توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vatel Switzerland ، مدرسه کسب و کار بین المللی

بیش از 30 سال پیش ایجاد شد، واتل در حال حاضر اولین و بزرگترین گروه مدرسه مدیریت هتل در جهان با بیش از 30 دانشگاه در چهار قاره مختلف است. در حال حاضر، بیش از 8000 دانش آموز در حال تحصیل و مهارت های عملیاتی و اجرایی آینده خود هستند تا یکی از 25000 فارغ التحصیل که همه متعلق به یک شبکه معتبر هستند، تبدیل شوند. مدرک شناخته شده توسط نمایندگان برتر صنعت هتل، مدرک شناخته شده بین المللی به لطف مفهوم آموزش تعادل مناسب بین تئوری دانشگاهی و حرفه ای است. واتل، مدرسه بازرگانی بین المللی

واتل یک شبکه قوی ایجاد کرده که از طریق آن بخش آموزش بین المللی هر دانش آموز را برای کارآموزی و استخدام در زنجیره های مشهور هتل در سراسر جهان کمک می کند. هتل بین المللی تجارت بین المللی واتل

Vatel Switzerland

مدرسه در یک محیط نفس گیر در نزدیکی استراحتگاه های زمستانی و در یک منطقه بسیار گردشگری سوئیس واقع شده است. دانشآموزان تمام فرهنگها و ملیتها در همان محوطه حضور دارند که در دورههای تحصیلات تکمیلی مورد نیاز و آموزش عملی در هتل 4 ستاره حضور دارند، رستوران و کنگره آن در پایین کوه قرار دارد.

حتی اگر مدارک توسط دولت فرانسه و دولت فرانسه و به همین ترتیب در سطح بین المللی به عنوان بخشی از موافقتنامه های بولونیا به رسمیت شناخته شده است، مدرسه نیز در حال حاضر برای شناخت فدرال سوئد معتبر از سال 2015 برای همه دانش آموزان پس از آن سال به پایان می رسد و یک عضو افتخار ASEH (انجمن صنفی مدارس هتل سوئیس).

تا کنون، Vatel Switzerland تنها مدرسه هتل در سوئیس است تا هتل 4 * به دانش آموزان خود را به طور مستقیم در محوطه دانشگاه برای مهمانان خارجی به ارمغان بیاورد. این به دانش آموزان واتل اجازه می دهد تا هر 2 هفته آنچه را که در کلاس های درس در طول 3 سال برنامه کارشناسی آموخته اند، آموزش دهند و در بازار و یا در طول دوره های کارآموزی جذاب تر باشند. پس از پیوستن به یک برنامه کارآموزی مدیریتی که منجر به اشتغال می شود، دانشجویان مقطع ابتدا خواستار کلاس های آکادمیک و پروژه های چالش برانگیز برای کار هستند. دانش آموزان ممکن است در محوطه دانشگاه در داخل زیرساخت های هتل زندگی کنند یا در منطقه، خارج از محل زندگی کنند.

این مدرسه به طور منظم توسط ذینفعان خارجی درگیر می شود تا دانش آموزان بتوانند در کنار تحصیلات خود کار کنند و بنابراین ارتباط دینی با دنیای واقعی برقرار می کنند. همچنین افتخار دارد که در پروژه های پیشرفته با موسسات پیشرو مانند IDIAP، EPFL یا Cornell شرکت کند تا به درک استفاده از فناوری در حوزه های خدماتی یا شرایط خدمات کمک کند.

مزایای تحصیل در Vatel Switzerland عبارتند از:

  • برنامه های درخواست شده، یک ترکیب ظریفی از پروژه های پر سر و صدایی است که توسط استادان بسیار آموزش دیده و تمرین های تمرینی انجام می شود - استادان عمدتا از صنعت هستند و هنوز هم شرکت خود را به اجرا در می آورند.
  • اولین پردیس تکنولوژیکی با تأثیر کم بر محیط زیست به دلیل آموزش تنها در قرص ها
  • کنفرانس های منظم با سخنرانان مهمان خارجی و کارگاه های آموزشی برای انطباق با دیگر محیط های فرهنگی متفاوت
  • دانشجویان کارآموزی در سوئیس می توانند حداقل حقوق و دستمزد ماهانه 2168 فرانک (- 2200 دلار در ماه)
  • کارآموز دوم مدیریت کارآموزان ما به دانش آموزان اجازه می دهد فرصت های شغلی شغلی خود را پس از فارغ التحصیلی فراهم کند
  • 25000 شبکه بیسیم با باشگاه ها در شهرهای بزرگ دنیا شامل افرادی از سراسر جهان که در هتل های مشهور کار می کنند و مایل به کمک به نسل بعدی می شوند.
  • کلاس های کوچک و خدمات شخصی به دانشجویان امکان می دهد در شرایط ایده آل، در یک محیط امن و باهوش مطالعه کنند
  • زندگی دانشجویی به لطف هماهنگی زندگی دانشجویی و صندوق دانشجویی که به حمایت مالی از پروژه ها یا رویدادهایی که دانشجویان مایل به ایجاد آن هستند کمک زیادی می کند.
  • نرخ بیکاری 3.0٪ دانشجویان ما را به یک رویکرد آسان به کارآموزی و فرصت های شغلی تضمین می کند. قرار دادن مهم تر از آموزش شماست و ما با توجه به این که شما با حمایت کامل در جستجوی اولین کار خود و سازماندهی نمایشگاه های شغلی برای مدیران و بخش های مدیریت منابع انسانی
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Vatel Switzerland (Hotel & School)