توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طراحی حرفه ای خود را

SMC یک مدرسه کسب و کار آنلاین راه دور بین المللی ارائه معتبر یادگیری کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برنامه به دانش آموزان در سراسر جهان است. SMC شما ارائه می دهد چیزی است که از یک دانشگاه برجسته انتظار - پایه و اساس و تداوم یک حرفه ای بزرگ. و خیلی بیشتر: کیفیت خدمات بهترین، بالاترین توجه، دولت از هنر، فن آوری های آموزش الکترونیک. SMC مقرون به صرفه است و ارائه می دهد بهترین ارزش آموزش و پرورش کسب و کار در یک مشتری سطح شهریه دوستانه بی نظیر است. با ارائه دهندگان آموزش آنلاین غیر قابل شمارش در بازار، قلب خود اعتماد. اعتماد SMC.

بهترین خدمات

جایزه رضایت دانشجویان 2016

در سراسر جهان

دانش آموزان از> 130 کشور

از سال 1985

پیشگامان در آموزش از راه دور

که ما که هستیم؟

SMC یک دانشگاه واقعا جهانی با زبان آموزان از بیش از 130 کشور مختلف است. ما آموزش دستاوردهای بالا با حس هویت فردی، ایستاده از جمعیت. شما دریافت خدمات unsurpased، شبکه های قوی و حرفه ای، فرصت های شغلی واقعی و انعطاف پذیر در محل و زمان باقی مانده است.

بهترین شیوه

هسته از بدن دانشجویی SMC، که متشکل از دستاوردهای بالا از در حال حاضر بیش از 130 کشور مختلف در سراسر جهان، دارای یک جایگاه پیشرفته حرفه ای و به طور معمول در کشور بسیار بالا از سازمان بین المللی شناخته شده و کسب و کار. این شرایط یک ارزش افزوده بینظیر به دانش آموزان SMC ایجاد تا آنجا، به عنوان آنها را از به اشتراک گذاری تجربه گسترده، دانش، و بهترین شیوه بهره مند شوند - یک مزیت رقابتی است.

مناسب کامل خود را

برنامه های آنلاین قابل انعطاف

برنامه های دکترا انعطاف پذیر استاد آنلاین SMC و می توان از هر مکان در هم ترازی با تعهدات شخصی و حرفه ای دانش آموزان به دنبال پاره وقت.

برای کار حرفه ای و افراد

SMC نیاز به حرفه ای و افراد مشغول به کار در تقاضا از بالاترین انعطاف پذیری رسمیت می شناسد. سیستم آموزش از راه دور ما اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ایجاد تقویم شخصی در تراز با تعهدات حرفه ای و شخصی.

ثبت نام در حال انجام

ثبت نام در حال انجام است. برنامه را می توان از هر مکان، در هر زمان، و هر سرعت به دنبال.

توجه شخصی مشخصه فرهنگ خدمات SMC است. دولت و اعضای هیئت علمی ما این است که در میان پاسخگو ترین، توجه، و سرویس گرا در عرصه آموزش و پرورش است. این جنبه، که به طور قابل توجهی افزایش تجربه یادگیری، کیفیت، و موفقیت است.

اعتباربخشی

SMC توسط شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های (ACBSP)، پیشرو ارتباط اعتبارنامه تخصصی برای آموزش و پرورش کسب و کار حمایت از، جشن، و تعالی آموزش پاداش معتبر. ACBSP بدن مجوز رسمی برنامه در ایالات متحده، به رسمیت شناخته شده توسط شورای عالی آموزش و پرورش اعتباربخشی، CHEA است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

SMC University

کارشناسی ارشد امور مالی و درجه کنترل دانش پیشرفته در مدیریت مالی و کنترل، دو زمینه که بسیار به هم وابستهاند تبدیل شده اند فراهم می کند. این برنامه یک توازن استراتژیک از د ... [+]

توازن استراتژیک از دوره های کسب و کار عمومی و امور مالی و کنترل آنهایی که تخصص.

بهترین ارزش خود را استاد معتبر

کارشناس ارشد امور مالی و درجه کنترل دانش پیشرفته در مدیریت مالی و کنترل، دو زمینه که بسیار به هم وابستهاند تبدیل شده اند فراهم می کند. این برنامه یک توازن استراتژیک از دوره های کسب و کار عمومی و امور مالی و کنترل آنهایی که تخصص است. هدف از این، به عنوان آنها طراحی شده اند، این است که شما را با یک درک قوی از سازمان کسب و کار و توابع مختلف آن ارائه و ارائه به شما ابزار به ارزیابی انتقادی اولویت شرکت های بزرگ، و در نتیجه تصمیم گیری های مالی و کنترل. خطوط البته، به شرطی در این بخش به شما کمک می کشف سطح فکری به چالش کشیدن از برنامه و ابزار محتوای تحویل پیشرفته خود، مانند مواد ویدئو، موارد، مقالات پژوهشی، آخرین مقالات و بررسی های علمی. این درجه نیاز به مهارت های ریاضی و تحلیلی است. کارشناسی ارشد. در مالی ایده آل برای افراد فعال در این زمینه و یا که مایل به توسعه یک درک کامل از موضوع است. آنها حرفه ای فعال با دانش و ابزار انتقادی و برای پیشرفت حرفه ای خود را ارائه می کنند. پتانسیل استخدام این درجه بسیار بزرگ است، در حالی که همه شرکت ها نیاز به مدیریت مالی و شرکت های بزرگتر خواهد تعداد فزاینده ای از کنترل شرکت های بزرگ استخدام.... [-]

سویس Zug
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Vorstadt 26a,
Zug, Canton of Zug, 6300 CH
Social Media