهای لیبرال مشخص می شود که هدف آن آموزش دانش آموزان با تفکر انتقادی است که قادر به ایجاد تاثیر مثبت و عامل تغییر در سازمان های خود است، یکپارچه سازی دانش نظری با تجربیات عملی در آموزش آنها و یک تعهد قوی اخلاقی.

در میان ستون های استراتژیک آن، ایجاد دانش، پایداری، نوآوری، کارآفرینی، رهبری دانشگاهی و جهانی سازی، برجسته می شود. در حال حاضر، مدرسه کسب و کار بیش از 5000 دانشجو در هر دو دوره قبل و بعد از تحصیلات خود دارد و شبکه ای از بیش از 13،000 فارغ التحصیل در 40 کشور جهان است.

این دانشگاه علمی 92 استاد تمام وقت دارد که 30 درصد آنها خارجی هستند و از کشورهای آرژانتین، برزیل، چین، کاستاریکا، السالوادور، اسپانیا، فرانسه، مکزیک، پرو، اروگوئه، آمریکا، ونزوئلا . معلمان آن دکترا در دانشگاه های اصلی جهان هستند که از جمله هاروارد، MIT، پرینستون، کمبریج، آکسفورد، کالیفرنیا در برکلی، UCLA، NYU، شیکاگو، کلمبیا، مریلند، میشیگان، بوستون، گرجستان، تگزاس در آستین ، کارنگی ملون، و غیره. طبق رتبه بندی QS، 48 درصد از اعضای هیات علمی از 100 دانشگاه برتر هستند.

"مدرسه کسب و کار ما متعهد به داشتن یک نهاد جهانی است که از مهارت های آموزشی ما، تجربه در دنیای کسب و کار و دانش حاصل از تحقیقات ما حاصل شده است، به منظور ایجاد رهبران نوآورانه که الهام بخش و تبدیل می شوند سازمان های آن و جامعه به عنوان یک کل، مدرسه کسب و کار یک مدل رفتار اخلاقی، تفکر انتقادی و ارتباط موثر است. "

نظر

مدرسه کسب و کار دانشگاه آدولفو ایبنس تمرکز دارد:

  • تبدیل شدن به یک مدرسه کسب و کار جهانی از طریق توسعه پروژه های آموزشی خود، ساخت و نگهداری یکپارچه سازی اتحاد استراتژیک در تحقیقات و آموزش در سطح بین المللی است.
  • تحکیم تحقیقات پیشرفته در زمینه های کسب و کار، جذب یک استاد دانشگاه جهانی و ایجاد یک محیط تحقیقاتی که تسهیل و ترویج تحقیقات چند رشته ای است.
  • کمک به توسعه و پیاده سازی برنامه های مطالعاتی که دانش آموزان به حداکثر توانایی بالقوه خود دست می یابند، ایجاد یک تفاوت در بازار.
  • سهم فکری مدرسه را از طریق گسترش آموزش های اجرایی و فعالیت های گسترش، به منظور تاثیر و تاثیر گذاری در صنعت، پخش کنید.
  • توسعه و استفاده از شبکه ارتباطات که مدرسه باید برای مشارکت و ارتباط آن با رهبران تجاری و سیاست گذاران را بهبود بخشد.114551_25.jpg

مدل آموزشی

در راستای مدل آموزشی دانشگاه آدولفو ابنس، مدرسه کسب و کار UAI شامل یک برنامه Liberal Arts با الهام از بهترین دانشگاه های جهان است. این مدل به دنبال تشویق دانش آموزان برای بازتاب در مورد مسائل رایج بشریت و زندگی با هم است که اجازه می دهد تا نه تنها آموزش حرفه ای، بلکه تفکر پیچیده تر، انتقادی و چند رشته ای را توسعه دهد.

در بالا به برنامه درسی هسته ای، مجموعه ای از 8 دوره با الهام از تجربه 100 ساله دانشگاه کلمبیا، که دانشجویان خواندن، تجزیه و تحلیل و بحث در مورد متون کلاسیک از فلسفه، سیاست، ادبیات و علم است، ترجمه شده است.

به طور خاص، در مورد مدرسه کسب و کار، تمام برنامه ها از طریق مش های مختلف برنامه درسی به تشکیل مهارت های زیر کمک می کنند:

  • رهبری.
  • تفکر انتقادی
  • ارتباط موثر
  • رفتار اخلاقی

در مورد خاصی از حرفه مهندسی تجاری، یادگیری خود را بر اساس دو ستون متمرکز می کند که به برتری تحصیلی و متدولوژی هایی که «یادگیری با انجام» را تشویق می کنند و دانش آموزان را به زودی به دنیای کسب و کار نزدیک می کنند و فراتر از آن به دست آوردن دانش خالص، که اجازه می دهد تا آنها را به نفع خود در جهان کسب و کار.

بنابراین، روش تدریس بر دانش آموز متمرکز است، تغییر پارادایم معلم که دانش را به دانش آموز منتقل می کند که دانش آموزان آن را مدیریت می کنند.

به همین دلیل است که مدل آموزشی شامل روش کارگاه های آموزشی است، که در آن پروژه ها انجام می شود که امکان تعامل با دنیای واقعی کسب و کار را فراهم می کند. علاوه بر این، آموزش عمومی با دو گزینه از مدرک: مدیریت بازرگانی و اقتصاد و یک برنامه کارشناسی ارشد در پایان دوره حرفه ای ترکیب شده است.

ادغام این عناصر اجازه می دهد تا متخصصانی را که قادر به انطباق و موفقیت در یک محیط پویای فزاینده هستند، آموزش دهند. به این ترتیب مهندسین تجاری دانشگاه آدولفو ایبنس "برای حل مشکلات مشکوک که هنوز وجود ندارند آموزش دیده اند".114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

مکان ها

سانتیاگو

Address
Diagonal las Torres 2700
سانتیاگو, منطقه شهری سانتیاگو, شیلی

ویشیا دل مار

Address
Av. Padre Hurtado 750
ویشیا دل مار, منطقه والپارایزو, شیلی

لاس کندز

Address
Av. Presidente Errázuriz 3485
لاس کندز, منطقه شهری سانتیاگو, شیلی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها