توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار دانشگاه آدولفو ابنز در سال 1953 در شهر والپارایسو تاسیس شد و با بیش از 65 سال تجربه، یکی از معتبرترین مدارس تجاری در شیلی و آمریکای لاتین بوده است اشاره به سطح منطقه ای و همچنین جهانی است.

این تنها مدرسه کسب و کار شیلی است که تاج سهمیه اعتباربخشی بین المللی (AACSB، EQUIS و AMBA) است که در گروه انتخاب شده 1٪ از بهترین مدارس کسب و کار در جهان قرار دارد.

شناخت بین المللی آن نیز توسط موقعیت برنامه های آن در مکان های برجسته رتبه بندی جهانی، از جمله América Economía، مدیریت نوآوری، Financial Times و رتبه بندی QS، از جمله دیگر پشتیبانی می شود.

در حال حاضر، مدرسه کسب و کار دارای دفاتر در شهرستانها Valparaíso (شیلی)، سانتیاگو (شیلی) و عملیات در لیما (پرو) و میامی (ایالات متحده).

مدرسه کسب و کار UAI با یک مدل آموزشی مبتنی بر هنرهای لیبرال مشخص می شود که هدف آن آموزش دانش آموزان با تفکر انتقادی است که قادر به ایجاد تاثیر مثبت و عامل تغییر در سازمان های خود است، یکپارچه سازی دانش نظری با تجربیات عملی در آموزش آنها و یک تعهد قوی اخلاقی.

در میان ستون های استراتژیک آن، ایجاد دانش، پایداری، نوآوری، کارآفرینی، رهبری دانشگاهی و جهانی سازی، برجسته می شود. در حال حاضر، مدرسه کسب و کار بیش از 5000 دانشجو در هر دو دوره قبل و بعد از تحصیلات خود دارد و شبکه ای از بیش از 13،000 فارغ التحصیل در 40 کشور جهان است.

این دانشگاه علمی 92 استاد تمام وقت دارد که 30 درصد آنها خارجی هستند و از کشورهای آرژانتین، برزیل، چین، کاستاریکا، السالوادور، اسپانیا، فرانسه، مکزیک، پرو، اروگوئه، آمریکا، ونزوئلا . معلمان آن دکترا در دانشگاه های اصلی جهان هستند که از جمله هاروارد، MIT، پرینستون، کمبریج، آکسفورد، کالیفرنیا در برکلی، UCLA، NYU، شیکاگو، کلمبیا، مریلند، میشیگان، بوستون، گرجستان، تگزاس در آستین ، کارنگی ملون، و غیره. طبق رتبه بندی QS، 48 درصد از اعضای هیات علمی از 100 دانشگاه برتر هستند.

"مدرسه کسب و کار ما متعهد به داشتن یک نهاد جهانی است که از مهارت های آموزشی ما، تجربه در دنیای کسب و کار و دانش حاصل از تحقیقات ما حاصل شده است، به منظور ایجاد رهبران نوآورانه که الهام بخش و تبدیل می شوند سازمان های آن و جامعه به عنوان یک کل، مدرسه کسب و کار یک مدل رفتار اخلاقی، تفکر انتقادی و ارتباط موثر است. "

نظر

مدرسه کسب و کار دانشگاه آدولفو ایبنس تمرکز دارد:

 • تبدیل شدن به یک مدرسه کسب و کار جهانی از طریق توسعه پروژه های آموزشی خود، ساخت و نگهداری یکپارچه سازی اتحاد استراتژیک در تحقیقات و آموزش در سطح بین المللی است.
 • تحکیم تحقیقات پیشرفته در زمینه های کسب و کار، جذب یک استاد دانشگاه جهانی و ایجاد یک محیط تحقیقاتی که تسهیل و ترویج تحقیقات چند رشته ای است.
 • کمک به توسعه و پیاده سازی برنامه های مطالعاتی که دانش آموزان به حداکثر توانایی بالقوه خود دست می یابند، ایجاد یک تفاوت در بازار.
 • سهم فکری مدرسه را از طریق گسترش آموزش های اجرایی و فعالیت های گسترش، به منظور تاثیر و تاثیر گذاری در صنعت، پخش کنید.
 • توسعه و استفاده از شبکه ارتباطات که مدرسه باید برای مشارکت و ارتباط آن با رهبران تجاری و سیاست گذاران را بهبود بخشد.114551_25.jpg

مدل آموزشی

در راستای مدل آموزشی دانشگاه آدولفو ابنس، مدرسه کسب و کار UAI شامل یک برنامه Liberal Arts با الهام از بهترین دانشگاه های جهان است. این مدل به دنبال تشویق دانش آموزان برای بازتاب در مورد مسائل رایج بشریت و زندگی با هم است که اجازه می دهد تا نه تنها آموزش حرفه ای، بلکه تفکر پیچیده تر، انتقادی و چند رشته ای را توسعه دهد.

در بالا به برنامه درسی هسته ای، مجموعه ای از 8 دوره با الهام از تجربه 100 ساله دانشگاه کلمبیا، که دانشجویان خواندن، تجزیه و تحلیل و بحث در مورد متون کلاسیک از فلسفه، سیاست، ادبیات و علم است، ترجمه شده است.

به طور خاص، در مورد مدرسه کسب و کار، تمام برنامه ها از طریق مش های مختلف برنامه درسی به تشکیل مهارت های زیر کمک می کنند:

 • رهبری.
 • تفکر انتقادی
 • ارتباط موثر
 • رفتار اخلاقی

در مورد خاصی از حرفه مهندسی تجاری، یادگیری خود را بر اساس دو ستون متمرکز می کند که به برتری تحصیلی و متدولوژی هایی که «یادگیری با انجام» را تشویق می کنند و دانش آموزان را به زودی به دنیای کسب و کار نزدیک می کنند و فراتر از آن به دست آوردن دانش خالص، که اجازه می دهد تا آنها را به نفع خود در جهان کسب و کار.

بنابراین، روش تدریس بر دانش آموز متمرکز است، تغییر پارادایم معلم که دانش را به دانش آموز منتقل می کند که دانش آموزان آن را مدیریت می کنند.

به همین دلیل است که مدل آموزشی شامل روش کارگاه های آموزشی است، که در آن پروژه ها انجام می شود که امکان تعامل با دنیای واقعی کسب و کار را فراهم می کند. علاوه بر این، آموزش عمومی با دو گزینه از مدرک: مدیریت بازرگانی و اقتصاد و یک برنامه کارشناسی ارشد در پایان دوره حرفه ای ترکیب شده است.

ادغام این عناصر اجازه می دهد تا متخصصانی را که قادر به انطباق و موفقیت در یک محیط پویای فزاینده هستند، آموزش دهند. به این ترتیب مهندسین تجاری دانشگاه آدولفو ایبنس "برای حل مشکلات مشکوک که هنوز وجود ندارند آموزش دیده اند".114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی
 • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

استاد پیشرفته ما در امور مالی (AMF) LATAM با مدیران ارشد، مدیران و صاحبان شرکت های آمریکای لاتین با تجربه مربوطه در دنیای مالی و با علاقه به شرکت در یک تجربه آموزشی منحصر ... [+]

استاد پیشرفته ما در امور مالی (AMF) LATAM با مدیران ارشد، مدیران و صاحبان شرکت های آمریکای لاتین با تجربه مربوطه در دنیای مالی و با علاقه به شرکت در یک تجربه آموزشی منحصر به فرد که به آنها امکان می دهد تا واقعیت مالی را درک کنند سازمان های مستقلی و برنامه های کاربردی آنها از مدیریت ارشد، به ویژه در زمینه آمریکای لاتین. انتخاب دقیق شرکت کنندگان منجر به یک کلاس نخبه ای از اندازه محدود می شود که در آن یک پویایی جالب و غنی کننده ایجاد می شود که همواره توسط شرکت کنندگان برنامه به عنوان یک سهم بزرگ در تجربه تحصیلی آنها به رسمیت شناخته شده است. هر شرکت کننده تجربیات خود و تمرکز ویژه خود را بر مشکلات مورد توجه قرار می دهد، در حالی که معلمان کانال ها و نظریات شرکت کنندگان را برای رسیدن به نتایج معتبر و اقتصاد قابل اجرا، به ویژه در آمریکای لاتین، می دهند.... [-]

شیلی Peñalolén آمریکا New York بریتانیا London اکوادور Quito کلمبیا Bogotá پاناما Panama City  + 8 بیشتر
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
8 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

CEMS مدرک علمی در مدیریت بین المللی (CEMS MIM) درجه معتبری کسب و کار بین المللی است که می تواند به عنوان بهترین پاسپورت برای حرفه ای بین المللی شناخته شود. این یک برنامه ... [+]

CEMS مدرک علمی در مدیریت بین المللی (CEMS MIM) درجه معتبری کسب و کار بین المللی است که می تواند به عنوان بهترین پاسپورت برای حرفه ای بین المللی شناخته شود.

این یک برنامه معتبر بین المللی است و مزایای یک شبکه از 31 مدرسه کسب و کار برتر در سراسر جهان، 73 شرکای شرکت کننده و 6 شرکای اجتماعی است که به یادگیری دانش آموزان کمک می کند. این برنامه انتخاب بسیار تنها توسط چندین دانشگاه انتخاب شده در سراسر جهان و تنها در هر کشور در دسترس است. در حال حاضر تنها دو دانشگاه آمریکای لاتین این برنامه را ارائه می دهند:... [-]

شیلی Peñalolén
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

کارشناسی ارشد علوم در امور مالی انجام می شود که حرفه ای های این منطقه در سال های اولیه خود به درجه ای از تخصص و موقعیت شغلی رسیده اند که به آنها امکان می دهد که شغلی شان ... [+]

کارشناسی ارشد علوم در امور مالی انجام می شود که حرفه ای های این منطقه در سال های اولیه خود به درجه ای از تخصص و موقعیت شغلی رسیده اند که به آنها امکان می دهد که شغلی شان را افزایش دهند، موقعیت های اولیه فارغ التحصیلان اخیر را بدست آورند و موقعيت های استراتژیک شرکت را در کوتاه مدت بدست آورند.

از سال 2009، کارشناسی ارشد علوم در امور مالی همچنین برنامه دلالی مشارکت بین UAI و موسسه CFA، نهاد مسئول صدور گواهینامه برای تحلیلگران مالی در ایالات متحده است که تبدیل به استاندارد بین المللی شده است ماده... [-]

شیلی Peñalolén
مارس 2020
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

این برنامه برای ارائه سطح دانش به روز شده در منطقه بازاریابی در محیط زیست با تقاضای دانشگاهی بالا است. این امر از طریق تدریس مفاهیم، مدل ها، روش ها و تکنیک های تصمیم گیری ... [+]

این برنامه برای ارائه سطح دانش به روز شده در منطقه بازاریابی در محیط زیست با تقاضای دانشگاهی بالا است. این امر از طریق تدریس مفاهیم، مدل ها، روش ها و تکنیک های تصمیم گیری بازاریابی به دست می آید.

این برنامه حاوی یک قدم عمیق عملی است، از طریق استفاده از روش مورد، بازی های شبیه سازی و تحقق کارهای کاربردی.

هدف کارشناسی ارشد این است که به طور حرفه ای آموزش دانش آموزان خود را به عنوان مدیران و یا کارآفرینان در منطقه تجاری انجام دهد.... [-]

شیلی Peñalolén
مارس 2020
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

استاد علوم در زمینه نوآوری و کارآفرینی (MIE) یک فضای آموزشی و تخصص است که دانشجویان دانش و مهارت های خود را برای ایجاد ارزش از طریق ایجاد استارتاپ های جدید تقویت می کنند ... [+]

استاد علوم در زمینه نوآوری و کارآفرینی (MIE) یک فضای آموزشی و تخصص است که دانشجویان دانش و مهارت های خود را برای ایجاد ارزش از طریق ایجاد استارتاپ های جدید تقویت می کنند یا از نوآوری به شرکت های ایجاد شده کمک می کند.

این برنامه بر مبنای کار گروهی است تا به اجرای یک پروژه کارآفرین / نوآورانه دست یابد. این از طریق استفاده از متدولوژی جامع که توسط معلمان و مربیان سطح بالا تدریس می شود، به دست می آید. MIE طول 12 ماه و به سه مرحله تقسیم می شود: 1) مرحله اکتشاف و تولید ایده ها، 2) مرحله مفهوم سازی کسب و کار جدید، و در نهایت 3) مرحله اجرای پروژه ها.... [-]

شیلی Peñalolén
مارس 2020
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

استاد مديريت علم، ارائه شده توسط مدرسه کسب و کار در ارتباط با دانشکده مهندسی و علوم دانشگاه آدودوفه ابنس، برنامه ای است که به منظور پاسخ به این نیاز، با تمرکز بر ارائه دا ... [+]

مدیران امروز با پیچیدگی های روزافزون دنیای کسب و کار مواجه هستند. مشکلات در زمینه مدیریت شامل عناصر از رشته های مختلف و نیاز به ظرفیت برای تشخیص و اقدام بر اساس دانش جامع و جستجوی شواهد.

این پیچیدگی در حال افزایش است بدین معنی است که برای موفقیت در بازار کار ضروری است که یک دید کامل و دقیق از کسب و کار بر اساس مدرن مدرن که شامل عناصر استراتژی، نظریه سازمان، رفتار انسانی، بازاریابی و عملیات، علاوه بر امکان تحقق بخشیدن به موضوعات مختلف.... [-]

شیلی Peñalolén
مارس 2020
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Bienvenidos a la UAI: Escuela de Negocios

Universidad Adolfo Ibáñez - Pensar con Libertad