SCPU Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سنت کلمنتس آموزش و پرورش گروه در سال 1995 تاسیس شد که دانشگاه سنت کلمنتس در جزایر ترک و کایکوس به عنوان یک شرکت دانشگاه ارائه برنامه های مدرک غیر سنتی به ثبت رسید.

با توجه به شرایط مختلف محلی مشخص شد که منظور به دست آوردن وزارت آموزش و پرورش عالی تایید محلی و مجوز رسمی یک شرکت دانشگاه جهانی نیست مناسب خواهد بود.

در سال 2005 یک سیاست، شروع به عملی که در آن ایجاد مدارس درجه اعطای مستقل محلی که می تواند محلی وزارت تایید آموزش عالی و مجوز رسمی انجام شد.

بیانیه ماموریت سنت کلمنتس آموزش و پرورش گروه

تا آنجا که به آموزش عملی باید به راحتی به مردم قابل دسترس از طریق دانشگاه کلاس درس، دانشگاه های ماهواره ای، آموزش باز و از یادگیری ترکیبی به جای مجبور دانش آموزان ساخته شده به ترک جامعه محلی خود را به منظور به دست آوردن دانش در دسترس نیست محلی.

آموزش باید یک تجربه مادام العمر و آموزش عالی باید در دسترس همه کسانی که واجد شرایط باشد، و نه فقط ترک مدرسه باشد.

یک بخش مهم از فلسفه سنت کلمنتس آموزش و پرورش گروه جریان از بیانیه ماموریت خود، این است که به تلاش خود برای به آموزش و پرورش را به مردم که در آن است برای آن نیاز وجود دارد. این باعث شده است آن را افتتاح مدارس در برخی از مناطق بسیار دشوار جهان است.

رویکرد عملگرایانه ما به آموزش و پرورش کسب و کار تجربی، با تاکید بر روش مورد مطالعه، اثبات شده است به طور موثر به دانش آموزان برای موقعیت های رهبری آماده در جهان کسب و کار مدرن.

در سال 2015، SCPU - مدرسه کسب و کار به عنوان یک بخش از دانشگاه سوئیس PRIVEE سنت کلمنتس به توسعه برنامه های مدرک که به دیگر کشورهای مشترک المنافع سیستم های آموزش عالی انگلستان و ادغام تشکیل شد.

در حال حاضر ارائه می دهد مدرک فوق دیپلم (OFQUAL سطح 4 و 5)، مدرک کارشناسی (OFQUAL سطح 4،5 و 6)، ارسال دیپلم (OFQUAL سطح 7) و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی.

این برنامه طراحی شده اند به ارائه حداکثر انعطاف پذیری را به دانش آموزان و دانش آموزان را قادر به ادامه مطالعات خود با طیف وسیعی از دانشگاههای انگلستان در صورتی که مایل به دست آوردن درجه از دانشگاههای بریتانیا در کاهش هزینه قابل توجهی در مقایسه با مطالعه کل برنامه در انگلستان . دو OFQUAL معتبر دانلود Athe و SCPSU مدرسه کسب و کار جوایز یک راه ارزش بسیار خوبی مطالعه درجه UK زمانی که هزینه های معمولی از مطالعه لیسانس در اغلب دانشگاههای بریتانیا بین GBP £ 6000 به 9000 £ در هر سال متفاوت است.

ترین دانشگاههای انگلستان را به 240 اعتبار توسط SCPU مدرسه کسب و کار فوق دیپلم در مدیریت کسب و کار (OFQUAL سطح 4/5) برای بالا تا ارائه بر روی سال آخر مقطع کارشناسی کارشناسی قبول. به طور مشابه ترین دانشگاه خواهد 120 واحد توسط SCPU مدرسه کسب و کار فوق لیسانس در رشته مدیریت (OFQUAL سطح 7) به عنوان ورودی و جوی پیشرفته بر روی بالای MBA تا ارائه را بپذیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت / کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Online تمام وقت پاره وقت 2 - 4  زمان ثبت نام باز است سویس Lausanne + {تعداد} بیشتر

این استاد دو مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد مدیریت برنامه بر دانش آموزان مطالعه مشترک 8 موضوع بریتانیا OFQUAL دیپلم 7 برنامه های مبتنی بر، به دست آوردن یک استاد SCPU مدرسه کسب و کار مدیریت و گزینه ای برای به دست آوردن یک MBA انگلستان است. [+]

این استاد دو مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد مدیریت برنامه بر دانش آموزان مطالعه مشترک 8 موضوع بریتانیا OFQUAL برنامه دیپلم 7، و سپس با داشتن پروژه ارزیابی برای چهار نفر از افراد مورد مطالعه بر اساس: - امور مالی برای مدیران بازاریابی استراتژیک جهانی استراتژی کسب و کار مدیریت پروژه استراتژیک به روز رسانی برای کارشناسی ارشد جایزه مدیریت. فارغ التحصیلان همچنین قادر به تکمیل "بالا تا" برنامه با تعدادی از دانشگاههای بریتانیا خواهد بود. این برنامه درجه دو است، زیرا داوطلبان موفق خواهد شد که پس از آن که استاد SCPU مدرسه کسب و کار مدیریت این فرصت را به یک مدرک MBA از دانشگاه Aldersgate (فیلیپین) یا دانشگاه Empresarial د کاستاریکا اعمال به پایان رسید. گزینه بیشتر است به مطالعه MBA با دانشگاه بریتانیا هم در پردیس و یا آنلاین. هزینه هزینه این استاد SCPU مدرسه کسب و کار مدیریت US $ 3،950 است. هزینه برای MBA دو با کالج Aldersgate (فیلیپین) یا دانشگاه Empresarial د کاستاریکا $ است آمریکا 6500 لطفا توجه داشته باشید ارزان ترین دو UK - مدرک MBA US $ 8،000 است [-]

تماس