SCPSU Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سنت کلمنتس آموزش و پرورش گروه در سال 1995 تاسیس شد که دانشگاه سنت کلمنتس در جزایر ترک و کایکوس به عنوان یک شرکت دانشگاه ارائه برنامه های مدرک غیر سنتی به ثبت رسید.

با توجه به شرایط مختلف محلی مشخص شد که منظور به دست آوردن وزارت آموزش و پرورش عالی تایید محلی و مجوز رسمی یک شرکت دانشگاه جهانی نیست مناسب خواهد بود.

در سال 2005 یک سیاست، شروع به عملی که در آن ایجاد مدارس درجه اعطای مستقل محلی که می تواند محلی وزارت تایید آموزش عالی و مجوز رسمی انجام شد.

بیانیه ماموریت سنت کلمنتس آموزش و پرورش گروه

تا آنجا که به آموزش عملی باید به راحتی به مردم قابل دسترس از طریق دانشگاه کلاس درس، دانشگاه های ماهواره ای، آموزش باز و از یادگیری ترکیبی به جای مجبور دانش آموزان ساخته شده به ترک جامعه محلی خود را به منظور به دست آوردن دانش در دسترس نیست محلی.

آموزش باید یک تجربه مادام العمر و آموزش عالی باید در دسترس همه کسانی که واجد شرایط باشد، و نه فقط ترک مدرسه باشد.

یک بخش مهم از فلسفه سنت کلمنتس آموزش و پرورش گروه جریان از بیانیه ماموریت خود، این است که به تلاش خود برای به آموزش و پرورش را به مردم که در آن است برای آن نیاز وجود دارد. این باعث شده است آن را افتتاح مدارس در برخی از مناطق بسیار دشوار جهان است.

رویکرد عملگرایانه ما به آموزش و پرورش کسب و کار تجربی، با تاکید بر روش مورد مطالعه، اثبات شده است به طور موثر به دانش آموزان برای موقعیت های رهبری آماده در جهان کسب و کار مدرن.

در سال 2015، SCPSU - مدرسه کسب و کار به عنوان یک بخش از دانشگاه سوئیس PRIVEE سنت کلمنتس به توسعه برنامه های مدرک که به دیگر کشورهای مشترک المنافع سیستم های آموزش عالی انگلستان و ادغام تشکیل شد.

در حال حاضر ارائه می دهد مدرک فوق دیپلم (OFQUAL سطح 4 و 5)، مدرک کارشناسی (OFQUAL سطح 4،5 و 6)، ارسال دیپلم (OFQUAL سطح 7) و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی.

این برنامه طراحی شده اند به ارائه حداکثر انعطاف پذیری را به دانش آموزان و دانش آموزان را قادر به ادامه مطالعات خود با طیف وسیعی از دانشگاههای انگلستان در صورتی که مایل به دست آوردن درجه از دانشگاههای بریتانیا در کاهش هزینه قابل توجهی در مقایسه با مطالعه کل برنامه در انگلستان . دو OFQUAL معتبر دانلود Athe و SCPSU مدرسه کسب و کار جوایز یک راه ارزش بسیار خوبی مطالعه درجه UK زمانی که هزینه های معمولی از مطالعه لیسانس در اغلب دانشگاههای بریتانیا بین GBP £ 6000 به 9000 £ در هر سال متفاوت است.

ترین دانشگاههای انگلستان را به 240 اعتبار توسط SCPSU مدرسه کسب و کار فوق دیپلم در مدیریت کسب و کار (OFQUAL سطح 4/5) برای بالا تا ارائه بر روی سال آخر مقطع کارشناسی کارشناسی قبول. به طور مشابه ترین دانشگاه خواهد 120 واحد توسط SCPSU مدرسه کسب و کار فوق لیسانس در رشته مدیریت (OFQUAL سطح 7) به عنوان ورودی و جوی پیشرفته بر روی بالای MBA تا ارائه را بپذیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت / کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Campus تمام وقت February 2017 سویس Lausanne

استاد دو مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد مدیریت برنامه را بر اساس محتوای از 13 دوره MOOC. دانش آموزان از طریق دوره های MOOC 5 هسته ای با سرعت خود را به کار خواهد کرد، و سپس انتخاب 5 نفر تخصصی برای تکمیل برنامه. [+]

استاد دو مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد مدیریت برنامه را بر اساس محتوای از 13 دوره MOOC. دانش آموزان از طریق دوره های MOOC 5 هسته ای با سرعت خود را به کار خواهد کرد، و سپس انتخاب 5 نفر تخصصی برای تکمیل برنامه. دانش آموزان پایان نامه کاربردی اضافی به منظور ارائه برای دانش MOOC به واحد دانشگاهی مناسب نسبت به برنامه داده می شود. افراد از طریق را خانه مبتنی بر کار تکالیف، و باز کتاب امتحانات عملی ارزیابی شده است. علاوه بر این، نهایی پایان نامه اعمال شما اجازه می دهد برای مقابله با مشکل شما همیشه می خواستم برای رسیدگی به در کاری بنابراین شما و کسب و کار خود را بازگشت فوری در سرمایه گذاری به دست آورید. این برنامه بر عملی و مهارت های به مسائل کار واقعی در یک کسب و کار تنظیمات معاصر است. SCPSU مدرسه کسب و کار مسائل مربوط به کارشناسی ارشد در رشته مدیریت است که توسط تعدادی از صنعت اروپا بر نهادهای حرفه ای به رسمیت شناخته شده در تطابق با الزامات ارشد عضویت خود را. SCPSU مدرسه کسب و کار قرارداد با 3 دانشگاه ذکر شده در پایگاه آموزش عالی جهان است که توسط وزارت آموزش و پرورش و یا کمیسیون آموزش عالی در کشورهای متبوع خود معتبر برای نظارت بر آموزش و همکاری سنجش کار و صدور MBA خود را به فارغ التحصیلان موفق برای این کار. برنامه درجه دو چیست؟ دانش آموزان ثبت نام در یک مطالعه رشته دوگانه برای دو درجه در همان زمان. هنگامی که آنها تحقق الزامات دو برنامه، آنها با هر دو فارغ التحصیل. با ثبت نام در یک برنامه دو، یک دانش آموز دو درجه در مدت زمان بسیار کوتاه تر از آن را در صورتی که یک درجه کامل شده و سپس برای درجه دوم مورد مطالعه را کامل می کند. برنامه دو می دهد دانش آموزان انعطاف پذیری به مطالعه مناطق مختلف از علاقه در یک بار و امکانات حرفه ای برای گسترش فراتر از فارغ التحصیلی. ساختار دوره مطلع واجد شرایط قبل از شما فارغ التحصیل. تنها پس از موضوع سوم خود را به شما خواهد شد برای یک گواهی تحصیلات تکمیلی در مدیریت واجد شرایط و پس از موضوع ششم خود را شما می توانید دیپلم تحصیلات تکمیلی در مدیریت درآمد. این بسیار مفید است اگر شما در حال استفاده از یک نیمه راه کار از طریق دو درجه، قرار دادن یک مناقصه، و یا فقط می خواهید برخی از به رسمیت شناختن به عنوان شما را از طریق کارشناسی ارشد خود را از سفر مدیریت پیشرفت. Specialisations و افراد شما با افراد پنج هسته ای است که پوشش مناطق کلیدی کسب و کار از جمله اصول کسب و کار، بازاریابی، حسابداری، مدیریت استراتژیک و اداره امور شرکت آغاز خواهد شد. پس از آن شما کنترل و منطقه خود را از تخصص را انتخاب نمایید. تعدادی از تخصص های نوآورانه است که شما ممکن است به نظر وجود دارد. موضوعات اصلی اصول کسب و کار بازار یابی حسابداری مدیریت استراتژیک حاکمیت شرکتی 

اختیاری
 ایستاشناسی اقتصاد تجارت سیستم های اطلاعات کسب و کار دارایی مدیریت منابع انسانی رهبری مدیریت پروژه هزینه هزینه های کلی آموزش و ارزیابی برای این استاد دو مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد مدرک مدیریت 9500 $ آمریکا است موسسه حرفه ای مدیران مالی (UK)فارغ التحصیلان این برنامه را برای همکار درجه عضویت به رسمیت می شناسد. موسسه مدیریت منابع انسانی (بریتانیا و ایالات متحده) فارغ التحصیلان این برنامه را برای درجه عضویت کامل به رسمیت می شناسد. آکادمی اجرایی و مدیران (UK) این برنامه را برای همکار درجه عضویت به رسمیت می شناسد. موسسه متخصصان مدیریت (UK)این برنامه را برای درجه عضویت همکار و تخصصی کسب و کار طراحی مدیر رسمیت می شناسد. [-]

تماس