Thunderbird Europe

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از زمان تاسیس آن در سال 1946، تاندربرد است مترادف با رهبری جهانی در آموزش و پرورش کسب و کار بوده است.

این رهبری است که توسط انتشارات بزرگ در سراسر جهان، که به طور مداوم به عنوان یک رهبر در آموزش و پرورش کسب و کار جهانی به نام تاندربرد شناخته شده است.

  • # 1 در کسب و کار بین المللی (موسسه کلی لیست)
  • # 3 در MBA اجرایی (رتبه بندی اخیر وال استریت ژورنال)
  • # 8 در سراسر جهان در آموزش و پرورش اجرایی (گره خورده با INSEAD)، بار مالی 2010
  • بالا 15 MBA اجرایی در میان موسسات مستقر در ایالات متحده، بار مالی 2010

MBA اجرایی - اروپا (ژنو)

تاندربرد در حال حاضر ارائه برنامه MBA اجرایی برتر در فرمت های مدولار از ژنو، مقر تاندربرد برای آموزش و پرورش اجرایی برای افراد و شرکت های مشتری در اروپا، شرق میانه و آفریقا.


برای رشد کسب و کار پایدار، رهبران جهانی امروز چشم اندازی وسیع تر فراتر از برنامه MBA استاندارد نیاز دارند. علاوه بر شیوه های مدیریت کلاس جهانی، آنها نیاز های ارتباطی و مذاکره مهارت های میان فرهنگی، همراه با توانایی تطبیق سریع با محیط در حال تغییر. آنها نیاز به یک درک مشتاق از عوامل سیاسی و اقتصادی که به شکل چشم انداز کسب و کار در هر منطقه - و یک مجموعه ای از مهارت های لازم برای پاسخ به نیروهای که تغییر.

برنامه اجرایی MBA-اروپا تاندربرد را توسعه این مهارت ها در فرمت مناسب برای مشغول کار حرفه ای از سراسر اروپا و شرق میانه است. این برنامه در ژنو، سوئیس، یک مرکز نفوذ در امور بین المللی و ستاد منطقه برای شرکت های بزرگ چند ملیتی مستقر، و اهرم شبکه دانش تاندربرد از کارشناسان و فارغ التحصیلان سراسر منطقه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: