Schaffhausen Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیشرفتهای تحول انگیز در علوم ، تحقیقات و فناوری را به حرکت در می آورید

چرا دانشگاه دیگر

 • بیماری ها و پیری
 • محیط زیست و گرم شدن کره زمین
 • عدالت اجتماعی و فقر
 • جنگ و خشونت
 • فضا و چالش های جهان

بسیاری از مشکلات جهانی در جهان ما وجود دارد ، اما رایانه ها می توانند به پیش بینی آنها کمک کنند. به همین دلیل است که فیزیک مدرن و بسیاری دیگر از علوم مدرن ما را به دنیای رایانه سوق می دهد.

متأسفانه پتانسیل رایانه های دیجیتال مدرن محدود است - مشکلات در دنیای واقعی به کامپیوترهای بهتری نیاز دارند ، ما به رایانه های جدیدی نیاز داریم که از اصول بدنی جدید استفاده کنند. اما ایجاد رایانه های جدید دستیابی به موفقیت های زیادی در بسیاری زمینه ها دارد: برای رایانه های جدید ما به مواد پیشرفته نیاز داریم ، سخت افزار جدید زیادی بسازیم ، نرم افزار جدیدی را برای طراحی آن رایانه ها ایجاد کنیم ، سیستم عامل های جدیدی را برای اجرای آنها بسازیم و همچنین ما نیاز به ساختن جدید داریم الگوریتم ها و برنامه های کاربردی اینها چالش های بزرگی است و باید آنها را حل کرد زیرا اگر آنها را حل کنید ، می توانید بسیاری از مشکلات انسانی را حل کنید.

به همین دلیل ، ما یک دانشگاه جدید تأسیس کردیم - Schaffhausen Institute of Technology ، که بر علوم ، فناوری و آموزش متمرکز است - یک بازار عظیم (حدود 10T $) برای رایانه ها ، فیزیک و تجارت که درآمد نا محدودی از طریق املاک و مستغلات ، آموزش ، تحول علمی ایجاد می کند. خدمات ، اسپین آف و راه اندازی ، بودجه سرمایه گذاری ، یادگیری و یک سیستم مدیریت دانشگاه.

137097_pexels-photo-1438072.jpeg

Schaffhausen Institute of Technology تا سال 2030

دانشگاه SIT

 • بالای 50 زیر 50
 • 100 جهانی برتر در CS ، فیزیک ، تجارت
 • 2،500 دانشجو درجه در دانشگاه اصلی
 • 25،000+ درجه ترکیبی
 • دانشجویان خارج از دانشگاه
 • 250،000+ دانشجو آنلاین بدون مدرک

مرکز تحقیقات SIT

25 صندلی در: امنیت سایبری و یکپارچگی اطلاعات ، هوش مصنوعی / ML ، مهندسی نرم افزار ، روباتیک و ماشین های خودمختار ، فناوری های کوانتومی ، مواد پیشرفته ، بهداشت دیجیتال ، ورزش دیجیتال ، مدیریت کسب و کار نسل جدید ، هوش مصنوعی در هنر و طراحی رایانه ، قانون دیجیتال

پارک فناوری SIT

 • 250+ استارت آپ های SIT و مراکز تحقیق و توسعه از
 • 100+ شرکای صنعت — با فاصله از دانشگاه فاصله دارند

حقایق SIT

 • 100 میلیون دلار + سرمایه گذاری بیش از 8 سال
 • 500 میلیون دلار + درآمد سالانه در 15 سال
 • کلاه بازار 2.5B + در 15 سال (40٪ + IRR)
 • 5+ پردیس در سراسر جهان
 • 500،000+ متر مربع املاک و مستغلات در سراسر جهان

5 پردیس ما تلاشهای خود را در این مناطق خاص متمرکز می کنند و ما قصد داریم در مقطع اصلی حدود 2،000 دانشجو در مقطع اصلی ، حدود 25000 دانشجوی ترکیبی خارج از دانشگاه و تعداد بسیار زیادی از دانشجویان غیر مقطع آنلاین بپیوندیم. ما در این سه زمینه شرط بندی می کنیم زیرا معتقدیم آینده به طور خاص در امنیت سایبری و یکپارچگی اطلاعات ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، مهندسی نرم افزار ، روباتیک و ماشین های خودمختار ، فناوری های کوانتومی و مواد پیشرفته و همچنین در تعدادی از زمینه ها قرار دارد. علوم تجاری

137099_pexels-photo-1595391.jpeg

چگونه SIT به موفقیت برسد

ما این دانشگاه را با همکاری کارنگی ملون ساختیم که در هر سال دانشکده علوم رایانه ای در جهان و دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) در بین 5 دانشگاه برتر شماره سه قرار دارد. ما آن را با تابلوهای خود می سازیم: رئیس هیئت مشاوره استراتژیک ما برنده ی جایزه نوبل فیزیک کنستانتین نوووزلوف ، اعضا نیکلاس گیسین هستند - یکی از مشهورترین کارآفرینان در فناوری کوانتومی و همچنین یکی از معتبرترین فیزیکدانان زنده است. سوئیس در دانشگاه ژنو ، آرتور اکرت در NUS ، میخائیل لوکین در هاروارد ، مارک کاملت که در کارنگی ملون مربیگری بود.

چشم انداز و ارزش های ما

مأموریت SIT هدایت پیشرفتهای تحول آمیز در علم ، تحقیقات و فناوری است. SIT بر حوزه تحقیقات استراتژیک فناوری کوانتومی ، مواد پیشرفته ، هوش مصنوعی ، یادگیری عمیق و امنیت سایبر تمرکز دارد.

اینها شامل تحقیقات اساسی و کاربردی در زمینه نرم افزار ، سخت افزار ، سیستم ها ، شبکه ها ، وب ، پایگاه داده ، IoT و امنیت اطلاعات و همچنین جنبه های انسانی ، قانونی و حریم خصوصی می باشد. در همه این زمینه ها ، SIT علوم بنیادی را هدف قرار داده و آن را به برنامه ها و ایجاد شرکت توسعه می دهد.

SIT با طراحی میان رشته‌ای است و رویکردهای آموزش سنتی و مترقی را با یک عنصر مجازی و تقویت شده قوی ادغام می کند.

چرا شافهاوزن

خانه SIT در شافهاوزن سوئیس تنها 45 کیلومتر با زوریخ فاصله دارد ، با دسترسی به بزرگترین پایگاه صنعت و فناوری در اروپا و شامل سوئیس ، آلمان جنوبی و ایتالیا شمالی است.

اقتصاد شافهاوزن با ترکیبی هیجان انگیز از ارائه دهندگان خدمات بین المللی تجارت و مشاغل نوآورانه با قابلیت های پیشرفته فناوری مشخص می شود. دولت کانتون در 20 سال گذشته بطور مداوم یک استراتژی هدفمند را دنبال کرده است که حدود 600 مشاغل را برای ایجاد عملیات در شافهاوزن جذب کرده است. اینها اکنون بخشی از چشم انداز مشاغل محلی در کنار مشاغل بسیار ابتکاری و متخصص در تولید پیشرفته و تحقیق و توسعه هستند.

مکان ها

Schaffhausen

Address
Schaffhausen Institute of Technology,
Vordergasse 59

8200 Schaffhausen, Schaffhausen, سویس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید