توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited
Zurich Institute of Business Education نوعی مدرسه کسب و کار است. بی شماری از نوآوری های ما باعث می شود که ما را بلند بلند کنیم نوآوری هایی که در طول و پس از تمرین شما به دست می آورید.
برنامه های مدولار
همه برنامه های ما بر روی سیستم مدولار جمع و جور و بسیار انعطاف پذیر ساخته شده اند. Zurich Institute of Business Education ماژول هایی را که شما باید بخشی از برنامه خود را تکمیل کنید، تعیین می کند، در حالی که شما تعیین می کنید که چه مدت و کدام ماژول می خواهید. از آنجایی که بسیاری از ماژول ها چندین بار در سال ارائه می شوند، می توانید در هر زمان از آنها شروع کنید و از انعطاف پذیری برنامه در کنار هم قرار دادن برنامه مطالعه شخصی خود استفاده کنید. تمام برنامه های ما را می توانید تکمیل کنید در حالی که شما تمام وقت کار خود را ادامه می دهید، کمترین عدم حضور را دارید. اگر در ابتدا ترجیح می دهید تنها یک ماژول را به جای یک کل برنامه ترجیح بدهید، آسان است که اعتبارات را بیش از پیش منتقل کنید تا بعدا تصمیم بگیرید که در یک برنامه کامل ثبت نام کنید.
دانشکده رهبری شبکه

هر موضوع تحت نظارت حداقل یکی از اعضای هیات علمی است که رهبر جهان در زمینه خود است. ما یک شبکه از استادان درجه یک و متخصصان با تجربه داریم که در تئوری ترکیب و تمرین برای رسیدن به نتایج برجسته مهارت دارند. همه اعضای هیئت علمی دارای سالها تجربه در زمینه آموزش رهبران هستند. تخصص تحصیلی آنها فقط با زمینه های حرفه ای قابل توجه آنها سازگار است.

چشم انداز ما - ارزش های ما
Zurich Institute of Business Education جهان دنیای شیوه های کسب و کار جهانی و نظریه های دانشگاهی را به ارمغان می آورد. ما برنامه های مدرک و انعطاف پذیر برنامه های فارغ التحصیلی، برنامه های ثبت نام سریع و دوره های سفارشی برای مدیران واجد شرایط در مدیریت متوسط ​​و بالاتر ارائه می دهیم. ما محیطی برای آموزش متقابل، تحریک کننده را ترویج می دهیم و به عنوان یک مکان ملاقات مولد برای ایجاد ارزش واقع گرایانه و خوش بینانه در مراحل مختلف حرفه ای خدمت می کنیم.
تمام تصمیمات ما با این سه سوال تست شده است:
  • آیا به نفع سهامداران است؟
  • آیا اقتصاد جهانی به نفع آن است؟
  • آیا این نوآوری است؟
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Zurich Institute of Business Education

8 Full-time MBA - 2018 رتبه بندی FT.com برنامه CEIBS MBA بیش از کار خود را انجام می دهد. این یک تجربه تحول آمیز است. این شما را با مهارت ها و دانش لازم، و همچنین یک شبکه ... [+]

ساختار برنامه درسی

در یک محیط جهانی و به طور مداوم، رهبران کسب و کار باید با مهارت های بسیار گسترده ای مجهز شوند. آنها باید بتوانند دیدگاه های جهانی و محلی را که بتوانند با پیچیدگی و تغییر و مهارت در نوآوری پیشرو، مقابله کنند. آنها باید بتوانند به طور موثر با ذینفعان مختلف ارتباط برقرار کنند تا بتوانند یک دید مشترک و شور و شوق برای فعالیت های شرکت های خود ایجاد کنند. با ارائه آموزش جامع کسب و کار و تشویق تفکر مستقل، همکاری تیم و ارتباط باز، CEIBS فارغ التحصیلان خود را با ابزار ضروری برای موفقیت در بسیاری از مسیرهای حرفه ای فراهم می کند. 64 برنامه اعتبار کامل شامل دوره های اجباری مجموع 44 اعتبار و دوره های انتخابی در مجموع 20 اعتبار. طراحی شده است تا پایه و اساس پایه ای از اصول مدیریت را در بر داشته و در عین حال انعطاف پذیری برنامه های متناسب را با توجه به منافع فردی و جاه طلبی های حرفه ای ارائه دهد. دانش آموزان می توانند در مدیریت عمومی کسب و کار تمرکز کنند یا یکی از سه غلبه در مالی، بازاریابی یا کارآفرینی را انتخاب کنند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند در برنامه بین المللی موثر بین المللی مدرسه با مدارس کسب و کار در سطح جهانی و / یا تجربه در طول یک کارآموزی تابستانی شرکت کنند.... [-]

سویس Horgen
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 - 18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی