SBS Swiss Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SBS Swiss Business School یک موسسه مدیریت پیشگام است که برای تهیه دانش آموزان برای حرفه های اقتصاد جهانی در مدیریت بین المللی، مالی، بازاریابی و سایر زمینه ها آماده شده است. ما یک بازیکن با نفوذ با کیفیت است.

ما به دولت تئوری هنر تدریس می کنیم، دانش آموزان را در تجارب بین المللی غوطه ور می کنیم و آنها را به بهترین روش در کسب و کار متصل می کنیم. شرکت کنندگان در برنامه های ما بسیار بیشتر از نظریه مدیریت و عمل یاد می گیرند؛ آنها روش های جدیدی برای تفکر به دست می آورند که می توانند عمیقا زندگی و موفقیت سازمان خود را تغییر دهند.

بیشترین سرمایه گذاری خود را انجام دهید. ما به دلایل مختلف یک مدرسه ی منحصر به فرد هستیم:

- راحت، یادگیری مقرون به صرفه

- بین المللی به هسته

- موسسه کاملا معتبر که می توانید اعتماد کنید

- ارتباطات شرکت

- واقع در زوریخ

بین المللی به هسته

ما واقعا در جهان متمرکز هستیم. از یک دوره مقدماتی منحصر به فرد در برنامه کارشناسی تا یک دوره پیشرفته در برنامه مدیریت دکترا، تجربه SBS کاملا بین المللی است. بیش از نیمی از دانش آموزان ما از اروپا، آسیا و آمریکای لاتین آمده اند. ما شرکت کنندگان خود را تجربه ای ارائه می دهیم که آنها را برای سهولت در سراسر مرزها و فرهنگ ها آماده می کند - در یک محیط که تنوع و توانایی به ارمغان آوردن چشم انداز جهانی به مطالعه کسب و کار را به ارمغان می آورد.

یک موسسه کاملا معتبر که می توانید اعتماد کنید

SBS Swiss Business School به طور کامل توسط مجمع بین المللی آموزش کسب و کار کالج (IACBE)، یک موسسه اعتباربخشی در سراسر ایالات متحده مجاز است. اعتبارنامه ملی، بالاترین فرم اعتباربخشی است که موسسه می تواند دریافت کند. IACBE SBS را به عنوان یک نوآور در آموزش تجارت مورد ستایش قرار داده است. SBS توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا به عنوان موسسه مستقل تحصیلات عالی تأیید شده است.

ارتباطات شرکتی

SBS نیز توسط Eduqua، گواهی کیفیت کیفیت سوئیس برای تحصیلات عالی تأیید شده است. این به چند معیار برای اطمینان از کیفیت موسسه توجه می کند و در سه ساله بررسی می شود.

SBS از طریق تدریس، هیئت علمی، حوادث و شبکه ی خود در ارتباط با دنیای کسب و کار تنگاتنگ است. رهبران کسب و کار به طور مداوم از مدرسه دیدن می کنند تا با دانش آموزان صحبت کنند یا به دوره های آموزشی و دانش آموزان فرصت های مستقیم برای کسب اطلاعات در مورد مدرک کارآفرینی کسب کنند. شرکت هایی که علاقه مند به پیاده سازی پیوندهای جدید هستند، دعوت می شوند تا با دفتر مكان یابی ما تماس بگیرید.

کلاس ها اغلب از مشكلات تجاری فعلی به عنوان موضوع خود استفاده می كنند. دانش آموزان در تصمیم گیری خود با متخصصین و شرکت کنندگان مشورت می کنند و نتایج نهایی خود را به مدیران ارشد شرکت ارائه می دهند. از طریق مطالعات موردی "زنده"، آنها مسائل را با گذر زمان توسعه می دهند و از یادگیری نحوه اعمال دانش به آخرین تحولات اقتصاد جهانی بهره مند می شوند.

در نهایت، قویترین اتصالات به کسب و کار از طریق شبکه تماسهای کارفرمای ماست. SBS دارای یک رکورد مبهم است که فارغ التحصیلان خود را با شرکت ها و مؤسسات برجسته در سراسر جهان قرار می دهد. تعدادی از کارفرمایان هر ساله از دانشکده بازدید می کنند تا فارغ التحصیلان مناسب را برای پر کردن موقعیت در شرکت های خود ببینند. دفتر مهاجرت ما یک گفتگوی منظم با کارفرمایان بالقوه را برگزار می کند و آماده است تا آنها را به محوطه دانشگاه برساند.

واقع در زوریخ

زوریخ به طور مداوم به عنوان یکی از شهرستانها در جهان برای کیفیت زندگی رتبه بندی شده است، و این یک مکان ایده آل برای مطالعه مدیریت بین المللی است.

به دلیل محل مرکزی زوریخ در قلب اروپا، بسیاری از شرکت های چند ملیتی در این منطقه واقع شده اند. این تنها یک ساعت در هوا از لندن، پاریس، بروکسل یا برلین است. زوریخ سرمایه مالی و اقتصادی سوئیس است.

کیفیت و تنوع زندگی فرهنگی زوریخ، با تئاتر، موزه ها و کنفرانس های بین المللی آن، جایگاه مناسب برای به دست آوردن آموزش جهانی را می دهد.

این شهر به طور ایدهآل در سواحل دریاچه زوریخ واقع شده است و فعالیتهای ورزشی در فضای باز بسیار عالی است.

در نهایت، شخصیت جهانی جهان با تقریبا 100 ملیت از سراسر جهان، همه را در خانه احساس می کند.

مکان ها

زوریخ

Address
SBS Swiss Business School
Flughafenstrasse 3

CH - 8302 زوریخ, زوریخ, سویس

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: