ZHAW School of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان یکی از دانشکده های مهندسی پیشرو در سوئیس، دانشکده فنی و مهندسی در مورد موضوعات که ادامه خواهد داد به مربوطه را در آینده متمرکز است. ما 13 موسسه و مرکز تضمین آموزش و پرورش با کیفیت برتر، آموزش های حرفه ای ادامه می دهد، و تحقیق و توسعه با تاکید بر حوزه های انرژی، تحرک و سلامت. طیف وسیعی از برنامه مطالعه گرا به نیازهای کسب و کار و اقتصاد، و ترکیبی از آموزش علمی به خوبی تاسیس به عنوان یک مهندس با یک ارتباط عملی قوی و یک رویکرد میان رشته.

تماس در سال 1874 تاسیس به عنوان Technikum وینترتور، دانشکده فنی و مهندسی موسسه آموزش با یک سنت غنی است. امروز، آن را یکی از هشت گروه از دانشگاه زوریخ ZHAW علوم کاربردی را تشکیل میدهد.

جذاب و آینده متمرکز برنامه مطالعه

دانشکده فنی و مهندسی ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی و رشته های اصلی، که برخی از در سوئیس منحصر به فرد هستند، و طراحی شده اند که برای رسیدگی به نیازهای فعلی کسب و کار و جامعه است. هشت نوع مدرک لیسانس انتقال تخصص مهندسی و مهارت های حل مسئله با تمرکز قوی بر روی جنبه های عملی است. این را قادر می سازد مجهز و فارغ التحصیلان به خوبی آماده برای ورود به حرفه خود. علاوه بر این به آموزش و پرورش صدا در اصول اساسی، برخی دانش آموزان نیز از 2000 طیف گسترده ای از رشته های اصلی تخصصی و دوره های انتخابی بهره مند شوند. فارغ التحصیلان انجام بالا می توانید با یک استاد ادامه خواهد داد.

تحقیق و توسعه با رویکرد میان رشته ای

مطالبات صنعت در حال حاضر نیز نقاط تمرکز پژوهشی در دانشکده مهندسی دیکته کند. علمی و مبتنی بر راه حل های نوآورانه در همکاری با شرکای کسب و کار و موسسات در سوئیس و در خارج از کشور گرفته شده است. مؤسسات و مراکز بنابراین با هم کار کنند در سطح بین رشته ای.

ادامه توسعه حرفه ای

ادامه توسعه حرفه ای برای مهندسین یکی از الزامات اساسی در جامعه دانش محور امروز، به ویژه در زمینه های فنی است.

دانشکده جامع گزینه های توسعه حرفه ای مهندسی به سمت خواسته های فعلی بازار بشود و یک ساختار مدولار.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی (MSE)

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 6  September 2018 سویس Winterthur + {تعداد} بیشتر

بهترین دانش آموزان کارشناسی که مدرک لیسانس با A یا B کلاس را تکمیل کرده اند این فرصت به دنبال یک استاد مهندسی (MSE) را داشته باشد. مدرک کارشناسی ارشد بالاترین مدرک دانشگاهی دانشگاهی است. آن باز می شود تا چشم انداز شغلی قابل توجه و نشان دهنده ادامه فعالیت دانشگاهی خود را. [+]

معرفی: به عنوان یکی از دانشکده های مهندسی پیشرو در سوئیس، مدرسه ZHAW مهندسی بر موضوعاتی که مرتبط با آن در آینده خواهد بود. 13 موسسه و مرکز ما را تضمین کند کیفیت برتر آموزش، تحقیق و توسعه با تاکید بر حوزه های انرژی، تحرک، اطلاعات و سلامت.

ما با علاقه خود را به انجام یک ترم ارز در مدرسه ZHAW مهندسی راضی است. در دانشگاه وینترتور (30 کیلومتر از Zurich) ما ارائه می دهیم ترکیب قسمت عنوان هیجان انگیز، آموزش های عملی با استفاده از آخرین روش ها و زیرساخت های برجسته موسسات و آزمایشگاه. شما می توانید ماژول های متعدد به عنوان بخشی از برنامه استاد جذاب و امیدوار کننده ما شرکت کنند. اولویت به دانشجویان در دانشگاه همکار ما برای ورود به در ترم مبادله (تحرک برنامه سوئیس اروپا / دیگر موافقتنامه دو جانبه) داده شده است. دانشجویان دانشگاه های بدون شرایط همکاری با ZHAW نیز استقبال می کنیم، با این حال و اذعان کرد در صورت امکان. شما خواهید همراه با همکاران سوئیس خود را مطالعه کنید. مدرسه ZHAW مهندسی ارائه می دهد انتخاب از ماژول در زبان انگلیسی برای دانشجویان ورودی که آلمانی صحبت می کنند نیست. علاوه بر ماژول های انگلیسی، دانش آموزان مبادله ورودی امکان انجام یک کار پروژه در یکی از 13 موسسه و مرکز ما داشته باشد. این باعث می شود این امکان را برای دانش آموزانی که آلمانی صحبت می کنند به یک ترم با ارزش نیز تکمیل در مدرسه ZHAW مهندسی. دانشجویان ورودی که آلمانی صحبت می کنند... [-]