توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه UBIS

خوش آمدید به دانشگاه UBIS ژنو! دانشگاه UBIS یک دانشگاه خصوصی خصوصی سوئیس است که در ژنو سوئیس است و دارای مدرک لیسانس (دو سوئیسی / ایالات متحده) و مدرک کارشناسی ارشد در امور بازرگانی و روابط بین الملل است. UBIS در حال حاضر دانشجویان و برنامه UBIS شرکت کنندگان از بیش از 40 کشور مختلف را با 99 درصد از دانشجویان خارج از کشور سوئیس ثبت نام می کند. علاوه بر این، UBIS بیش از 15 همکاری دانشگاهی با موسسات بین المللی پیشرو در ایالات متحده، اروپا، آسیا و آفریقا دارد. دانشجویان ما در حال تحصیل در محوطه شهری خود در ژنو، نزدیک سازمان ملل متحد و مرکز کسب و کار هستند یا مطالعه آنلاین 100٪، که انعطاف بیشتری در دستیابی به اهداف تحصیلی خود دارد. ما افتخار می کنیم که برنامه آموزشی منحصر به فرد و متنوع و انعطاف پذیری که ما در فضای دانشگاهی دوستانه داریم را در بر می گیریم. ما تلاش می کنیم ارزش درجه های ما را بالا ببریم، بنابراین نام UBIS مترادف با موفقیت در مرحله کسب و کار جهانی می شود.

چرا در دانشگاه UBIS تحصیل می کنید؟

6 دلیل برای اینکه دانش آموزان به UBIS پیوندند 1) کیفیت آموزش سوئیس با ایالات متحده و بین المللی 2) 6 مصرف (ژانویه، مارس، مه، ژوئن، سپتامبر، اکتبر) در سال 3) برنامه های دوگانه سوئیسی / آمریکا؛ به 2 درجه برسید و چشم انداز حرفه شما را بهبود ببخشید 4) همه برنامه 100٪ در اینترنت و یا در پردیس ارائه شده است؛ پاره وقت و یا تمام وقت 5) اندازه کوچک کلاس با خدمات VIP در اطراف دانش آموزان، اهداف مطالعه و زندگی / کار خود را 6) محوطه شهری نزدیک به سازمان ملل متحد و مرکز تجارت ژنو

UBIS PROFESSIONAL است

به عنوان یک موسسه معتبر در سطح جهانی، اعضای هیات علمی ما متشکل از حرفه ای ها با تجربه قابل توجه در زمینه می باشند. این بدان معنی است که علاوه بر برنامه آموزشی معتبر ما، شما را از رهبران با نفوذ ترین و صالحین صنعت یاد خواهد گرفت.

UBIS DYNAMIC است

ما معتقدیم مهم است که برنامه های ما به نیازهای کسب و کار و نهادهای جهانی پاسخ دهد. UBIS نه تنها شما را برای موفقیت در بازار سریع در حال تغییر امروز آماده می کند، بلکه شما را برای آنچه که آینده کسب و کار ممکن است به ارمغان می آورد.

UBIS مراقبت می کند

UBIS محیط دوستانه ای ارائه می دهد که دانشجویان از طریق استادان ما UBIS هدایت می شوند. ما متوجه می شویم که دانشجویان از طیف گسترده ای از سبک های یادگیری استفاده می کنند و فلسفه آموزشی ما به منظور ارائه روش های مختلف آموزش است که به سبک های مختلف جذاب می شود. ما در تلاش برای ارائه برنامه های متناسب با نیازهای خاص خود هستیم، همانگونه که در ژنو یا آنلاین مطالعه می کنید.

UBIS تحریک می شود

در UBIS ، ما معتقدیم شما بخش مهمی از خانواده ای هستید که اعضای آن از بیش از 40 کشور مختلف می آیند. این که آیا این پیشنهادات گوناگون از ژنو - مرکز تجارت جهانی است یا به سادگی برای دوستی هایی که با کارکنان، اساتید و همکاران خود ایجاد می کنید، مطمئن هستیم که شما UBIS را یک محیط جذاب و مثبت می UBIS که باعث ایجاد یک شبکه حرفه ای و خاطرات مادام العمر.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Business and International Studies Geneva (UBIS)

این برنامه UBIS MA-IR توسط اساتید پیشرو در ژنو، سوئیس توسعه داده شد و اجازه می دهد تا دانش آموزان به مشاهده و در تماس با چند جانبه سازمان ها، سازمان ملل متحد و شاخه های آ ... [+]

این برنامه UBIS MA-IR توسط اساتید پیشرو در ژنو، سوئیس توسعه داده شد و اجازه می دهد تا دانش آموزان به مشاهده و در تماس با چند جانبه سازمان ها، سازمان ملل متحد و شاخه های آن، سازمان های غیر دولتی (NGO ها)، غیر انتفاعی کانون ها، و یا سازمان های بشردوستانه. برنامه ایده آل برای کسانی که می خواهند برای به دست آوردن دانش و مهارت های مورد نیاز امروز روابط بین الملل بالا (IR) حرفه ای است. چه چیزی بیشتر، ما بر روی زمین دانش آموزان از امکانات ژنو و شیوه زندگی بین المللی بهره مند شوند: زندگی و یادگیری در قلب خیلی از امور بین المللی، سازمان های بین المللی و ستاد دیپلماتیک است. ... [-]

سویس Geneva
فوریه 2020
تمام وقت
پاره وقت
15 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome message from UBIS Dean

UBIS Private Equity Helps Education

UBIS on The Gulf

Job Opportunities in the Crisis

A Strategy For Growth