Swiss Hotel Management School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

آیا در محیط چشمگیر ، خدماتی گرا ، دارای حساسیت به فرهنگ ، رویکردی دست و پا گیر هستید؟

امکانات هتل سخنگوی Swiss Hotel Management School سنتی سابق کاخ سوئیس واقع در کاوکس و لایسین واقع شده اند ، امکان تحویل راحت برنامه های مدیریت هتل ، اقامتگاه ، رویدادها و اسپا را فراهم می کنند.

این رویکرد "یادگیری با انجام" مدتها است که محور آموزش سنتی مهمان نوازی سوئیس است. سالن های ضیافت اسلحه ، یک تئاتر بزرگ ، اسپا های کاملاً مرطوب و خشک و مجهز به رستوران های فراگیر با گزینه های مختلف غذاهای مختلف ، دانش آموزان را قادر می سازد که از همان ابتدا خدمات مهمان نوازی را تجربه کنند. در ضمن با شریک دانشگاه قوی خود در انگلستان ، مدرسه فارغ التحصیلانی را ایجاد می کند که هم بتوانند ایده های خود را در یک محیط کار پیاده سازی کنند و هم فرایندهای لازم را رهبری کنند و آنها را کاملاً آماده اشتغال کند.

Swiss Hotel Management School برنامه های مهیجی را ارائه می دهد که بر اساس سنت های بین المللی بین المللی سوئیس بنا شده و بر روندهای جهانی ، استراتژی تجاری و رهبری عملیاتی متمرکز است. دانشجویانی که به دانشکده هتلداری بین المللی می پیوندند ، هنر مدیریت مهمان نوازی سوئیس را فرا می گیرند و اصول لمس مهمان نوازی سوئیس را توسعه می دهند.

دانش آموزان بیش از 80 ملیت در دو محیط استثنایی ، که یک محیط یادگیری منحصر به فرد را ارائه می دهند ، در میراث سنت میهمان نوازی سوئیس ارائه می دهند ، تحصیل می کنند. پردیس تاریخی کاوکس کاخ مشرف به Riviera Swiss و پردیس Leysin در دو هتل سابق در آلپ های خیره کننده آلپ واقع شده است.

شراکت

صنعت را به کلاس بیاورید

دانشجویان Swiss Hotel Management School از مشارکتهای مستقر شده ما با رهبران صنعت میهمان نوازی و مجوزهای مربوط به ارگانهای مختلف علمی از جمله دانشگاه دربی برای مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد ما بهره مند می شوند.

دوره های ما برای موفقیت شغلی شما در آینده طراحی شده است ، به همین دلیل ما با همکاری نزدیک با چندین شرکای صنعت همکاری می کنیم تا فرصت های بازدید ، ویزیت و مطالعات موردی را برای دانشجویان خود فراهم کنیم.

همکاری های علمی

دانشگاه دربی

مدرک لیسانس هنرهای افتخار و کارشناسی ارشد (MSc) با همکاری دانشگاهی با دانشگاه دربی ، انگلستان اعطا می شود دانشگاه دربی یک دانشگاه برتر 50 انگلستان است * و از طریق تدریس عالی بهترین راه ممکن را برای دانشجویان فراهم می کند. ، توسط کارمندان متخصص در زمینه خود در تسهیلات برش تحویل داده می شود. 96٪ دانشجویان دانشگاه دربی طی شش ماه از اتمام مدرک خود در محل کار یا تحصیل بیشتر هستند. **

* راهنمای دانشگاه نگهبان 2017

** HESA 2016 ، کلاس فارغ التحصیل بیش از 2000 سال

مدرسه ممتاز اپل

مدارس برجسته اپل مراکز رهبری و تعالی آموزشی هستند که چشم انداز اپل را برای یادگیری با فناوری نشان می دهد.

EduQua

EduQua با تعیین حداقل استانداردها کیفیت مؤسسات آموزشی را تضمین می کند و از پیشرفت های کیفی در موسسات معتبر خود پشتیبانی می کند.

یخ

مرکز بین المللی تعالی در جهانگردی و آموزش میهمان نوازی (THE-ICE) یک سازمان معتبر بین المللی است که به شناخت ، معیار ، توسعه و ترویج برنامه های با کیفیت در گردشگری ، مهمان نوازی ، رویدادها و آموزش هنر ، آشپزی ، آموزش و تحقیق اختصاص می یابد. .

کنفدراسیون گردشگری

کارشناسی ارشد تجارت بین المللی در هتل ، توچال

ICHRIE و EuroCHRIE

  • SHMS واجد شرایط عضویت حق بیمه در ICHRIE و EuroCHRIE می باشد.
  • شورای هتل ، رستوران

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

وابستگی صنعت

Swiss Hotel Management School همچنین عضو انجمن های زیر است:

  • هتل آمریکایی
  • CHRIE بین المللی - شورای هتل ، رستوران و آموزش نهادی
  • EURO-CHRIE - فصل اروپایی شورای رستوران هتل
  • EUHOFA International - انجمن مدیران مدرسه هتل ها و معاونان دانشکده ها و دانشگاه های میهمان نوازی
  • موسسه مهمان نوازی ، انگلیس
  • فدراسیون مدارس خصوصی سوئیس (SFPS)
  • ثبت نام مدرسه خصوصی سوئیس
  • دریاچه ژنو مدارس خصوصی سوئیس - AVDEP

گروه آموزش سوئیس

سوئیس آموزش و پرورش سوئیسی اتحاد سوئیس شما از مدارس خصوصی مدیریت مهمان نوازی است. با داشتن 5 مدرسه مستقر در 7 پردیس در سراسر سوئیس ، هر مدرسه از نقاط قوت و ویژگی های منحصر به فرد خود بهره می برد ، و متناسب با جستجوی شما ، از بهترین امکانات برخوردار است.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

مکان ها

مونترو

Address
Caux Campus,
Caux Palace

CH-1824 مونترو, واو, سویس

لایسین

Address
Leysin Campus,
Mont-Blanc Palace,
Avenue Léopold de Reynier 2

CH-1854 لایسین, واو, سویس